Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Info

Re: Info 1 rok, 2 mesiacov #7079

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Milá Klára a čo tak dať aj kluby odkiaľ

Re: Info 1 rok, 2 mesiacov #7080

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Polepším sa; Valdir Sequeira( Portugalsko) -z Maccabi Tel Aviv do VK Prievidza; a možno už nebudem fušovať do remesla a teraz nám novinár FH aj tak napíše horúce info zo zákulisia žen.repre...

Re: Info 1 rok #7091

• robo393
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Neviete kto tohto roku z mužských družstiev hra europsky pohár? či Cev cup pripadne challenge cup pripadne kvalifikacne kolo ligy majstrov na stranke cev.lu nevidim ani jeden svk tím tohto roku nitra vrazila peniaze do volejbalu a ako majster sa neprihlasila nikde??? koeficient pojde zas dolu

Re: Info 1 rok #7092

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Nitra bude hrat MEVZU, Myjava MEVZU a Challenge cup, Prešov ?

Re: Info 1 rok #7093

• robo393
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
o Mevze viem to nepocitam to je ako liga ja som myslel sutaz CEV

Re: Info 1 rok #7094

• Maco77
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Slovenskym klubom sa neoplati hrat CEV ani Chalenge cup lebo je to stratove. Je to ako hadzat peniaze do ciernej diery lebo z toho nemaju nic. To nie je ako pri futbale, kde ked sa kluby kvalifikuju do Ligy majstrov alebo EU ligy tak maju pokrytu vacsinu sezony lebo im UEFA zaplati za kvalifikovanie sa velke peniaze. Vo volejbale kluby musia platit CEVu aby mohli hrat EU pohare. Oplati sa akurat Liga Majstrov aj to myslim az po postupe zo skupiny. Vsimnite si, ze CEV ani Chalenge cup nehra ani jeden polsky klub lebo tieto sutaze dlhodobo ignoruju.

Re: Info 1 rok #7095

• robo393
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Mas pravdu ale potom načo hrajú Mevzu ked tam tiez musia davat naklady na ubytko stravu a pod. O extralige nehovoriac 8 týmov 100 krat dookola hrat s tými istými mužstvami dokonca este aj predsezonne zapasy ludi to nepritiahne prave preto take muzstva ako Nitra čo da do volejbalu aj viac penazi ak by zohrala 1-2-3 kola CEV ci challenge cup-u tak by sa to zatraktivnilo

Re: Info 1 rok #7096

• Maco77
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Ja som cakal, ze Nitra sa prihlasi do CEV ked ziskali titul ale asi ani im sa to neoplati tak aspon MEVZU budu hrat kde tie naklady nie su take vysoke.

Re: Info 1 rok #7097

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Jediní, ktorým sa vyplatí hrať poháre CEV je Halanda a Singer. Dovolenka - (riadne vypísaná) - cesťáčik - diety - odmena za bezduché sedenie pri stolíku. A samozrejme celkom dobrý biznis pre našich pískačov.
Plusy MEVZA sú konfrontácie a velmi solídna, hoci po všetkých stránkach náročná príprava na play off. O marketingu súťaže sa básni cez 20 rokov. Kvalitu Interligy zatiaľ nedosahuje, ale každopádne športovo to nie je najhoršia súťaž.
Najväčšie plus, vzhľadom k tomu, že súťaž pískajú neutrálni rozhodcovia, že sa nemôže stať, aby slovenským družstvám otravovali život Danica V.L. alebo Jana N.
Súťaž riadi Viedeň, takže ani Lubeno si nepríde na svoje
Posledná úprava: 1 rok Autor: husar.

Re: Info 1 rok #7098

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
MS klubov live aj záznam :www.youtube.com/user/videoFIVB