Listy Luborovi

List rodiča č.3 - druhá časť

Prvá časť listu
pokračovanie listu
Podnet na DK SVF

      Pán prezident, toto je čo? Mám to považovať za výsmech dlhoročnej práce s mláde- žou? Ak neviete, o čom hovorím, tak v nasledujúcich riadkoch sa Vám to budem snažiť vysvetliť.
Listom zo dňa 9.9.2014 zaslal pán Stražay, v odvolaní sa na riadiacu zložku SVF (neverím, že to bolo rozhodnutie riadiacej zložky, môj osobný názor, že len jednej osoby), podnet na DK SVF vo veci preskúmania, či nedošlo zo strany lídrov klubu SVM o.z.: Mgr. Lenky Búzkovej, Mgr. Jaroslava Suchánka a Ľubomíra Pöštényiho k porušeniu ŠTD SVF, najmä k porušeniu Disciplinárneho poriadku SVF a to uvedením nepravdivých  skutočností v materiáloch SVF. A to konkrétne :

Čítať celý článok
 

List rodiča č.3 - prvá časť

23.10.2014 - Na Listy Luborovi zareagoval v auguste veľmi nespokojný rodič zo Senice a tiež sa rozhodol jeden list ing. Halandovi poslať. Spôsobil na Junáckej celkom slušný rozruch. List neskôr rozšíril o druhú verziu, ktorú mienil dať do printových médií. Ten náš web nezverejnil, lebo pán Vadrna nás o to požiadal a ostal dúfať. Naivne veril, že veci sa budú riešiť.
List číslo 3, ktorý pán Vadrna pred pár dňami odoslal prezidentovi Halandovi, vám uverejníme po častiach. Pracné dielo vzniklo zrejme zo zúfalstva a ako kontra proti nikde nekončiacej drzosti a nezáujme riešiť problémy. Čitatelia, uznajte, že pomerne tvrdá kritika manierov súťažného riaditeľa SVF má niečo do seba. Doporučujeme najprv hore kliknúť na jeden list, aby ste si dej vecí pripomenuli.

Čítať celý článok
 

Drahý Lubor - október III.časť

       Drahý Lubor,

       vieš, že ja rád kritizujem a vieš aj to, že nielen kritizujem. Ešte keď ma o niečo mladší kolega SInger poctivo a slušne odzdravil, tak sme s Tomášom veľa vecí konštruktívne a vecne poriešili. Tak ste po 10 rokoch od Tvojho zvolenia opantaní mocou, že ste ohluchli. Preto nemá už dnes význam nič hovoriť. Ale úplne ste hádam neoslepli, tak čítaj. Čítaj návrhy, ktoré omieľam dlho, predlho a s ktorými si Ty xkrát súhlasil a bol si s nimi stotožnený.

Čítať celý článok
   

Drahý Lubor - október II. časť

       Drahý Lubor,

       druhá časť októbrového listu.

Extraliga: rok pred ME junioriek v Bardejove/Prešove, pred jedenástimi rokmi, hrali tam dievčatá nar. 1986 a ml., ste sa vtedy s funkčnou Asociáciou klubov umne dohodli na účinkovaní družstva v Extralige žien. Na jednu sezónu. Odvtedy sú tam dodnes a o rok mám dojem ich nasledovali chlapci. Bez debaty. Z pozície moci.
       Drahý Lubor, keď dievčatá svojho času senzačne zdolali v semifinále ligy Doprastav Bratislava a dostali sa do finále, ukázali ste všetci funkcionári, ako ste z toho výsledku priposratí. Behali ste nám obutí po taraflexe v PKO a neadekvátne ste šaleli.

Čítať celý článok
 

Drahý Lubor - október I.časť

       Drahý Lubor,

       všetko zlé je na niečo dobré. Tvoje rozhodnutie poflakovať sa v Poľsku namiesto tvrdej práce počas ME juniorov v Nitre a Brne mi rozvinulo list do väčších rozmerov. Analýza Tvojich mládežníckych stredísk si to ale zaslúži. Tento list uverejním trochu inak. Je dosť dlhý a nechcel by som, aby si sa nudil. Možno si už na ceste do Milána na MS žien a nerád by som rozptyľoval Tvoje pohľady z aeroplánu na Alpy. List ide v troch častiach. Prvý o 12:00, potom o 18:00 a nakoniec o polnoci. Tri dávky po šiestich hodinách. Ako antibiotiká. Pri čítaní sa netvár kyslo, to možno robí niektorým kmeňom dobre a lieky nezaberú. Keď som ten list v pokoji mesiac dotváral, tak ma napadlo, že si zase vezmem niekoho na pomoc. Trénera z klubu, ktorý ste vašimi idiotinami úplne zdevastovali.

Čítať celý článok
   

Stránka 2 z 5

<<ZačiatokDozadu12345DopreduKoniec>>