Matchpoint Postrehy - píšete nám

Postrehy

Nové Vykonávacie pokyny pre súťaže 2007 / 2008

Vážení priatelia, členovia ZVOK a ostatné kluby.

V stredu 13.júna 2007 sa uskutočnila realizácia jedného z bodov Uznesenia Valného zhromaždenia ZVOK, ktoré bolo nedávno v Žiline. Na pôde SVF sa uskutočnilo rokovanie medzi zástupcami SVF (prezident SVF ng. Lubor Halanda, športový riaditeľ Tomáš Singer a súťažný riaditeľ Ľubomír Stražay), členmi SR ZVOK (Žilina - Jaroslav Kovalík, prezident ZVOK, UK Bratislava - Dr.Vladimír Hančík, DPS Bratislava - Marek Rojko, VKP Bratislava - Ivan Husár) a hosťami, ktorých menovalo na stretnutie Valné zhromaždenie, (Nové Mesto n.V. - Stanislav Minárik, Dr. Kalný Peter, Spoje Bratislava - Ing.Tatiana Vestenická)

Čítať celý článok
   

Povesť o kráľovi na hrade Beckov

Začalo sa to tým, že www.volejbal.sk si dovolil napísať postreh o pochybnej zmysluplnosti poplatku 50 000.- Sk, ktorý musí kupujúci (extraligovú licenciu) zaplatiť v prospech SVF. Tu si to môžte prečítať.
Licenciu pred pár dňami veľmi odvážne kúpil mladý, nedávno založený klub VK Račianska. Od Malaciek.
Čítať celý článok
   

50 000.- pre SVF. Za čo ?

Pred rokom a pol vypovedala SVF Zmluvu o súčinnosti so Združením volejbalových oddielov a klubov SR. Začala sama riadiť všetky súťaže a prebrala aj niektoré myšlienky a iniciatívy ZVOK. Medzi ne patrí myšlienka obchodovania s licenciou na extraligu.
Kluby prišli s touto myšlienkou pred tromi rokmi, pretože si to pýtala doba. Pôvodne súťažný poriadok myslel na právo hrať v najvyššej súťaži iba ak do nej reálne postúpite, resp. sa v súťaži udržíte. ZVOK pridal možnosť zisku miesta v súťaži aj možnosťou kúpy takého miesta.

Čítať celý článok
   

Píše Facetti - jej posledný príspevok

Dobrý deň.
Približne pred dvomi mesiacmi sa skončil prvý blok prípravy na ME, ktorý tiež priniesol koniec písania denníka. Samozrejme dočasne, pretože ako i príprava tak aj denník má a má mať svoje pokračovanie.
Príprava začala, pokračovala, kolegyne odleteli do Bankgoku na Univeziádu. Mne sa, žiaľ, veci skomplikovali. Odchádzam na angažmá do švajčiarskeho Schauffhausenu, objektívne nemôžem byť ďalej v reprezentácii. Pevne verím že medzi dievčatami sa nájde ochotná duša, ktorá sa toho ujme, aby denník pokračoval. Možno už nebudete toľko informovaní o raňajkách, či čistote obrusa, ale určite sa dozviete iné zaujímavosti. Už sa teším na čítanie :)
Celé družstvo na diaľku pozdravujem a novej pisateľke držím palce.
S pozdravom Ivana Čapková   

Poznámka www.
Ak všetko dobre pôjde, tak správy z chodu ženskej reprezentácie bude dodávať Ivana Bramborová (Senica).

Čítať celý článok
   

Simone to zakázal klub

V pondelok sa začali na ME pripravovať už aj reprezentantky. V Bojniciach. Ako sme Vás informovali, z prípravy žien nám mala dodávať krátke správy Simona Kleskeňová, libero reprezentácie.

Čítať celý článok
   

PREČO TO ZAKÁZALI !!!!

Zavolali sme (www) športovému riaditeľovi (R) volejbalovej federácie

Čítať celý článok
   

ZÁKAZ POTVRDENÝ

dsc_1824 copy Emanuel Kohút (VKP Bratislava) a jeho priateľka Simona Kleskeňová (OMS Senica), reprezentanti Slovenska, budú výhradne pre tento web od začiatku prípravy na ME až do ich konca dodávať denne správy, výsledky, zaujímavosti, fotografie, pikantérie z prípravy reprezentačného družstva mužov resp. žien Slovenska

... po prvom dni prišiel ZÁKAZ. ZHORA !!!

Čítať celý článok
   

Ešte jedna reakcia - Juraj Šujan

10.5.2007
Vážený čitatelia,
cítim potrebu ešte reagovať, aby sme veci uviedli na pravú mieru a zbytočne ste sa aj Vy neurážali.
Ja nechcem na nikoho útočiť a slovo "čurák" mi na trénera Vlkolinského ušlo, pardon. Ako som napísal, bol som iniciátorom usporiadania MSR v Novom Meste nad Váhom, je jasné, že tréner Vlkolinský neporušil žiadne pravidlá a dokonca si aj myslím, že kvalitný tréner je.
Ale???
Keď sa vypustí zápas, tak si uvedomte, že ste na MSR mohlo by napr. Humenné prehrať 3:0 a mať istý postup z 1.miesta, páčilo by sa Vám sledovať takýto zápas, boli by ste radi keby na Vašom turnaji by diváci odchádzali pre takéto zápasy, bolo by to správne, keby nato ešte aj doplatilo nejaké družstvo, pretože na úkor neho postúpi súper, ktorý dostal "vianočný darček" a potom mi hovorte (hráči), ako by ste sa cítili Vy???
Ja si myslím, že na mládežníckych turnajoch sa má hrať naplno a nie je to o zahratí si celého družstva a to je každému trénerovi jasné, takže ten hráč so slzami by to mal vedieť tiež.
Jediné v čom ma sklamal tréner Vlkolinský je, gesto našim chalanom, spravil chybu, nad to povzniesť, možno mu chalani tlieskali k víťazstvu :.), ale nechajme to tak. Ďakujem, že som sa mohol vyjadriť.

S pozdravom J.Šujan


PS: Ďakujem tiež našim chalanom za dobré výkony, nemáte sa začo hanbiť.

Čítať celý článok
   

Stránka 37 z 38

<<ZačiatokDozadu3132333435363738DopreduKoniec>>