Matchpoint AKTUALITY

Aktuality

Tak sa nám arcibiskup konečne priznal

PRIDAJú SA ĎALší ???

   

Mauacky to tento týden roztočiui

Muži Malaciek sa nedeľným víťazstvom nad Lovinobaňou dostali cez Žilinu definitívne do play off. Ich súperom bude obhajca titulu VKP Bratislava.

Ženy Malaciek ustáli súboj medzi Žilinou a Nitrou a pred posledným kolom si zabezpečili šiestu pozíciu do play off. Ich súperom bude Slávia UK Bratislava.


Program play off mužov

Program play off žien
 

 

 

   

Sobota majstrom nepriala

V českej extralige mužov prehral obhajca titulu DHL Ostrava na svojej pôde s Č.Budějovicami 1:3

V ženskej lige vlani úspešné Brno našlo premožiteľa vo Frýdku Místku 2:3

   

Najlepší Ogurčák a Székelyová

Bratislava 17. januára (TASR)
Najlepšími slovenskými volejbalistami za rok 2006 sa stali František Ogurčák a Alica Székelyová. Kým Ogurčák, pôsobiaci v belgickom tíme Roeselare, v tejto ankete zvíťazil prvýkrát, Alica Székelyová, ktorá legionárči v španielskom Burgose, zvíťazila už tretíkrát (predtým v roku 2003 a 2004). Výsledky tejto ankety zverejnila v stredu Slovenská volejbalová federácia s tým, že najlepší si ocenenia prevezmú počas najbližšej reprezentačnej akcie.

szekelyovaogurcak           Alica Székelyová                                                                                                    František Ogurčák
Čítať celý článok
   

Finále Slovenského pohára mužov predsa len bude

Finále Slovenského pohára mužov, ktoré bude 20.januára v Leviciach, sa bude hrať. Aké problémy tomu predchádzali, si prečítate tu
   

Slota predal halu na Bôriku

čítajte tu
   

Účasť VKP vo finále Slovenského pohára 20. januára v Leviciach je veľmi otázna.

čítajte tu
   

Európska liga 2007

Slovenskí volejbalisti budú vo svojom štvrtom vystúpení v Európskej lige v roku 2007 účinkovať v C-skupine v spoločnosti Turecka, Estónska a nováčika súťaže Lotyšska. O zložení troch skupín rozšírenej súťaže rozhodla v sobotu v luxemburskom hoteli Novotel Európska volejbalová konfederácia (CEV) na mítingu, ktorý viedol šéf CEV Andre Meyer. Program v základných skupinách sa začne 25. mája a potrvá do 1. júla, záverečný turnaj Final Four sa uskutoční 7.-8. júla v Portugalsku, ktoré má účasť už vopred istú.

Luxembourg 25. novembra (TASR)

   

Stránka 60 z 60

<<ZačiatokDozadu51525354555657585960DopreduKoniec>>