Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Kto bude majster :)
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Kto bude majster :)

Kto bude majster :) 11 rokov #5478

  • hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Príspevky: 667
  • Karma: 22
volejbal.sk/index.php?option=com_content...trehy&Itemid=107


Pochopil niekto z Vás tieto chu----- ???? ak áno poprosím o vysvetlenie lebo ja som sa v tom stratil
Posledná úprava: 11 rokov Autor: husar.

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5479

  • Brian
  • ( Návštevník )
Ako dosiel trener Husar pri hodnoteni U-cka na to, ze Sarna ma 1-najhorsie??

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5480

  • 3Marks3
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 21
  • Karma: 0
neviem kto tie hodnotenia robil ...nebudem očiernovať... ale popravde čo nazor to ch **** ina ...bez uražky ale dosť trapne hodnotenia...a rad by som vedel z akeho dovodu ma Mikolaj Sarnecki hodnotenie 1-tka? po odchode Larsona nema na SVK na tomto poste konkurenciu- moj nazor ...nie každi sa s nim musi stotožniť ale ja to tak vidim
Posledná úprava: 11 rokov Autor: 3Marks3.

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5483

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
no veď si to teraz krásne popísal, nemusí sa s ním každý stotožniť. mne sa páčia iné účka ako Poliak

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5484

  • hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Príspevky: 667
  • Karma: 22
Pre Husar: Ty si bol stále iný.... Dnes v hale ta vidíme či ???

Pre 3Marks3: Nehľadaj za tým logiku, tieto prognózy či už ženské ale hlavne mužské majú za cieľ iba jedinú vec: ŠKODIŤ !!!!

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5485

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
komu ??? komu ??? , vy ste uplni paranoici. ved urobte nejaku prognozu vy, ktokolvek sa odhodlajte povedat, mapisat, kto bude majster, alebo kedy umrie terajsi a emeritný papež, kto bude nový, alebo kedy skončí fico alebo, dokedy tu bude vládnuť halanda, alebo či odpáli aspoň singera ...... no a my to uverejníme a ešte aj zaplatíme.
Ak hejahllo napíše že Sarna s Rišom sú najsilnejšia dvojica, tak to určite web nenapadne.
Ak si Halásová myslí, že najlepšie účko Európy je Hukel a ja si myslím, že najlepšie účko na Slovensku je Rehák, tak škodím (e) tak nanajvýš jemu (im) samotnému. Určite by som mu to ako tréner nikdy otvorene nepovedal, ale teraz mu velí kolega Sirvoń a ja ho len brúsim. Nemôžem napísať, že leštím, lebo sa nájde v Humennom nejaký domýšľavý blbý gay a je zle. Ak sa to Sarneckeho dotkne a ublizi mu to, event. celemu klubu, tak si zalozte za Janiným hradom nejaky klastor a venujte sa misii.

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5487

  • jan filicko
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 26
  • Karma: 0
Nooo myslim,ze to co napisal Husar je minimalne 80% pravda.Jasne ,ze sa tu vela ludi bude rucat a vela hracov alebo trenerov sa to dotkne,ale je dobre ,ze aspon nieco take sa tu napise.Nemyslim si ,ze tu ide o nieco ako "SKODIT".Skor by som sa opytal preco nieco take nenapise to nase "slavne" "super" "fantasticke" vedenie SVF a ich stranka.Ale jasne oni nemaju cas na nasu ligu lebo musia behat hore dole po svete a vybavuju nam svetovu ligu co sa im aj skoro podarilo .
Keby chcel Husar skodit ,tak vam nevychvaluje Sotaka a ine veci.
Kazdy mame svoj nazor na vec a kazdemu sa paci ine učko-oooooj keby my v PO sme mali hoci ktoreho z tych tu spominanych učkarov
No a co sa Volley Teamu tyka,tak oni sa urcite urazat nebudu,lebo oni vedia o sebe ovela horsie veci

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5489

  • hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Príspevky: 667
  • Karma: 22
Pre husar: Zase som to nepochopil a už sa ani nebudem o to snažiť uzatváram túto konverzáciu

Pre Jan Filicko: 80% pravda ? to nemyslíš vážne... ved 80% z toho som nepochopil ... Ale budiš .... Každý má právo na názor... len keby si poznal autora tak dobre ako ja by si vedel čítať medzi riadkami ... Veď ja si pametám podobné članky spred dvoch rokov....

