Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Repre trener
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Repre trener

Repre trener 1 rok, 7 mesiacov #7029

• libero5
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Citujem Halandu Vyborne ovlada statistický program, je disciplinovany, pracovity a bol niekolkokrat asistent. co su toto za chujiny. ako hlavny trener reprikov (kvalifikacia n OH a juniorska kvalifikacia na MS, trener juniorov na ME ... nevyhral ani prd, ani prd. cudne kriteria na vyber.

Re: Repre trener 1 rok, 6 mesiacov #7030

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Prázdne vrecko donútilo konať ,že môžme mať aj sloven.trénera. Načase.Určite máme aj trénerov,ktorí už nejaké úspechy majú za sebou. Výber však padol na disciplinovaného a pracovitého štatistika.To, že doteraz nezaznamenal žiadne trénerské úspechy (cca 20 rokov), môže mať dvojitý dopad. Buď to bude štandard (nič sa nedeje) alebo preveľká motivácia niečo dokázať ( možno preto sebavedomé vyhlásenie o povolaní hráčov, ktorí sa repre už vzdali a možno aj o získaní sympatií volejbalovej verejnosti na svoju stranu), a ešte možno konečne viac presadiť "automatických reprezentantov" z COP. Merítkom bolo Baku,preto nerozumiem výberu asistenta. Ak sa to považoval za úspech ( čo aj bol) mal by ostať tandem rovnaký čiže Palgut-Šalata (ĽŠ-tréner roka mužskej zložky). Neviem či potrebuje asistent nejakú triedu( licenciu ) a neviem či Kravárik také niečo má, ale stretnú sa tam dvaja poslušní,disciplinovaní ale zatiaľ neúspešní tréneri. A toto teda asi bohviečo nebude.Až budúcnosť ukáže, ktorým smerom to pôjde a ako ďaleko sa muži dostanú.

Re: Repre trener 1 rok, 6 mesiacov #7031

• analfabet
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
no podľa nominácie to vyzerá, že si tento rok v svetovej lige asi veľmi dobre meno nespravíme. a pravdepodobne aj tá kvalifikácia na Európu nám dá riadne zabrať a to sme dostali veľmi hrateľných súperov. ešte sa čudujem, že sa tam medzi smečiarmi nenašlo jedno miesto pre Halandu, však tento rok už aj konečne hrával a nezavolali ho. predtým, keď presedel sezóny na lavičke, tak mal miesto v nároďáku vždy

Re: Repre trener 1 rok, 6 mesiacov #7032

• Sofo 4
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Asi povedal ocovi ze je unaveny po sezone

Re: Repre trener 1 rok, 6 mesiacov #7033

• Asterix
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
analfabet autor:
no podľa nominácie to vyzerá, že si tento rok v svetovej lige asi veľmi dobre meno nespravíme. a pravdepodobne aj tá kvalifikácia na Európu nám dá riadne zabrať a to sme dostali veľmi hrateľných súperov. ešte sa čudujem, že sa tam medzi smečiarmi nenašlo jedno miesto pre Halandu, však tento rok už aj konečne hrával a nezavolali ho. predtým, keď presedel sezóny na lavičke, tak mal miesto v nároďáku vždy

No takých čo sedia na lavičke je vo výbere viacej. Nestíham sa diviť trénerovmu výberu. Naproti tomu takí, čo hrajú a dobre, tak tam nie sú. Ale asi sa tomu nerozumiem.

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7034

• libero5
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Založil som tému s citátom Halandu st.
... A ON mu syna nenominoval.
Buď tomu Palgut rozumie,
alebo starému už došlo,
alebo oproti Talošom dostal Palgut tak málo peňeží,
že sa tá nominácia synáčika nedala zobchodovať.
... alebo čo

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7035

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Ešte nie je koniec všetkým dňom,bude povolaný ku koncu prípravy ako náhradník. Vtedy má väčšiu šancu ostať do konca,niektorí budú postupne posielaní domov.Teraz sa zotaví z preťaženia kolien-idnes.cz.

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7036

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
jezis maria, toto je material .... najvacsi problem slovenskeho volejbalu je ci bude halanda junior nominovany.... rozumiem a chapem vsetkym relevantnym vytkam voci vedeniu svf ale toto je trapne. ked vy mate byt predstavitelmi opozicie tak s panom bohom. osobne utoku, jesitnost, zavist a neviem co vsetko co tu predvadzate je az trapne.
Posledná úprava: 1 rok, 5 mesiacov Autor: Dubak.

