Listy Luborovi

List Tereze Poliakovej do Ruhpoldingu

17.1.2019 - Voľakedy dávno som pravidelne písal Listy Luborovi. Tie nájdete v archíve webu. Na poslednom Vianočnom kolotoči v hale v PKO mi hovorí jeden priaznivec: "Kurva, už nikdy nebudú?"  Ee.
Ale ja píšem rád, tak som dnes napísal jeden podporný List Tereze, lebo som si s podobnou háveďou volačo užil. Lubor už hurá nie je, dúfam, že Tereza bude ešte dlho. Ešte by mohli skončiť Singhi, Lubeno a kapitán. Potom bude sveta žiť.
Prečítajte si a pridajte sa, lebo ak Tereza teraz zaberie, tak skrachujem.
LIST TEREZE

Husár Ivan

 

List Halandovi od L.Popeláša

Dobrý večer,

píšem Vám pán prezident, lebo neviem, či ste so situáciou oboznámený.
V Bratislavskej oblasti nám 8 týždňov bežia súťaže. Bez rozhodcov ...
V 2.lige žien, by to problém nebol, u mladších detí tiež nie, no kadetky a staršie žiačky, ktoré bojujú o postup na M-SR, to už problém začína byť. Stretnutia rozhoduje kto je po ruke a často nevie ani pravidlá. Vznikajú nedorozumenia, hádky a pod.
Ak to v ostatných oblastiach funguje, že rozhodcovia chodia, prečo nie v BA? Dokedy bude toto únosné?
Ako mám motivovať dievčatá na tréning, zápas, keď súťaž nemá "punc" oficiálnosti?
Chcem okamžité riešenie!

P.S.: trochu odbočím, ale len a len kvôli rozvoju chlapčenského volejbalu, sme vytvorili túto zložku. Čakali sme sľúbenú finančnú podporu zo SVF, no čo sa stalo? Nič! Nula Eur a odsunuté na január, február? Halu si zoberieme do prenájmu na dlh? Keby nám na tých deťoch nezáležalo, tak ich zo súťaže stiahneme. Nesľubujte, čo nemôžete splniť.

Píšem možno "nasrato", no dobre viete, že ja som veľký srdciar pre volejbal, no táto sezóna mi dosť leží v žalúdku. Hlavne nezabudnite, že tu máme cez 80 detí, ktoré sú tu hlavne kvôli mne. Snáď o ne nechcete prísť. My za nich od Vás nič nemáme, ÚTM nám nechcete dať, no klubom, čo majú 18 detí ÁNO, ale vy za každého člena prostriedky dostávate.

Dobrú noc.

Popeláš Ladislav, 23.11.2016 - Pezinok

Poznámnka www:

Mnohí ste s Luborom nespokojní. Mnohí mu píšete oficiálne, ale večne v Bratislave neprítomný mocipán Lubor si zvykol používať úžasnú formulku: "Snáď si nebudeme dopisovať".
Neodpovie vám pochopiteľne ani cez tento web, ale ak mu pošlete list cez túto rubriku, aspoň to budú ostatní vidieť. Napíšte Luborovi list a pošlite na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