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5490

  • ekrazitko
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 72
  • Karma: 2
...nedá mi nezareagovať. Už prvotný nápad vytvoriť prognózu víťazstva v lige na základe ohodnotenia jednotlivých parametrov mi prišiel smiešny. Ale dobre. Druhá vec ... viem, že v našom malom štáte je veľký problém byť nezaujatý. Keď ide as. trénera Pezinka hodnotiť 4 semifinálové ženské tímy (bez PN), ešte tam je kus (možno aj viac) nezaujatosti. Ale mužské ide hodnotiť človek, ktorý brúsi základ Myjavy. Pýtam sa, kde je aspoň náznak objektívnosti. Keď už nejaké prognózy, tak nech ich robia ľudia, ktorí sú mimo riadenia semifinálových družstiev (ako pri ženách).

Kde som sa, ale najviac pri mužskej prognóze pobavil. Kaučing - to, že pán Husár dá Vlkolinskému 2 chápu ľudia, ktorí vzťahy HE-VKP poznajú - čistá zaujatosť, objektívnosť žiadna. Priklepla to 4 pre Sirvoňa. Nie je, čo dodať.

Motív + Diváci - prv motív, HE s najmenším motívom vyhrať ligu. Na zamyslenie. Klub zabezpečený dlhé roky, SP nevyšiel, podľa historického vzorca hlavný ašpirant na víťazstvo v lige, silnejú hlasy po obhajobe, čo ešte v klube nebolo. Silna motivácia, určite nie 1. Svidník mal dostať 4, tréner pracuje už v období, kedy by mal prísť nejaký úspech, nastal čas zberu plodov, motivácia najsilnešia. VT vyhral SP, keď nevyhrá ligu, povedia, že aspoň zobrali SP - určite nie 4.
Diváci - 4 pre Svidník, dalo by sa diskutovať, problém je v tom, že ich fans nevie vytvoriť žiaden tlak, keď to v klube neide. HE fans to neraz dokázali (posledne pri výmene trénera - zabrali kedy mali a prispeli k dobru). O tom by mali byť fans. Nie len sedieť, tlieskať, fandiť, ale aj sledovať dianie, klímu a následne konštruktívne kritizovať, vyvýjať tlak na vedenia, ktoré sú často rigídne a zmeny prichádzajú neskoro alebo vôbec a ťažko, čo je na škodu. V anglickej futbalovej lige sú fanúšikovia, ktorých permanentky sa dedia. Sila fansu je veľká, Benitéz to pocítil. Tak to má byť, ale podotýkam konštruktívne. V HE sa to naučili. v SK zatiaľ nie, ale preto, že divácke zázemie sa len tvorí, ľudom volejbal prichádza na chuť.

Sarneckého 1 a Mikulova lepšia 2 je tiež na pobavenie.

Záverom len jedna vec. Ak nejaká prognóza a ak p. Husár ako prognostik mužskej časti, tak áno len v prípade víťazstva PO na Kopaniciach. Nestalo sa.
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': hejhalllo

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5492

  • kozlik
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 158
  • Karma: 0
Vsetko su to Vase subjektivne pocity. Nemali by ste pisat "Mal tam byt XY", lebo ste to nepisali. Mozte maximalne formulovat: Ja by som tam dal tohto alebo ineho". Sarnecki mal vcera so Sotakom najhorsiu znamku z druzstva za zapas, Mikula hral v prvom sete, potom uz nie. A predtym zapas nie a predtym nie a ...

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5493

  • ekrazitko
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 72
  • Karma: 2
@kozlik:

Navrhovanú formuláciu beriem. Vhodnejšia by bola, tá ktorú navrhujete.

K tým korektorom. Sarneckemu včera zápas nevyšiel. Svidnik som hrat nevidel, ale čo som videl je štatistika zo zápasu. Dá sa z toho usúdiť, že Mikulovi taktiež zápas nevyšiel.

Prognóza sa, ale robila pred semifinálovými zápasmi a hodnotilo sa teda učinkovanie pred nimi.

