Matchpoint AKTUALITY

Aktuality

Chudík pravdepodobne podpísal

45 ročný tréner Rasťo Chudík (VKP PÚ Prešov) mieri opäť do Poľska. Dostal ponuku od Delecty Bydgoszcz. Poľské zdroje uvádzajú, že ponuku prijal, možno spolu s ním podpíše kontrakt aj Martin Sopko, ktorý hral poslednú sezónu vo Wroclawi.

gazeta.pl
   

Zmeny vo VTC Pezinok

12.6.2007 sa vo VTC Pezinok (Volejbal-tenis club) konala Konferencia klubu, ktorej hlavným bodom bola voľba nového prezidenta klubu.
Zavolali sme preto jednému z členov výboru, Franiškovi Burgerovi, aby nám objasnil, ako voľby a celá konferencia prebiehala.
"Čo sa týka samotných volieb, Ľubomír Stražay odchádza z pozície prezidenta z dôvodu svojich pracovných povinností na SVF, kde zastáva post súťažného riaditeľa. Dostali sme prihlášku do klubu od Zuzany Maxiánovej, ktorú členovia klubu prijali a pani Maxiánová sa stala členom výboru. Samotný výbor potom volil nového prezidenta. Stal sa ním Peter Grič zo sekcie tenisu, pani Maxiánová sa stala viceprezidentkou a bude tak vlastne šéfovať volejbalu. Ľubo Stražay zostal radovým členom klubu. Na konferencii sme ešte preberali uplynulé obdobie, ako aj najbližšiu budúcnosť, t.j., rekonštrukciu starej haly a výstavbu beachových ihrísk aj so šatňami."


kozlik
   

Vilo je v poriadku

Bývalý volejbalista, momentálne podpredseda parlamentu, Viliam Veteška sa podrobil operácii mozgu.
čítajte tu

 

   

Richard Nemec do Perugie

nemec_risoRišo, opúšťaš Trentino. Ako ste vlastne dopadli v tejto sezóne a prečo odchádzaš?
S Trentinom sme postúpili do playoff o majstra, ale v prvom kole sme v osemfinále vypadli s Cuneom. Do ďalšej sezóny potrebuje klub kúpiť zahraničného nahrávača, tým pádom blokári musia byť Taliani. Aj keď mali naďalej o mňa záujem, zostal som bez klubu a hľadal som si nové pôsobisko. Do úvahy pripadali Taranto aj Cuneo, ale najlepšie podmienky predostrela práve Perugia.

Takže môžme gratulovať?
Zmluva ešte nie je podpísaná, zajtra (streda) letím do Perugie na podpis.

Čítať celý článok
   

Opozícia chce stransparentniť financovanie športu.

Financovanie slovenského športu z centrálnych zdrojov prebieha nesprávne.

čítajte tu

   

Malacky iba s mužmi

Licencia na extraligu žien, ktorú vlastnili Malacky, putuje na druhú stranu Karpát. Kúpil ju ambiciózny klub VK Račianska Bratislava.

zdroj M.R. potvrdené D.R.

   

OMS oznámilo koniec s podporou volejbalu.

„Áno. Vedenie OMS oznámilo definitívny koniec spolupráce so senickým volejbalom.“

čítajte v TU

   

Žilinská hala znovu na pretrase

Kauza predaja žilinskej haly sa znovu otvára
Čítajte tu
   

Stránka 58 z 61

<<ZačiatokDozadu51525354555657585960DopreduKoniec>>