Vzdelávanie Školenia a semináre Školenie telocvikárov, inštruktorov, rodičov

Školenie telocvikárov, inštruktorov, rodičov

Vážení kolegovia,

Slovenská volejbalová federácia prostredníctvom Trénersko-metodickej komisie SVF v spolupráci s Radou Mládeže SVF usporiada pre učiteľov telesnej výchovy a rodičov školenie inštruktorov volejbalu v termíne 21.6.2019 piatok v Bratislave. Informujte všetkých učiteľov, rodičov ktorí majú záujem o vzdelávanie inštruktora volejbalu.
Kurz inštruktorov volejbalu pre učiteľov (rodičov) bude orientovaný na učenie volejbalu pre žiakov základných škôl na 1. alebo 2. stupni.

SVF podpísala Memorandum o spolupráci medzi Slovenskou volejbalovou federáciou a Štátnym pedagogickým ústavom. Cieľom spolupráce je vytváranie metodických usmernení, pripomienkovaní a vytváraní dokumentov týkajúcich sa telovýchovy. Forma spolupráce bude zameraná na aktivity rozvoja kvality vzdelávania primárne na základných a stredných školách, zavedenie priorít vzdelávacej politiky do praxe škôl formou akčného plánovania. Popísané ciele majú záujem obe strany dosiahnuť priamym akreditovaným vzdelávaním učiteľov telesnej výchovy, aktívnou účasťou na tematických realizovaných konferenciách a ostatným činnosťami smerujúcimi k zlepšovaniu rozvoja vzdelávanie telovýchovy.

Prihlásiť sa môžte mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.