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7037

• libero5
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
vyzera to mozno trapne, ale osobný útok, jesitnost, zavist a neviem co vsetko tam ja nedavam. Skratka je to mimoriadne slaby hrac pre reprezentaciu Slovenska. bodka. Uplne rovnako ako iní - nominovaní.. Dve bodky. ale ja trener nie som, otvorit si zobak snad mozem, ci ???

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7038

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
jasne ze zobak si otvorit mozes
koho by si nominoval?
z nemenovanej stranky:
"Oslovil som aj skúsenejších hráčov Masného, Skladaného, Repáka, Ogurčáka, Martina Nemca, Kmeťa, či Patúca, ale z rôznych dôvodov odmietli reprezentovať.

+ trosku ma zarazilo to, ze sa tu rozobera hrac ktory nebol nominovany. ved to je potom v poriadku, nie? ked je slaby.
Posledná úprava: 1 rok, 5 mesiacov Autor: Dubak.

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7039

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Oslovovať hráčov,ktorí oficiálne ukončili reprezentačnú kariéru (Masný,Nemec,Kmeť -končí úplne) má aký zmysel? Nenapadlo ťa Dubák,že ostatní možno odmietli kvôli menovaným trénerom alebo úplne z iných dôvodov? Že už niektorí nemajú chuť tráviť po klubovej sezóne ešte desiaty rok za sebou aj reprezentačnú?Že možno nastáva generačná výmena?A čo je na tom, že na fóre prebieha debata o nomináciách? Či tebe sa pozdáva, že hráč čo druhý rok nehrá žiadnu súťaž je rovno nominovaný?Taká istá absurdita ako nominovať v ankete roka hráčky,ktoré už nehrajú...

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7040

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Klara, Klara, chytre
Odbocit od temy a podsunut nieco som nepovedal atd.
Dost dobre.
Reagoval som na prehnane odbavovanie sa na nominaciu-nenominaciu Halandu. Nemalo to uroven. K tvojim otzakam sa vyjadrim neskor. A vlastne chcete pocut trosku iny nazor ako mate vy? Trener oslovy starych hracov - zle je. Neoslovy - zle je.
Takze kto chce psa bit palicu si najde. Ja iba toto k tomu. Nejake ankety neriesim. Viac objektivity a menej nenavisti. Pekny den prajem .

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7041

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Prisudzuješ mi úmysly,ktoré nemám(a možno aj iným),nie som žiadna opozícia.Len som skonštantovala vývoj posledných rokov v represústredeniach a podobné je to v ostatných mojich príspevkoch.Dohady,ktoré si ktokoľvek urobí sú len a len na ňom.Podotýkam DOHADY.Tak ako libero 5 ani ja nedávam osobný útok...atď.
DISKUSIA je výmena názorov medzi ľuďmi na nejakú tému rešpektujúc názory druhých.

Pre príjemný deň si vyskúšaj svoju schopnosť správne "dohádať" a pre ostatných trochu zábavy:
Poviedka o repke.
Repku som zaondil,potom som ju obondil,sused mi ju vyondil,keby som ho priondil,tak by som ho doondil,že by sa tam poondil a viac by sa neondil.

Slovenčina je tak úžasná...Jedným slovesom povieš hocičo.

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7042

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Hej slovencina je krasna aj ked som jej dal trocha zabrat v poslednom prispevku. Sa ospravedlnujem
K teme, nema vyznam sa dotahovat za slovicka. Nikomu neberiem pravo na nazor, na to je tato diskusia. Mame noveho trenera. Super. Je slovak. Super. Zaujimava repre sezona pred nami. Podme sa trocha potesit a optimisticky naladit. Neriesme jedneho hraca a ci tatino zaplatil dost alebo povedal tatinovi ze je unaveny atd. Skor ma zaujima vasa predstava koho by ste nominovali a koho nie. A preco. Priznam sa, ze uz mi unika volejbalove dianie a vzdy si rad precitam vase fundovane nazory. Dakujem.
A ked som sa niekoho dotkol, tak sa ospravedlnujem to nebol ciel mojho prispevku.

Re: Repre trener 1 rok, 5 mesiacov #7043

• Asterix
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Pre mňa je nepodstatné, či trénerom je Slovák alebo inostranec. Pre mňa je podstatné, aby to bol tréner na svojom mieste. Aj som si myslel, že Palgut takým je.
Žiaľ, keď som videl, že v zostave sa nachádzajú hráči, ktorí šmirgľujú lavičku v extralige, alebo dlhodobo podávajú slabé výkony, tak už o tom nie som presvedčený. Naproti tomu hráči, ktorí na to majú sa tam nenachádzajú.
Nechcem ich menovať, pretože samotní hráči za to čo sa deje, nemôžu.