Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 9 mesiacov #7323

• Jakovlev
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Mal to ťažké, pretože pracuje a musel sa uvoľniť na tri týždne. Som rád, že mu to v práci umožnili a mohol si zobrať dovolenku.
Tak to sme dopadli.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 5 mesiacov, 4 týždne #7349

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Na SVK sa čisto volejbalom uživiť nedá:skončil Horník,škoda,možno ešte niekedy...Prachy sú prachy...V Poľsku pred súťažou koniec Trefl Krakow - podpísaná Kossányiová šup do VK UP Olomouc, ešte si musí nájsť aj Šmídová Vincourová), v Taliansku Piacenza po 20 rokoch pre peniaze sa prehlasuje do A2...

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 5 mesiacov #7360

• konono
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Čo sa stalo? Žiadna správa o MS 2018?

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 5 mesiacov #7361

• Ladislav P.
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Ani nejde o to, že tu nie je žiadna správa, aj keby sa zišla. Smutné je, že sa to nedá pozerať NIKDE NIKDE NIKDE v telke.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 5 mesiacov #7362

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
da sa.pozeram.
www.volleyballworld.tv/home
Package: FIVB WORLD CHAMPIONSHIPS 2018

Cost: €16.66
Tax: €3.33
Total Cost: €19.99

IVB WORLD CHAMPIONSHIPS 2018: A single payment of €19.99 gives you access to all 197 LIVE matches from the FIVB Men’s and Women’s World Championships taking place between the 9th of September and 20th of October. Your access will expire on 3rd of December 2018 and will not auto-renew.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 4 mesiacov, 3 týždne #7363

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
nehráme tam (SVK) a FIVB povýšila volejbal komerčne, takže sa dá pozerať za 20.- €. ble
je množstvo stávkovacích serverov, kde sa to pozerať dá, ale kým vyklikáte reklamy, je po zápase. www.fromhot.com - tu je to vždy.
Posledná úprava: 4 mesiacov, 3 týždne Autor: husar.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 4 mesiacov, 3 týždne #7364

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
jj. suhlas so vsetkym
len ma uz nebavilo vyhladavat streamy pochybnej kvality tak som si povedal, ze to za tu dvacku skusim. zatial nelutujem. dobre zapasy, kvalita HD + archiv.
takze za mna OK. sa tesim na USA-Russia Taliani dostali vcera peknu nakladacku....

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 1 týždeň, 3 dni #7400

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Tiež posielate ženy len do kuchyne? Snáď je dôležitá kvalita a nie pohlavie, nie každý rozhodca si svojou kvalitou a schopnosťami zaslúži byť nominovaný, pritom netvrdím že konkrétna žena kvalitu má. V talianskej A1 veru rozhoduje aj žena. Hádam aspoň ubudnú vulgarizmy na hrisku.
Keď už som sadla k počítaču napíšem aj nejaké moje postrehy,začnem od konca. Repre zápasy a Media Fresh: presvedčila som sa,že k výbornej atmosfére je dôležitý spíker, mix dobre zvolených piesní ale určite nie zarezané tangáče a vystavené horné a dolné pologule. Pri pohľade na rozžiarené oči a slintajúce výrazy niektorých mužov z federácie som si uvedomila o čom diskutovali na českom a poľskom volejbalovom webe. Nie som prudérna ale mňa by napr. v prestávkach viac zaujalo vystúpenie miestnych,lokálnych skupín či už tanečných alebo gymnastických na podporu toho konkrétneho regiónu nech sa zviditeľní,toto zoskupenie nech skáče na Slovane tam to asi skôr potrebujú. Môj názor však nič nezmení a nie je ani dôležitý, preto však dúfam, že na ME ponúknu diváčkam (aj hráčkam) nápodobné mužské vystúpenie. Diváci si vždy cestu nájdu, na zápasy v Žiline v novootvorenej hale – korytnačke,myslím že to bolo ME tiež prišli ľudia autobusmi a bolo nás dosť,takže to, že (volejbalová) Nitra zaplní halu nie je také ohurujúce. Páči sa mi propagácia, ktorú robia Češi či už pri nedávnom šampionáte v hádzanej, krasokorčuľovaní,biatlone a podobne. V prestávkach predstavujú zaujímavým spôsobom kluby z celej krajiny daného športu, ktorý práve sledujete. Ešte si myslím, že sa tak zbytočne navyšujú financie, ktoré potom asi niekde chýbajú. Zápas Mesiaca, ktoré mala zastrešovať práve Media Fresh sa myslím naposledy konal asi v októbri 2018, ak sa mýlim opravte ma.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 3 dni, 6 hodín #7401

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Nebyť tých pohľadov maškrtných kocúrov nad miskou smotany tak ten sexizmus ani nevnímam,ale je pekné akú odozvu u novinárov vyvolali keď sa tak tešia na vystúpenie dievčat, avšak k nim patrí aj Harvy,či nie?; lebo potom to vyvolá konšpiračnú otázku na aké číslo sa to vlastne tešíte. A čo tak novinky? Je pravda,že v Mevze je znova kontumované bratislavské družstvo? Týždenný prehľad o legionároch len kedy-tedy? Novinky zo svetového volejbalu ? napr. Matt Anderson a Zhu Ting hráči roka 2018,Zanini po mesiaci u Sienny skončil atď. Viete,že lístky na Finále pohára inde deťom dávajú zadarmo? volleycountry.com/cz/rozhovory/stokr-vol...e-si-priklad-z-italu
Prečo taký sviatok volejbalu nie je v televízii,veď to by bola najlepšia pozvánka na ME.
Nerozumiem ako môže byť televízia produktom federácie, keď aj odkaz na jej webe je: naživo na SVF TV (TVCOM.cz). Je pravda,že ďalším asistentom v poradí pri repre žien ani nie po 9 mesiacoch po trénerovi roka Vargovi a Kosekovej bude Mašek? U mužov všetko po starom? Aj toto by som predpokladala,že bude v článkoch na oficiálnom webe.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 2 dni, 21 hodín #7402

• Dogy
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
A nehnevajte sa ale osobnosti pred pohárom , kto tu šestku vyberal?? Co tam robí ta smeciarka medzi takými menami? To je ozaj výsmech slovenského volejbalu