Reprezentácia Aktuality Halanda opakovane ignoruje ním vytvorené orgány.

Halanda opakovane ignoruje ním vytvorené orgány.

 • 30.5.2017 - Halanda si opakovane robí, čo chce. Motívy môže mať rôzne.
  Drahos s GejzomJe to vladár a nikto mu do ničoho kecať nebude (ani Monky na obr.).
  Je napálený na trénera Palguta, lebo mu nevzal do reprezentácie syna. (pozn. www - ak ho vzal vtedy, mal aj dnes. Tomáš sa zlepšil).
 • Je úplne opantaný mocou a vôbec ho nezaujímajú jeho vlastné nastavenia, jeho vlastné organizačné štruktúry.
  Je to jávista. Já já já jenom já. Najradšej by to trénoval sám, ale popri funkciách na SVF, SOV, CEV, FIVB si zatiaľ nevie nájsť na takú hovadinu, akou je jeho volejbal, čas.
  Je ovplyvňovaný najväčším diletantom vo svojom okolí - viceprezidentom pre marketing Singerom.
 • SVF má Halandom, Singerom a Veleckým vytvorený orgán. Ten orgán sa volá odborná komisia. Tá odborná skupina štyroch pánov (v ženskej rade sú šiesti) sa volá Reprezentačná rada SVF a je odborným poradným orgánom športového riaditeľa SVF - Mareka Prokeša. Táto "zbytočná" komisia má o.i. aj toto poslanie:
 • - vypracováva a navrhuje systém získavania, zberu, analýzy a rozpracovania poznatkov z moderného volejbalového tréningu a hernej činnosti volejbalových družstiev, ako aj spôsoby a formy ich prenosu do činnosti reprezentačných družstiev a popredných volejbalových klubov v spolupráci s Radou pre vzdelávanie trénerov a metodiku (RVTM)
 • - hodnotí a analyzuje činnosť a výsledky jednotlivých reprezentačných družstiev a navrhuje závery pre činnosť v ďalšom období
 • - navrhuje kandidátov na funkcie reprezentačných trénerov, na ich vymenovanie do funkcie ako aj k návrhu na odvolanie trénerov z funcie zodpovedných trénerov reprezentačných družstiev, resp. zabezpečuje výberové konanie.
 • SR SVF by mala podľa tohto tragikomického systému počkať na vyjadrenia, návrhy odborného úseku a konať.
 • Ing. Halanda sa rozhodol odpáliť hlavného trénera mužov M.Palguta, ale RR mužskej zložky k tomuto pálčivému bodu nezasadla. Rovnako ako v mnohých iných situáciách. Napríklad vtedy - kliknite napríklad sem.

Ivan Husár, VKP Bratislava