Matchpoint Pod pokrievku klubu

Pod pokrievkou

Z tlačovky VT Bratislava

Bratislava 21. augusta 2012 (TASR) - Slovenský volejbalový klub Volley Team Bratislava bude v nadchádzajúcej sezóne účinkovať v Stredoeurópskej lige (MEVZA), kde chce postúpiť do Final Four, postúpiť do ďalších bojov po 1. kole Challenge Cupu a získať majstrovský titul v domácej extralige. Tieto ciele prezentoval v utorok na tlačovej besede prezident klubu Ladislav Hampl.

Čítať celý článok
   

Volejbal v Žiari je ohrozený

Žiar nad Hronom 21. júna 2010 (TASR) – Žiarsky Volejbalový klub vyčerpal finančné prostriedky pridelené na rok 2010, budúcnosť volejbalu je teda neistá.

      "V súčasnej dobe volejbalový klub ukončil súťažný ročník 2009-2010. Došlo aj k vyčerpaniu finančných prostriedkov, ktoré nám boli pridelené v rámci Mestského športového klubu (MŠK) na rok 2010," povedal TASR prezident klubu Igor Láska. Ako pokračoval, pre krízu dostali menej finančných prostriedkov. "Volejbal v Žiari nad Hronom je ďalej ohrozený. Myslím, že extraligové družstvo žien sa už vôbec neprihlási do súťaží a ohrozená je činnosť mládežníckych družstiev."

Čítať celý článok
   

Pod pokrievkou klubu - OŠG NITRA

od mája 2008

- článok M.Killiana - Nitrianske noviny -uverejnený v pondelok 4.8.2008

Z kádra strieborných medailistiek ŠG Nitra odchádzajú ďalšie volejbalistky.

Tentokrát však nejde o absolventky školy Hinzellerovú, Povrazníkovú, Fábryovú či Petranovú, ktoré majú namierené do iných klubov.

Čítať celý článok
   

Pod pokrievku klubu - VK PU Prešov

05.03.2008

logopresovNa fóre tohto webu sa nedávno rozpútala diskusia pod názvom "VK PU Prešov má pozdlžnosti - čo s tým?". Nakoľko sa zo začiatku objavovali vyjadrenia pre aj proti, ale informácie boli iba kusé, chceli by sme Vám priniesť trochu širší pohľad na súčasné problémy v tomto klube. Oslovili sme preto kapitána družstva mužov, Viktora Varcholu a pána Ľuboša Petru z vedenia klubu VK PU.
Ponúkame Vám vyjadrenia obidvoch strán bez akéhokoľvek komentára, aký uzáver si z uvedeného utvoríte, je iba na Vás...

Čítať celý článok
   

Pod pokrievku klubu - VTC Pezinok

18.9.2007 

VTC_pezinokVčera som si na internetovej stránke pezinského volejbalového klubu prečítala v novozaloženom fóre príspevok od viceprezidentky klubu, Zuzany Maxiánovej. Píše sa v ňom o polenách, ktoré im hádže pod kolená bývalý prezident klubu (Ľubomír Stražay), o tom, že si "prisvojil" medzinárodný turnaj Pezinský strapec, oberá ich o sponzorské peniaze a pod. Tak mi to samozrejme nedalo, zavolala som p.Maxiánovej a spýtala sa jej, čo sa vlastne v klube deje?

Čítať celý článok
   

Stránka 5 z 5

<<ZačiatokDozadu12345DopreduKoniec>>