Matchpoint Pod pokrievku klubu Ďalšie víťazstvá Stropkova

Ďalšie víťazstvá Stropkova

22.2.2016 - 22 víťazstiev na konbte stropkovských juniroiek.

VK Cele Group Stropkov - VK Kúpele Brusno 3:1, 3:1
Volejbalistky VK Cele Group Stropkov zahrali pred domácim publikom proti družstvu VK Kúpele Brusno. Podarilo sa im udržať doterajšiu neporaziteľnosť, aj keď zo začiatku to vôbec nebolo jednoznačné.

Začiatok stretnutia sa niesol v znamení prevahy Brusna a pre domáce hráčky to bol akýsi štartovací set. Prehra v ňom ich však nepoložila a od tohto momentu to opäť režírovali Stropkovčanky. V ďalších troch setoch , aj napriek snahe Brusna klásť odpor, si už naše hráčky víťazstvo nenechali ujsť.

V úvode druhého zápasu sa nanešťastie pre domáce zopakoval scenár predchádzajúceho. Prvý set im teda nepatril a do ďalšieho priebehu museli opäť vstúpiť s o to väčšou snahou. Ziskom nasledujúcich troch setov a tým aj ďalšej výhry v pomere 3:0 potvrdili svoju psychickú odolnosť a schopnosť nevzdať sa ani v takýchto momentoch.

Celému tímu gratulujeme k predĺženiu šnúry víťazstiev, ktorá ich po sobote obsahuje už 22. Najbližšie si dievčatá zahrajú 5.3. v Spišskej Novej Vsi a doma sa predstavia 12.3. v zápase proti družstvu Košíc, na ktorý ste všetci srdečne pozvaní.

Zostava: K.Bodnárová, D.Gondeková, I.Keselicová, M.Keselicová, A.Petrová, T.Rusnáková, N.Slivová, N.Sovičová, I.Široká, N.Špaková, S.Tabišová, S.Tomková, Š.Tomková, A.Vrabľová, asistentka trénera S.Pariláková, p.tréner Maroš Šturák