Kadeti

Zápasy Slovenska reportoval Dano Mačuha

macuha22.apríla 2017 - Púchov.
Viva la France,
na zápas našich s Francúzmi sme prišli skôr, aby sme si pozreli aj duel našich budúcich súperov. Česi zosadili po prvom sete Turkov z koňa a docválali víťazne do cieľa. Turci aj s celým realizačným tímom pôsobili bezradne a zjavne neboli na takýto scenár pripravení. Čítať celý článok
 

ME kadetov 2017 - ročník 1999 a ml. - Maďarsko a Slovensko

Posledné miesto v skupine. Česi zlatí.

Čítať celý článok
 

Zápasy Slovákov na ME kadetov 2017

Púchov 27. apríla 2017 (TASR) - Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa na majstrovstvách Európy do 19 rokov v Púchove nedočkali víťazstva ani vo svojom poslednom piatom vystúpení.

Čítať celý článok
   

Tréner Kalný nominoval na ME kadetov

Bratislava 20. apríla 2017 (TASR) - Tréner slovenskej volejbalovej reprezentácie do 19 rokov Peter Kalný oznámil v stredu konečnú 12-člennú nomináciu na blížiace sa majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie, ktoré sa v Púchove a v Györi začnú už túto sobotu.

Čítať celý článok
 

O kadetoch píše Matúš Jalovecký

11.január 2015 Slovensko - Poľsko 0:3 (-19,-17,-12) - reportuje nahrávač slovenského výberu Matúš Jalovecký:
Po prehratom zápase s Bieloruskom sme na postup potrebovali víťazstvo 3:0. Pri našich schopnostiach a hlavne súperovej kvalite to pre nás bolo nemožné. Tento zápas nám ukázal, ako ďaleko sme od tých najlepších družstiev v Európe. Poliaci podali oveľa lepší výkon ako v ich prvom zápase proti Bielorusom, najmä na servise a v útoku. Majú výborného nahrávača, ktorý nás školil a rozhadzoval to perfektne.

Čítať celý článok
   

Stránka 1 z 3

<<ZačiatokDozadu123DopreduKoniec>>