Palo Kubiš - redaktor denníka Šport

Pencová nakoniec 1.BVK neposilní

10.2.2017 - pre Denník Šport píše Palo Kubiš

 

Trojnásobná najlepšia volejbalistka Slovenska JAROSLAVA PENCOVÁ nakoniec v poľskej lige v BKS Bielsko-Biala.

Dlhodobo patrí k našim najlepším volejbalistkám, čo jej v rokoch 2013 až 2015 vynieslo trikrát za sebou povestnú korunu kráľovnej slovenského volejbalu. Pár dní po októbrovej baráži o postup na ME 2017, v ktorej Slovenky neuspeli s Češkami, však Jaroslava Pencová podstúpila operáciu pravého smečiarskeho ramena. Odvtedy neodohrala žiadny majstrovský zápas. Čítať celý článok

 

Nikmonová do Kežmarku

10.1.2017 Palo Kubiš pre Denník Šport.

Reprezentačná liberka Lucia Nikmonová sa v extralige nečakane objavila v drese Kežmarku. Rada by si zahrala vo finále.

V poslednom decembrovom kole extraligy volejbalistiek sa v zostave vicemajstra KV MŠK Oktan Kežmarok v zápase v Trnave nečakane objavila liberka Lucia Nikmonová. Členka širšieho reprezentačného kádra naposledy pôsobila v minulej sezóne vo švajčiarskom VC Kanti Schaffhausen. Po jej skončení sa z paluboviek na čas vytratila. Čítať celý článok

 

Marek Mikula v Iráne

2.12.2016 - Palo Kubiš pre denník Šport

Na linke BRATISLAVA - TEHERÁN.

Aj keď v minulosti už Slováci okúsili v Ázii volejbalovú exotiku v Saudskej Arábii (Róbert Zentko), SAE (Martin Sopko st.), Kuvajte (Karol Šrámek), v Indonézii (Július Šabo), Bahrajne, Ománe, Katare (Peter Janušek) či v Kórejskej republike (Martin Nemec), reprezentačný smečiar Marek Mikula  ako prvý spoznáva najvyššiu súťaž v Iráne.

Čítať celý článok
   

Tréner Mašek v Orlen lige v Poľsku

10.11.2016 - Palo Kubiš píše pre Denník šport

Michal Mašek zbieral v zahraničí päť rokov skúsenosti ako asistent, už je z neho hlavný tréner. Výzva prišla z LKS Lodž.
„Myslím si, že prišiel čas, aby som družstvo viedol ako prvý tréner. Ďakujem vedeniu klubu za dôveru,“ povedal na tlačovej konferencii pri svojom predstavovaní v Lodži 33-ročný slovenský tréner Michal Mašek. Pred troma týždňami prevzal nováčika LKS Commercecon a to je v prestížnej poľskej Orlen lige volejbalistiek veľká výzva.

Čítať celý článok
 

S Milošom Horníkom

10.11.2015 - Pavol Kubiš píše pre Denník Šport.

hornikKorektor VKP Komárno Miloš Horník sa nedostal do nominácie na ME, vynahradzuje si to v extralige.
Na jeho body pracujú všetci. Absolvoval celú prípravu na októbrové ME v Taliansku a v Bulharsku, v poslednej chvíli sa na počudovanie mnohých do záverečnej nominácie na šampionát nedostal. Čo by iných možno zlomilo, jeho posunulo ďalej. Dvadsaťpäťročný rodák z Martina Miloš Horník v drese VKP Komárno zatiaľ bodovo kraľuje v našej extralige.

Čítať celý článok
   

Stránka 1 z 12

<<ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec>>