Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Repre trener
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Repre trener

Re: Repre trener 6 rokov, 7 mesiacov #7197

  • Dogy
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 3
  • Karma: 0
Vzorom ?tak to ich ľutujem !! A to ze z úst hráčov na obrazovke nebolo videt nic iné ako oplzle slova to je ok? To uz tie dievčatá a chlapci akože nevidia?? Zobuď sa!!

Re: Repre trener 6 rokov, 1 mesiac #7286

  • Klara
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: 2
Aj keď skoro s 3-týždňovým oneskorením oznámil novinár SVF prestup Mirky Kijakovej povedala som si,že tento námet rozviniem v tom,že každý/á hráč/ka,ktorí majú za menom SVK si pozornosť zaslúžia. O prestupe do Slávie napísal ešte len keď sa chystal a hotový prestup ostal nepovšimnutý. Databáza je preňho ľahko dostupná medzi transfermi aj keď aj to má háčik,lebo napr. na Borisa Kempu sa v minulosti doslova zabudlo.V súčasnosti je už možno ďalším čo má inú národnosť. Ak sa medzi legionármi spomenú aj nižšie súťaže mám za to,že by bolo férové aby sa spomenuli aj hráči v 1.lige v ČR : Mečiar,Holý....skrátka všetci,čo sú v cudzine však sú to členovia SVF. A dokonca aj dievčatá v Amerike, Monika Šimková (longbeachstate.com: 205. miesto v Div.I NCAA),ktorá má spoluhráčku z ČR Kristínu Adamčíkovú alebo dvojičky Nemcové,Dominiku a Veroniku : 5.miesto v NJCAA Div.I (polkeagles.com súťaž nižších VŠ College NJCAA),ktoré majú spoluhráčku najmladšiu Bosetti,Chiaru.
Čoskoro si bude (podľa šuškandy) Marco Fenoglio, ktorý už na SVK pôsobil v pozícii asistenta Zaninimu robiť výber do repre žien,tak nech má čo najviac informácií.

Re: Repre trener 6 rokov, 1 mesiac #7287

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
Kam prebehla Kijaková ?

Re: Repre trener 6 rokov, 1 mesiac #7288

  • Klara
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: 2