Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Mikasa na Slovensku
(1 online) (1) návštevník
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Mikasa na Slovensku

Mikasa na Slovensku 16 rokov, 10 mesiacov #585

  • Rewetol
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 14
  • Karma: 0
Tak na stranke svf som sa docital, ze SVF podpisalo zmluvu s firmou Mikasa, ktora bude obliekat nase seniorske reprezentacie a taktiez poskytne tolko lopt aby sa s nimi hralo od Extraligy az po mladeznicke sutaze. Myslim, ze je to krok dopredu a hodnotim to ako kladnu zalezitost. Uz sa tesim na hru s Mikasami, ktore su aspon z mojho pohladu lepsie ako Galy... Co vy nato?

Re: Mikasa na Slovensku 16 rokov, 10 mesiacov #586

  • Sushi
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 176
  • Karma: 0
Osobne som s mikasou hrala en beach, ale uvidime...ale neviem neviem ci sa ujde kazdemu druzstvu, na trening si zrejme budu kluby musiet kupovat nie,? no sak logicky asi hej. ale ok berem...ak bude mikasa robit doru reklamu volejbalu tak dobry krok

Re: Mikasa na Slovensku 16 rokov, 10 mesiacov #587

  • Rewetol
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 14
  • Karma: 0

Osobne som s mikasou hrala en beach, ale uvidime...ale neviem neviem ci sa ujde kazdemu druzstvu, na trening si zrejme budu kluby musiet kupovat nie,? no sak logicky asi hej. ale ok berem...ak bude mikasa robit doru reklamu volejbalu tak dobry krok


no s Mikasou som hral a vobec nesaje pot (Gala myslim sala) ale to asi preto, aby nestacela... velmi lahka lopta, ale ked hras dlhsie tak sa smyka... tak staci posuchat pred podanim a das superovi 5 es :DDDD ale nie z oblasti propagacie dobra volba... inac Mikasu som videl teraz kdesi v obchode za 750 SK co je menej ako Gala

Re: Mikasa na Slovensku 16 rokov, 10 mesiacov #589

  • fesinko7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 4
  • Karma: 0
mikasa sa lepsie chyta v poli aspon tak sa mi zda tak by to mohlo priniest dlhsie vymeny...ale mozno som totalne vedla...na galu som si uz zvykol

Re: Mikasa na Slovensku 16 rokov, 10 mesiacov #595

  • Rewetol
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 14
  • Karma: 0

mikasa sa lepsie chyta v poli aspon tak sa mi zda tak by to mohlo priniest dlhsie vymeny...ale mozno som totalne vedla...na galu som si uz zvykol


mas pravdu, niesi vedla... Mikasa je lahsia a tym padom leti pomalsie... je vacsia sanca zachytit ju

Re: Mikasa na Slovensku 16 rokov, 6 mesiacov #666

  • naleznete
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 6
  • Karma: 0
no neviem mne sa s mikasami nehra akosi najlepsie...neviem si asi zvyknut sice su lahsie ale aspon ja osobne mam problem s plachtenym podanim pretoze tieto lopty plachtia podla mna 2x viac ako tie starsie ale asi to chce iba si zvyknut :

Re: Mikasa na Slovensku 16 rokov #994

  • thao
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 2
  • Karma: 0
odkedy dali mikasy odisli nam prijmy 

Re: Mikasa na Slovensku 15 rokov, 9 mesiacov #1266

  • Nechala
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 27
  • Karma: 0

odkedy dali mikasy odisli nam prijmy 


:-X Ale príjmy na SVF stúpli...  ;D
  • Strana:
  • 1