Reporty

Volejbal sa vrátil do Humenného

Humenné, 7.12.2017 - od Monkyho

Ked som o 17:45 vyrazil smer športová hala, zašiel som si ešte do bankomatu vybrat 20 eur. Nepočítal som s tým, že sa na volejbale zrežem, ale nejaké pivečko si dám. Cestou som si uviažal šál s logom Chemes Humenné, pod vetrovkou s logom Chemesu som mal mikinu s logom Chemesu a pod mikinou dres s logom Chemesu a číslom 3.

Čítať celý článok
 

Report Igora Prieložného z 5.finále

28.4.2017 - Bratislava (report k 5.stretnutiu finále VKP Nitra - Prievidza3:1)

Igor PrieloznyKončia finálové série u nás, v Čechách, Rakúsku, tak bol dôvod ísť aj do Nitry pozrieť si slovenské finále a porovnať kvalitu. Druhý dôvod cesty bol, že ma zaujímalo, ako reagujú tréneri, ktorých som oboch trénoval. Oboch síce iba rok, keď boli ešte bažanti. Marek (Kardoš) je už skúsenejší tréner, Rišo (Nemec) začína.
Mal som trochu zmiešané pocity, že na tejto úrovni tréneri na seba štekajú počas zápasu a dúfam, že po zápase je všetko vyrovnané, že to brali iba z rivality a nie osobných invektív.

Čítať celý článok
 

V Prievidzi vyrovnané

23.4.2017 - Prievidza

V sobotu som dal prednosť kadetom v Púchove, lebo v Prievidzi "o nič nešlo". V nedeľu sa hral štvrtý zápas finálovej série. Deň predtým znížili domáci náskok na 1:2.
Minule po mojom postrehu na facebooku bývalý hráč bratislavskej Červenky z Handlovej napísal koment, že to bol obraz slovenského volejbalu. To teda rozhodne nie.

Čítať celý článok
   

V PKO nuda nebola

slavia titul220.4.2017 - Ostrov

Stále tvrdím, že čím je volejbal lepší, čím je kvalitnejší, čím je bezchybnejší, tým je to väčšia nuda.
V hale VKP sa hral druhý finálový duel a nuda to rozhodne nebola. Päť setov, zvraty, obraty, bojovné výkony, nasadenie, slušná divácka kulisa, hučiaca prevažne v prospech obhajcu z východnej časti mesta. Halanda ani toto nevidel. Volejbal ho už chronicky neuzaujíma.

Čítať celý článok
 

Aký dať tomu názov?

16.4.2017 - Sediac na Veľkú noc na druhom finále play off medzi družstvami VKP Nitra (1.) a Prievidza (3.) som si v druhom sete vravel, aký dám názov môjmu postrehu.
Úbohosť Ježišova? Ako vravievala moja babka v Poprade, keď chcela vyjadriť niečo mimoriadne slabé a biedne?
Volejbal apoštolov v Getsemanskej záhrade?
Kardošovi dnes zaiste praskol vred na dvanástorníku?
Opäť bez Halandu?

Čítať celý článok
   

Stránka 1 z 32

<<ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec>>