Juniori

 

Slovensko na kvalifikácii - desať rokov bez postupu

Minsk 9. júla 2016 (TASR) - Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 20 rokov prehrali v Minsku na turnaji 3. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2016 aj druhý zápas a stratili šancu kvalifikovať sa na šampionát do Bulharska.
V súboji s domácim Bieloruskom vyrovnali zverenci Ivana Hiadlovského skóre z 0:2 na 2:2 na sety a v tajbrejku viedli už 11:9, ale obrat napokon nedokončili. V tabuľke sú Slováci po dvoch dňoch na poslednom štvrtom mieste s jedným bodom a turnaj dokončia v nedeľu o 15.00 SELČ súbojom s vedúcim Českom, ktoré zatiaľ v Minsku nestratilo ani set.

Čítať celý článok
 

Kvalifikácia juniorov očami Matúša Jaloveckého

7.7.2016 - Bratislava - Minsk

Cesta z Trenčína do Bratislavy, Viedne, letecky do Kyjeva a potom smer Minsk. Všetko bez problémov.
Čaká nás veľmi ťažký turnaj proti kvalitným súperom. Najsilnejší budú zrejme Česi s Džavoronkom na smeči. Bielorusov a Dánov uvidíme ráno na tréningu. Začíname popoludní s Dánmi, videli sme video, nie sú vysokí, ale hrajú dobre v poli, sú bojovní, živí.

Čítať celý článok
   

Dodatková kvalifikácia na ME juniorov 2016 - ročník 1997 a ml. - Bielorusko

Slovensko sa na ME neprebojovalo

Čítať celý článok
 

Reporty Jaloveckého a Jakubíka

2.4.2016 - Steinbrunn - postreh libera Berťa Jakubíka (VKP) zo zápasu s Nórmi.

Zápas ,v ktorom sa bojovalo o možnosť postúpiť do tretieho kola kvalifikácie na ME. Nerobili sme množstvo nevynútených chýb. Súpera sme tlačili servisom a následne sme ich dokázali ubrániť v poli. Dnes nás podržali útočníci z okrajov siete, ktorí mali vysokú percentuálnu úspešnosť na útoku. Som šťastný, že sme postúpili ďalej.

Čítať celý článok
   

Stránka 1 z 5

<<ZačiatokDozadu12345DopreduKoniec>>