Je podľa Vás vhodné dať humenskému korektorovi, ktorý opravuje a boduje od začiatku sezóny horšiu známku ako hráčovi, ktorý na poste korektora odohral pár zápasov a pôsobil aj na poste smečiara s dôrazom na % úspešnosť na poste korektora? Hodnotí sa korektorská robota. Niet pochýb, že Sarnecki na poste korektora toho odviedol pre klub viac ako Mikula na poste korektora a preto by mal dostať horšiu známku?

Len na pobavenie ... ak to mal autor v pláne, tak mu to vyšlo.
Posledná úprava: 11 rokov Autor: ekrazitko.

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5495

  • chemesfans
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Príspevky: 83
  • Karma: -2
keď už je najviac bodujúcim hráčom ligy, tak by si aspoň predposledné miesto zaslúžil a nie posledné...

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5496

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
K divákom: jednoduché Svidníckeho diváka beriem viac, o nejakom tlaku na vedenie Chemesu neviem nič a ani ma to nezaujíma, keby ste boli fanúšikovia pri Dunaji, tak by ste nenatlačili nič. Ani prd. Rozhodne by som tento aspekt do úvahy nebral, aj keby som o ňom niečo vedel.
Nikde - ani v Turecku, ani v Izraeli som nezažil, aby nadrbaný divák hodil po prehratom zápase pol litra vody (0,5 kg) v 1,5 litrovej flasi, to je mozno este horsie, ako keby bola plna, lebo by to ten vôl snáď nedohodil do strečujúceho hráča (Demeter - vedľa Paták). Nikde na svete.
Zazlievam humennskému divákovi aj mimoriadne nekonzistentné hodnotenie Vlkolinského. Raz v raji, raz v pekle. Ani Svidnickeho divaka nepoznam detailne, aj som si s jednym chlapíkom trochu užil, ale v Nitre sa na mna nedávno usmieval a ja na neho, zatial co, ked humenskí fans so mnou piju, je to ok, ale rano su ako besni psi. Poniektorí. A tak dokola.
Vsetka česť, co vsetko pre volejbal Humenné a jeho drobná skupina fans robí, ale divákov (tú malú časť) nemá Grosiar pod kontrolou. ... Ale inak ich vsetkych do jedneho milujem. Uz vsetkych. Je to ok.

K motívu. Kto má menší ako 4. Nikto. Lenže ja som sa rozhodol urobiť škálu od 1 do 4 a v nej podľa mňa najviac túži po titule VTB, má aj vytvorený najväčší tlak, ......
Mohol by som byť alibista a povedať všetci 4, tak ma neserte a neberte to vážne. Vyhrá stejne najlepší. Bola to hra s matematikou, podľa Hejhalla úplné chu -----, všetko je vec názoru, ani Zemana nechceli všetci, ani Halandu nechú všetci, ani Sulka, ani Fica, ani Marienku. Najlepšie šaláty na svete sú na stanici v Humennom, kurva aspoň s tým so mnou súhlaste, ak ste tam vôbec niekedy boli.
Záver: Rehák je najlepšie účko na Slovensku, vrátane reprezentantov. Tu nepustím. Máte mäkké účko, dal som mu menej ako Mikulovi, lebo hral na tom poste občas aj v Ostrave a dobre. Mikula je lepší útočník ako Sarnecki. A basta. Ak to budem robiť o rok, možno mu dám dajaké krowky navyše.

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5497

  • hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Príspevky: 667
  • Karma: 22
Ekrazitko len ta doplnim:

Sarnecki Mikolaj VK Chemes Humenné 12 (40) 190 4,75

aj so včerajším nevydareným zápasom priemer v lige na set 4,75 bodu Neni čo dodať ...

A nereaguj na Husara ani Kozlika čista subjektivna zaujatosť z ich strany ... presne toto on chce aby sa tu reagovalo jeho nezaujímaju fakty ale vyrývať vyrývať vyrývať je jeho heslo

Re: Kto bude majster :) 11 rokov #5498

  • 3Marks3
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 21
  • Karma: 0
na tom Rehakovi som sa kvalitne pobavil ...ach jaj že najlepšie učko ... už ho rovno prirovnajme že hraje jak Konarski z Delecty Bydgoszcz ...hral v Humennom už tuto sezonu tri zapasy ...v ani jednom ma nenadchol ... myslim že je to trochu prehnane tvrdenie o tomto hračovi