Matchpoint AKTUALITY Otázka prezidentovi SVF

Otázka prezidentovi SVF

16.8.2018 - Cez 1000 divákov na zápase v Nitre proti totálnemu ousiderovi Islandu. Kto, čo to "zavinilo"? Nebývalá aktivita.

Prezident SVF Martin Kraščenič: "Cca 300 mládežníkov, vrátane učiteľov, pedagógov, trénerov. Približne 200 pozvánok šlo na mesto Nitra po predchádzajúcich rozhovoroch s primátorom Dvončom a s vedením mesta. S tým súvisiace aktivity s pracovníkmi mesta a informačným systémom.
Oslovené školy v rádiu 150 km, zabezpečovanie dopravy, prípadné preplatenie časti nákladov na dopravu. Pre všetkých čestných členov SVF samozrejme lístok zdarma , prípadne zľavnený na 50% podľa typu účasti.
Zafungovalo aj zvýšenie počtu VIP pozvánok, pri ktorých som sa osobne angažoval. Dvesto až tristo ľudí zareagovalo, hoci možnosť VIP ani nevyužilo, ale prišli na zápas. Veľké promo išlo ešte cez Media Fresh, rovnako urobili celú produkciu podujatia. Celý sekretariát SVF bol maximálne súčinný.
Nechel by som to zakríknuť, pretože by som si želal podobnú, alebo aj lepšiu účasť budúcu stredu s Moldavskom, rovnako v Nitre.
Ešte dodávam, že sme organizovali rôzne súťaže, výhry o vstupenky, alebo rôzne množstevné zľavy pri hromadnom odbere atď atď.