Matchpoint Postrehy - píšete nám

Postrehy

Peter Bajči k ME mužov

Túto otázku dostali dvaja rozhodcovia. Bývalý Ivan Majerčák a súčasný  Peter Bajči.

Peter, Ty si tam bol. Ivan, neviem, či si to videl. Mám na Vás otázku pre  www.volejbal.sk. Prosím o odpoveď pre čitateľov.
To, čo predviedli ruskí čiaroví rozhodcovia, bolo NECHUTNÉ. Hlavný Končnik síce čo to skorigoval, ale aj on bol veľmi slabý. Čo si o tom myslíte? Plus  Peter, doplň, ak máš postrehy - OFICIÁLNE - zo zákulisia, ktoré môžeš prezradiť. Prosíme aj o ne. Je to rozhodne zaujímavé poznať Váš názor. Oboch.
 

Ospravedlňujem sa za trochu oneskorenú odpoveď, mal som po návrate z ME trošku zdravotné problémy.

Čítať celý článok
   

Ivan Majerčák nielen k rozhodcovskému fiasku na ME

Vo finálovom zápase ME podali ruskí rozhodcovia na čiarach úplne nechutný výkon. Všetci ste to mohli v priamom prenose vidieť. Či domácim prisúdili päť, alebo tridsať percent, to posúdi každý sám, ale čím viac sa blížil koniec duelu, tým bolo nad slnko jasnejšie, ako majú prikázané zástavky dvíhať, resp. dávať dole. Ja som preskákal kadečo. Záhreb, Doneck, Ankaru, Lisabon, Budocentrum vo Viedni, ale toto som ešte nikdy nezažil. NECHUTNÉ. 
Preto som sa pre www rozhodol osloviť dvoch rozhodcov. Bývalého prezidenta SVF a ešte nedávno vynikajúceho "československého" rozhodcu Ivana Majerčáka a našu súčasnú rozhodcovskú jednotku, dvojku, alebo trojku, šéfa Asociácie rozhodcov Petra Bajčiho, ktorý navyše v Moskve bol, pískal okrem iného aj semifinále a určite bol po nechutnom divadle priamo svedkom reakcií Španielov, divákov, KGB, a hlavne tých senilných páprdov v CEV.
Dostali mailom rovnakú otázku. 

Čítať celý článok
   

Tak áááá je to.

Tak, ááá je to. Mužská Európa sa skončila.
Chcem sa vrátiť k mojim odhadom pred ME ("Kto koho môže"). Takmer všetko vyšlo. Okrem Fínov. Tí uleteli. Tento článok som začal tvoriť v autobuse z Mariboru po sobotňajšom turnaji, keď som čerstvo dopozeral semifinále Srbsko - Rusko. Čitatelia, dohodnime sa takto. Vy si myslite o mne svoje a ja Vám dám čítať verziu, ktorá "mala" byť. Ale je to šport, takže koniec ME je iný. Mne sa to nechce prerábať, pointy tam je dosť, tak sa ospravedlňujem. Modrou farbou napísané vety sú ex post.

Čítať celý článok
   

Postrehy Dušana Uváčika k ME

Asistent trénera Nového Mesta n.V. Dušan Uváčik urobil pre web pár postrehov k zápasom Slovenska v základnej skupine na ME v Rusku         Diskusia k ME 2007

 

Čítať celý článok
   

Nie je všetko o.k.

5.septembra 2007

Vo štrvtok sa začínajú v Rusku ME mužov. Slovensko ide na turnaj s ambíciami postúpiť a skončiť do ôsmeho miesta. Zopakovať tak veľmi solídne umiestnenie na ME v Holandsku v roku 1987.

Čítať celý článok
   

Kto koho môže

4.septembra 2007

Blížia sa ME mužov. S novým hracím systémom, veľmi atraktívnym, zaujímavým a spravodlivým. S novinkou šestnástich družstiev v štyroch skupinách, namiesto doterajších tradičných dvanásť. Dvanásť postúpi do druhého kola. Slovensko nebude hrať samozrejme ani teoreticky s každým, rád by som čitateľom napísal k ME pár postrehov. Od štvrtka preberie v písaní štafetu asistent trénera súčasného ligového majstra z Nového mesta n.V. Dušan Uváčik.

Dnes na tému, koho môže Slovensko poraziť.

Čítať celý článok
   

Tak som to videl ja.

Elite očami „ELITE“

 

     Vrchol beachovej sezóny. Na začiatku augusta sa odohral záverečný turnaj v plážovom volejbale Šport Pro Elite Beach Tour 2007, na bratislavských Zlatých pieskoch.

Čítať celý článok
   

Nová zlegalizovaná zlodejina.

mikasa K peniazom sa dá prísť od nepamäti rôznym spôsobom. Porekadlo „ako zbohatnúť a nekradnúť?“ je otrepané. Kradnúť sa dá v potravinách pod kabát alebo v banke s revolverom v ruke, ale to by bola už lúpež. No najelegantnejšie sa kradne inteligentne, krásne s kusom nonšalantnosti a nevinnou tvárou. Najlepšie je tváriť sa tak blbo, aby to vyzeralo až múdro. No a ešte jedna rada – najlepšie sa kradne zo spoločného a verejne.
Čítať celý článok
   

Stránka 37 z 39

<<ZačiatokDozadu313233343536373839DopreduKoniec>>