Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5494

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Brian suhlasim ale je aj druhy pohlad : svetova liga moze pritiahnut zaujem sponzorov, medii aj mladeze. mozno. Mladez dnes tazko motivujete ked jej neukazete vzory. Vsetky deti chcu hrat futbal,hokej lebo vidia ligu majstrov alebo NHL atd.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5511

• Vrba
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Zaujímave čítanie od Maťa.

"Kedysi dávno som čital, že ak by sa spojila Halandova diplomacia a Husárové trénerské schopnosti, na Slovensku je svetový volejbal." tiež zaujímavý názor, len asi nerealizovateľný!

"Volejtím - je nafúknutá bublina, parfém,tigre, pozlátko a starci na chmelu."
A zrejme to môže byť koniec aj volejbalu v BA, sak VKP ktovie ako bude dalej žiť a či vôbec bude žiť. "VKP - zmeny na poslednú chvíľu, vypočítavosť a chytráctvo ktoré sa vydáva asi za šikovnosť, alebo čo ja viem. Nejasná štruktúra a komunikácia klubu, zastaraný web a príliš veľa rovnakých mien a Husár. Ten kto ponižuje iných je sám nízky - na margo zosmoiešńovania Zaniniho Husárom. Podozrivé nebrať." Tak na túto sezonu to sedí
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': hejhalllo

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5513

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
áno web máme konzervatívny - lebo ho taký chceme.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5516

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Vrba: Hahahahahahah zomrel sommmm.... som sa došťal skoro ... presne, trefne, vystižne a hlavne bohužiaľ pravdivé ...

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5517

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Pán Husár keď sa smiem opýtať ktorý je teraz momentálne web Spartaka VKP Myjava??? lebo som sa v tom troška stratil keď som dnes googlil....

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5521

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
podľa mňa ešte stále nie je hotový, lebo sú tam problémy s právami, resp. hotový je, ale ešte nie je funkčný. zistím

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5527

• Irena
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
pre Dubak: Futbal a hokej hrajú deti na dedinách. Všetky pre to poznajú celú našu reprezentáciu, ligových hráčov, samozrejme tiež svetových. Keď príde na Slovensko Svetová liga, nikto tam nepríde, lebo nikto volejbal nesleduje, nikto nevie ani, kto je Diviš, Nemec, Kardoš.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5528

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
to je klsicka Chicken or the Egg dilema

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5529

• Irena
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Veru, asi máš pravdu

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5530

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Irena prečo to môže niekde vyzerať takto:

A ani nie tak ďaleko ale pár km severne od Slovenska ...
Posledná úprava: 6 rokov, 2 mesiacov Autor: hejhalllo.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5578

• konono
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Niektorí tu tvrdia, že budúcnosť volejbalu treba robiť zdola cez masy.Vlastne s tým by som aj súhlasil, ale... Ale na Slovensku dostaneš husle až keď sa naučíš hrať.
My sme zrejme tento moment vďaka zlému marketingu (a tak perfektne sa rozbiehal) a asi potom nejakým primitívnym vzťahom premeškali. Mužské repre malo v r. 2011 najlepšie výsledky v histórii a v mnohých krajinách nám ich mohli závidieť. Vyhrali sme v krásnej atmosfére v Košiciach EL, na ME 5.miesto hneď za Rusmi, takmer sme postúpili do SL, v ankete novinárov boli muži vyhodnotení ako najlepší šport. kolektív roka. Okamžite bolo cítiť kladnú odozvu v médiach, všade vo verejnosti, aj na extraligu začalo chodiť viac divákov, určite aj prípadní sponzori(a to aj do klubov) začali zvažovať svoju podporu. A čo sme urobili? Všetko sme ...ako sa to slušne povie? Namiesto toho aby sme železo kuli kým je horúce zbavili sme sa Zaniniho (neverím, že odišiel z vlastnej vôle), v r.2012 hralo EL v podstate béčko bez úspechu a vzťah verejnosti k volejbalu ochladol. Asi sme nevyužili čo sa dalo a možno aj v kluboch by sa ľahšie získali sponzori, mládež by mala viac záujmu o volejbal a aj Brian by bol možno spokojnejší.
Aká budúcnosť nás čaká? Zanini bude podľa mňa chýbať. Nie je to celkom tak, že podceňujeme trénerov na Slovensku. Naozaj väčšinu nie je prečo chváliť. Jeden je urazený teoretik, ďalší dlhodobý rutinér, tretí prepracovaný chudák, ďalší má len veľké reči.Trénerov, ktorí tomuto športu nielen rozumeli, ale ním naozaj aj žili(žijú) je málo. Ja som si cenil napr. p. Haníka, Husára, Vlka a možno ešte jedného, dvoch. Ako to bude s hráčmi v repre ťažko povedať, niektorí zarábajú v kluboch toľko, že v repre budú hrať naozaj len kvoli dobrej partii a hrdosti na tento štát. Ale takú atmosféru treba vedieť vytvoriť, neľahká úloha pre trénera. A dobre by bolo keby bolo viac takých funkcionárov ako je p. Grosiar, Hirčko a možno ešte niekto koho ako východniar nepoznám.
Ináč dobrý odkaz od Ireny
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': Sisa9