List Halandovi od Miloša Dubovca

Vážený pán prezident SVF,

na našich dvoch stretnutiach v decembri 2015 a januári 2016 som Tebe a všetkým zúčastneným na stretnutí (viceprezidenti p. Singer a p. Velecký a p. Cibulová) v značnom predstihu predstavil projekt pôsobenia ženskej dvojice v plážovom volejbale pre nasledujúci olympijský cyklus, t. j. do OH 2020 v Tokiu. Nakoľko do dnešného dňa som nedostal zo strany SVF žiadnu odozvu na prezentovaný projekt, pravdepodobne z dôvodu veľkej pracovnej zaneprázdnenosti, zasielam Ti tento projekt aj v tlačovej forme.
Tak, ako som avizoval na stretnutiach, ku koncu roku 2016 bude problém nájsť kvalitného trénera. Na základe mojich priateľských vzťahov na ponuku zo strany SVF ešte čaká tréner Lukáš Fialek (POL). V prípade záujmu o ženskú dvojicu v plážovom volejbale a účasti na prezentovanom projekte zo strany SVF mi zašli svoje stanovisko na hore uvedenú adresu do 5.12.2016 (po tomto termíne už nebude voľný tréner). Žiadnu odpoveď budem považovať ako nezáujem z Tvojej strany ako prezidenta SVF a strany SVF o ženský plážový volejbal prezentovaný v predkladanom projekte.
Na záver Ťa žiadam, aby si vydal pokyn na vyplatenie sumy 7 500€, čo zostáva uhradiť zo sumy 20 000€, ktorá bola odsúhlasená z rozpočtu SVF Správnou radou SVF na začiatku roka 2016 a bola splatná do júna 2016. Tvoje slovo ako prezidenta SVF (všetko na podporu dvojice Dubovcová/Nestarcová) a súhlas Správnej rady SVF sme považovali v tíme ako záväzné a počítali sme s uvedenou sumou v našom rozpočte. Dnešná situácia z dôvodu nevyplatenia vyššie uvedenej sumy a následného neuhradenia dodávateľských faktúr z našej strany stavia ženský tím plážového volejbalu do pozície neplatiča a v konečnom dôsledku znamená jeho likvidáciu.
V prípade Tvojho záujmu na konštruktívny dialóg o danom projekte a budúcnosti plážového volejbalu na Slovensku som prístupný akejkoľvek komunikácii. Projekt zverejním na príp. diskusiu.
S úctou
Miloš Dubovec , Podunajská 23/E, 821 06 Bratislava,
tel.: +421905900705, e mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Na vedomie:
Členovia Správnej rady SVF
Michaela Cibulová
Fanúšikovia volejbalu

Slovenský volejbal na OH 2020

Diskusia k listom

Mnohí ste s Luborom nespokojní. Mnohí mu píšete oficiálne, ale mocipán Lubor si zvykol používať úžasnú formulku: "Snáď si nebudeme dopisovať".
Neodpovie vám ani cez tento web, ale ak mu pošlete list cez túto rubriku, aspoň to budú ostatní vidieť. Napíšte Luborovi list a pošlite na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

www

   

Drahý Lubor - december

Drahý Lubor,

sme na konci. Nie v koncoch. Posledný list. Pred sviatkami pokoja. Prajem Ti drahý Lubor veľa darčekov a príjemné prežitie sviatočných dní. Bože Lubor, ale nám ten rok ubehol. Diviš nám zbehol do Ruska, Karol umrel, po bitkách v COP našťastie obeť prežila, Mirka Motyčíka vyhodili, Stražay zbesnel - nadáva funkcionárom do sopliakov, Humenné reinkarnovalo.
Volejbal je v kóme.

Čítať celý článok
 

Drahý Lubor - november

Drahý Lubor,

v novembri letí predposledný list. Teš sa, alebo smúť. Každopádne ešte jeden a finito.
V tomto mesiaci dáme žeravú tému - o pokutách. V Poprade 2009 som bol na mojej poslednej konferencii (volebná), na ktorej si zakázal v programe diskusiu a Tvoji, zhruba štyridsiati vlezdoprdelistickí pochlebovači Ti tú ohavnosť ešte aj odhlasovali. Vtedy ste ako dôvod v úvode konferencie prehlásili, že zasadnutie pripravujete po vzore Vášho vzoru CEV, že chcete byť podobne ako oni moderní a dynamickí. Boh nás ochraňuj. Aj pokuty sa učíte dávať od nich? Od buka do buka. (Ďalej už len OdBuDoBu)

Čítať celý článok
   

Stránka 1 z 5

<<ZačiatokDozadu12345DopreduKoniec>>