Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5588

• chemesfans
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
trošku nechapem ten VT... veď min. sezónu, ale aj keď začinali s tym klubom (ktory prebrali po STU, nie ako všade hovoria, že vytvorili nový klub) tak všade vehementne vypisovali, že chcu vytvortiť klub, ktory bude mať hračov, ktorí niečo pre volejbal na SVK urobili... z počiatku to aj tak bolo, Nemec, Pistovič, Mikula... kde su v tejto sezóne tí, čo urobili niečo pre volejbal (napr. ako Nemec) ??? Patak, Kašper, Kubš, Halanda ?? ako jediny ostal aky, taky Benčič.... asi sa už vytratila prvotna myšlienka robiť klub z volejbalových "veteranov"...

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5589

• Sushi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Celkom sa tu strácam v názoroch...Volley Team a Trenčín je kritzovaný za marketing (robí Trenčín nejaký marketing? Aké má Volley Team sociálne výhody? Blázniš Maťo?) a naopak je tu názor,že sa musí robiť propagácia a prilákať masy. Že o volejbale na Slovensku nikto nevie, že sa nevyužil boom po ME 2011...tak čo ? Majú byť svetelné efekty a voňavky, alebo nemajú? Pýtam sa všetkých..
A neviem kto to tu písal, že viac takých funkcionárov ako Grosiar...sa mi otvoril nožík vo vrecku,...česť jeho práci, ale viac takých na Slovensku nechcem po skúsenosti s ním.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5590

• Sushi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Tí mali klub len odštartovať...zle si pamätáš...

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5592

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Podľa mňa VT sa z marketingového hľadiska snaží asi najviac zo všetkých klubov, ale bohužiaľ sa nachádza v "zlom" meste, kde je športami neskutočne prehustené. Taktiež istý problém je tradícia, vlastná volejbalová základňa. Keďže VT nemá momentálne žiadnu tradíciu, a takmer žiadnu volejbalovú základňu (dlhoročnú), tak mu ten marketing nejako nevychádza, uvidíme, ako to dopadne, aj keď vrabce o VT už všeličo do budúcna čvirikajú

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5593

• Irena
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Sushi, ale v čom pomohli voňavky a ohňostroje? Veď odišiel tréner aj hráči, v novinách písali, že aj Final Four je pre klub finančná záťaž. Nebolo lepšie zo začiatku viac šetriť a klub poriadne rozbehnúť? Neprešvihlo sa to s tým marketingom? Neviem, či mi vieš na to odpovedať
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': hejhalllo

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5594

• chemesfans
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
ale ale... veď VT ide na ďalšiu sezónu hrať LM.. ste nepočuli ešte o tom ?

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5595

• libero5
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
to sushi, neviem, kto tu kritizoval marketing voley teamu, aj som to nikde necital. mna by zaujimalo, ci je vsetka ta show zaplatena, ked sa vravi, ze hraci az nemaju ani an rohliky. Ked sa pisalo v cechach v usti, tak im ostavaci kupili celu igelitku rozkov a dali pred zapasom. a este, ked si taka znala pomerov, citam, ze nie su medzi prihlasenimi na MSR juniorov. to ze vyhlasovali, ze bud hrat LM je ok, kto vie, ci na to budu mat, ale ak vraveli pred ligou o velkej mega starostlivosti o deti, mladez, preco nemaju juniorov
Posledná úprava: 6 rokov, 4 mesiacov Autor: husar.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5596

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
For libero5: to je velmi jednoduche, kradli zatial len muzov, dohra sa sezona, poveria sushi vyjazdom do juniorskej satne, pousmeje sa, pospasuje, odhalí, preberie s tatkom kvalitu zmluvy a vyda presne pokyny. Je super, ze je tak drza a chodi sem vypisovat,no verim, ze nam nepokradne smajlikov a pismenka. Bestia
Posledná úprava: 6 rokov, 4 mesiacov Autor: husar.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5597

• chemesfans
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Brankovi by som dal igelitku rozumu a ne rožkov..

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5600

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Husar: hahahahaha som sa došťal .... Sushi je najdrzejšia osoba HAHAHAHA ODPADNEM FAKT DOBRE SI TO DAL !!!

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5602

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Irena: Nevie (nieje zasvetená do toho) a nechce (je zaslepená a opili ju rožkom)

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5604

• pinďo
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
1. Podľa mňa je základným predpokladom k dlhodobému rastu volejbalu na Slovensku práca s mládežou a dorastom.
2. V Humennom sa chodí na volejbal, lebo je to jediný vrcholový šport v meste. Mevza a medzinárodné súťaže tiež priťahujú divákov. Atmosféru na zápasoch robia fans a plné hľadisko plus na semifinále s Myjavou bol aj jeden fanúšik z Myjavy.
3. Neviem, či by toľko ľudí chodilo aj na normálnu ligu a zápasy so Žilinou, Starou Ľubovňou, Trenčínom...
4. Chemes Humenné do toho, nebojme sa nikoho.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5628

• Sushi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
to Husár : Za hráčov bolo riadne zaplatené, aké kradnutie?

to niekto z východu : kritizoval to ten pán z Kanady. Neobhajujem marketing VT, pýtam sa, či sa má investovať na Slovensku do klubovej propagácie, alebo nie...evidentne zaujímavá téma, keď už vznikla samostatná téma o tom na tomto webe.

To Irena : Napísala som, že súhlasím s voňavkami a ohňostrojom, že sa pýtaš mňa, či pomohli?

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5637

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Milá Sushi - Vy študujete právo, dobre si obzrite platnosť indexu a vyspovedajte sa v kaplnke, ako dostávate kredity.
Raz - mal som cca 15 rokov, prvák na gymnáziu na Bilíkovej - som v predajni Jednoty v Dúbravke mal v košíku liter mlieka, 1/4 chleba a kelímok tresky. A vo vrecku sójovú tyčinku za 1.- Sk. Jednu korunu. Stál som pri pokladni v rade, za mnou už boli ľudia a oblial ma pot. Pri kase bola vysmiata pokladníčka a za ňou opretý o radiátor v bielom plášti 100 kilový vedúci s RTG očami na mne. Vzali ma do skladu s bedničkami od minerálok, pri stole fízel, písací stroj a už to jelo. meno, škola, bydlisko..... to som si ešte všetko vymyslel. vedúci sa ma pýtal, prečo som mal vo vrecku tyčinku a potom jeb. Práskol mi, zvalil som 12 bedničiek na kôpku a povedal, že ak sa ešte raz objavím v jeho predajni... Keď som otváral takú malú mincovú peňaženku, aby som doplatil korunu, vytrhol mi ju, vysypal na stôl všetky mince a papierovú dvacinu a vyrazil ma von. Sushi, riadne som zaplatil. Sushi Vy zrejme platíte dane, až keď Vás chytia.

Re: BUDÚCNOSŤ VOLEJBALU NA SLOVENSKU 6 rokov, 4 mesiacov #5638

• Sushi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
právo doštudované, gratulovať nemusíte...máte veľmi zlé informácie, ako to celé bolo. Ale určite to bolo na niečo dobré...SVF vytvorila tak silný precedens, že kluby si teraz s hráčmi môžu robiť čo chcú...budem o tom písať. Chcete to na svoj web? Asi nie, som drzá...pritom je Váš úsudok vytvorený na mylných informáciách.