Matchpoint AKTUALITY

Aktuality

Stráca OMS Senica generálneho sponzora?

Po Bratislave a okolí kolujú fámy o tom, že generálny sponzor v súčasnosti najlepšieho ženského volejbalového klubu odstupuje od spolupráce.
Dovolili sme si preto zavolať priamo predsedovi dozornej rady klubu a zároveň zástupcovi firmy OMS s.r.o., RNDr.Vladimírovi Levárskemu a zistiť, čo je na tom pravdy. P.Levársky bol v telefóne veľmi ochotný, fámu poprel. Naopak, veľmi si pochvaľoval spoluprácu s klubom, potvrdil rozpočet na ďalšiu sezónu a zmenu spôsobu sponzorovania klubu.
   

Vladimíra W. budú stíhať na slobode

Bratislava 7. marca (TASR) - Obvinený vysoký funkcionár Slovenského futbalového zväzu, ktorého v utorok zadržala pri preberaní úplatku polícia, bude podľa najnovších správ stíhaný na slobode. Podľa medializovaných informácií má isť o zastupujúceho generálneho sekretára SFZ Vladimíra W.

Čítať celý článok
   

Senica obhájila prvenstvo v MEL

VK OMS Senica - Nova Gorica 3:0 (23, 22, 17)
Viestová, Jošovičová, Biksadská, Gáliková, Cruzová, Schildweinová, libero Kleskeňová, striedala: Rozenbergerová

   

Tak sa nám arcibiskup konečne priznal

PRIDAJú SA ĎALší ???

   

Mauacky to tento týden roztočiui

Muži Malaciek sa nedeľným víťazstvom nad Lovinobaňou dostali cez Žilinu definitívne do play off. Ich súperom bude obhajca titulu VKP Bratislava.

Ženy Malaciek ustáli súboj medzi Žilinou a Nitrou a pred posledným kolom si zabezpečili šiestu pozíciu do play off. Ich súperom bude Slávia UK Bratislava.


Program play off mužov

Program play off žien
 

 

 

   

Sobota majstrom nepriala

V českej extralige mužov prehral obhajca titulu DHL Ostrava na svojej pôde s Č.Budějovicami 1:3

V ženskej lige vlani úspešné Brno našlo premožiteľa vo Frýdku Místku 2:3

   

Najlepší Ogurčák a Székelyová

Bratislava 17. januára (TASR)
Najlepšími slovenskými volejbalistami za rok 2006 sa stali František Ogurčák a Alica Székelyová. Kým Ogurčák, pôsobiaci v belgickom tíme Roeselare, v tejto ankete zvíťazil prvýkrát, Alica Székelyová, ktorá legionárči v španielskom Burgose, zvíťazila už tretíkrát (predtým v roku 2003 a 2004). Výsledky tejto ankety zverejnila v stredu Slovenská volejbalová federácia s tým, že najlepší si ocenenia prevezmú počas najbližšej reprezentačnej akcie.

szekelyovaogurcak           Alica Székelyová                                                                                                    František Ogurčák
Čítať celý článok
   

Finále Slovenského pohára mužov predsa len bude

Finále Slovenského pohára mužov, ktoré bude 20.januára v Leviciach, sa bude hrať. Aké problémy tomu predchádzali, si prečítate tu
   

Stránka 61 z 62

<<ZačiatokDozadu6162DopreduKoniec>>