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5583

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
K téme MSR juniorov:
SVF urobila neskutočnú chybu, keď neotvorila juniorku. Hráči, ktorý napr. minulý rok ukončili vekom kadetskú súťaž a logicky mala nasledovať juniorka, tak museli "súperiť" o miesto v 12 mužskej, ak vôbec nejakých mužov daný klub má. Verte mi, nie všetci títo mladí ľudia sa do tejto zostavy dostali a silne pochybujem, že by celý rok trénovali na jeden turnaj, kde sa stretne 10 tímov! Zjavili sa dva týždne pred termínom prihlášky? Jasné, všetky tímy by sa neprihlásili, ale dovolím si povedať, že minimálne polovica hej. Je tam 5 tímov z východu a 5 zo západu. Som zvedavý na to rozlosovanie turnaja, tí chalani budú musieť hrať nonstop tri dni, aby to odohrali, keď by mal byť ten turnaj spravodlivý. Pochybujem, že budú hrať každý s každým , podľa čoho sa spraví rozlosovanie do prípadných skupín? Podľa sympatií, ktoré má k daným klubom Stražay? Prečo sa nespravia aspoň dva turnaje (západ, východ), z ktorých by postupovali napr. prví traja? Prečo sa nespravila liga v skrátenej forme (západ, východ)? Prečo sa všetko nahustí do jedného turnaja s 10(!) tímami?
Stražay opäť dokázal, že je "top" súťažný riaditeľ!

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5585

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
z listu juniorskych MSR:
- druzstva budu rozdelene do dvoch 5 clennych skupin zrebom. Turnaj ma 3 casti:
1. zakladna: v dvoch skupinach A a B kazdy s kazdym (po 4 stetnutia)
2. semifinalova: druzstva na 5. miestach v skupinach hraju o 9-10. miesto. druzstva na 3. a 4. miestach hraju krizne semifinale. druzstva na 1. a 2. mieste detto
3. finalova: vitazi prveho kriza hraju o konecne 5. miesto, porazeni o 7., detto druhy kriz.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5586

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Takže:
Skupina A - 10 zápasov
Skubina B - 10 zápasov
Zápas o 9. miesto - 1 z.
Zápasy o 5. až 7. miesto - 4 z.
Zápasy o 1. až 4. miesto - 4 z.
----------------------------------
29 zápasov - za 3 dni. V dvoch halách - 14,15. Denne cca 5 zápasov (aj nedeľa).

P.S.: Všetci sa určite tešia na Stražayov ksicht, keď sa budú hrať 5 seťáky, prípadne, keď to nebude stíhať. Hold Ľuboši, Ľuboši
Posledná úprava: 6 rokov, 2 mesiacov Autor: Volejbal fans.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 2 mesiacov #5587

• Sushi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
starci...najstarší hráč Volley Teamu je 79 ročník Benčič, nad 30 má ešte Dano Končal...všetko ostatné je pod 30 a povedala by som dosť výrazne...amíci sú 89 ročník...včera v Svidníku Končal ani nehral v základe...
S Halandom a Svetovou ligou súhlasím...za to, že nerobia diplomaciu im bolo vynadané na Final Four...popierali to...mesiac po tom sa sťažovali pre TASR že Portugalsko ide vďaka diplomacií hrať Svetovú ligu..
Nepodpíšeš sponzoring na volejbal? Vieš, že v zmluve sa dajú vymedziť podmienky a napísať, že výdaje sa budú dokladovať?