Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Strelec Stražay.
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Strelec Stražay.

Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5816

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
Dajte niečo k "Žrebovanie M SR".
Posledná úprava: 10 rokov, 11 mesiacov Autor: husar.

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5817

  • palanio
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: -1
No len co? Smrdi to, to je jasne... Ste (ne)schopni s tym nieco urobit?! Velke kluby by uz konecne mali zacat vystupovat jednotne... Lopta je na vasej strane tak kurňa hrajte!

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5819

  • Z.T
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 6
  • Karma: 0
čo k tomu dodať? evidentne si Stražay robí srandu z celého volejbalu...možno sa už len inšpirovať basketbalistami, vysrať sa na slovenskú ligu a hladať možnosť niekde inde. Táto federácia sa evidente nezmení a robiť to čo oni povedia im presne vyhovuje. Možno je naozaj na čase skúsiť rokovať napr. o vstupe niektorých klubov do českej ligy, možno rakúskej...

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5823

  • palanio
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: -1
Basketbalisti NR maju na to gule! Pytam sa preco to pre "nich" hrate? Neda sa urobit vlastna sutaz po vzore BVL? Furt sa tu iba frfle a nic sa nedeje... Asi maju vsetci strach ako za totáča....

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5830

  • Sisa9
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 184
  • Karma: 0
Pred takýmto podujatím býva technická porada. Nie je možná dohoda účastníkov a vyžiadanie si nového žrebovania za účasti vedúcich družstiev, resp. trénerov???
...bola som tento víkend na MSR žiakov v basketbale a u nich to funguje tak. A ďalší postreh z basketbalu (aj keď ani tam to nie je ružové, ale predsa) Medaile prišiel deťom na krk zavesiť prezident SBA a stihol ich zavesiť v jeden deň na krk dievčatám aj chlapcom...a to sa jednalo o ročníky 1999 a ml...myslím, že slušné gesto...dúfam, že po istej (či dlhej) dobe bude mať toto vrcholné podujatie opäť vážnosť akú si zaslúži...som zvedavá
Posledná úprava: 10 rokov, 11 mesiacov Autor: Sisa9.

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5831

  • Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 47
  • Karma: 1
Buď to spraviť na technickej porade, avšak "nevýhoda" nutnosti účasti všetkých družstiev, keď niekto hrá druhý deň v neskorší čas, tak je preňho "zbytočné" tam byť už tak skoro... Alebo jednoducho zavesiť na stránku oznam, že vtedy a vtedy sa uskutoční žrebovanie MSR a pozvať verejnosť, verím, že by pán H. určite prišiel, natočiť zo žrebovania video, ako napr. pri výbere usporiadateľa MSR junioriek a bolo by po probléme... Možno to žrebovanie naozaj dopadlo takto, avšak keby sa splnili aspoň niektoré z návrhov v tomto príspevku, určite by sa vylúčili rôzne pochybnosti... Avšak, čo už narobíme...

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5834

  • volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 73
  • Karma: 0
Sisa, ano, slusne gesto, ked sa uz na zenske finale vyprdol !

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5835

  • Sisa9
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 184
  • Karma: 0
Napísala som, že ani tam to nie je ružové
..mala som na mysli gesto smerom k detičkám (aj keď bolo tam dieťatko s výškou 204 cm )
...predsa len dostať medailu z rúk prezidenta je slušná motivácia a váha...aj keď máme aj takého, že by som bola radšej bez tej medaily, či medaili podľa vzoru krási???
...ale čo by sme chceli, keď v hľadisku chýbajú tí najbližší - rodičia športujúcich detí...smutné hrať pred prázdnym hľadiskom...120 športovcov x 2 rodinní príslušníci = 240 divákov ...žiaden zázrak, ale nejaká tá motivácia navyše určite

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5837

  • palanio
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: -1
prezrebovane a zavladne vseobecna spokojnost... dokedy?

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5840

  • jan filicko
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 26
  • Karma: 0

ked uz toto neni na odstupenie ,tak uz fakt neviem co.....
ved v dnesnej dobe take veci sa nedeju ani v Bučkovcoch.....

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5841

  • Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 47
  • Karma: 1
Trošku na zamyslenie:
Z akej moci pán Halanda rozhodol o prežrebovaní, študoval som stránku svf (sorry, ale weby neo ---- sa tu nesmú objaviť) Nikde nič o právomociach prezidenta, ako osoby. Je len členom rôznych rád, komisií, sekretariátu, ale ako osoba (jednotlivec) nemá, podľa mojich informácií žiadne právomoci na takéto veci, tak ako je to v demokratickej spoločnosti zvykom, že nerozhoduje o veciach iba jedna osoba, podľa svojej nálady.
Dostali sa dnes ku mne rôzne informácie a keďže vo volejbale nepôsobím už aktívne, a aj tak sa to ku mne dostalo, myslím, resp. dovolím si povedať, že ešte nie je všetkým dňom koniec . Veď uvidíme, aby sme ešte neboli prekvapení .
Ak Halanda rozhodol takto, tak mal Stražaya potrestať, resp. ho hnusne podrazil, neviem z akej moci, asi z tej, ktorú si práve dnes vytvoril. Buď ho mal vyhodiť, za vážne poručenie ŠTD a SP alebo to mal nechať tak. Avšak, je tu jeden zádrhel, nikde vo VP, SP, ŠTD sa nenachádza žiadna (!) klauzula o nejakých podmienkach, kt. majú byť splnené pri žrebovaní (videozáznam, prítomnosť verejnosti) - v spoločenskom vnímaní normálne, avšak nič ich k tomu nezaväzuje!
Vážne je mi nevoľno z toho, že sa ozvú páni z Humenného a Halanda poslušne prikývne, neviem, nechcem byť domýšľaví, ale čoskoro sú voľby prezidenta, že by niekto potreboval niekoho hlasy? Neviem...Domyslite si
Takéto konanie je absolútne nefér voči zúčastneným klubom a taktiež voči organizátorovi, 3 dni pred MSR absolútne zmeniť vyžrebovanie a skupiny, nemá byť vydaný platný rozpis turnaja MSR minimálne 7 dní pred začiatkom turnaj? Neviem... Domyslite si
Rád by som dodal odvahu klubom na bojkotovanie týchto MSR. Boli svojvoľne porušené VP, SP a ŠTD taktiež. Teraz je ten správny čas na zmenu, ak nie teraz ,tak už nikdy. Nebuďte ovce, ktoré pokrčia ramenami a prikývnu. Kalich pretiekol, posledný nech zhasne.

Na záver citát zo svf.sk

"Súťažná komisia riadi súťaže v zmysle schválenej štruktúry SVF.
Zodpovedá za dodržiavanie športovo-technických predpisov a dokumentov, ktoré sa týkajú súťaží SVF a stanovuje podmienky účasti družstiev v súťažiach, ktoré predkladá na schválenie SR SVF.
Rozhoduje o všetkých okolnostiach súvisiacich s riadením súťaží a ich priebehom podľa schválených Športovo-technických dokumentov SVF. V spolupráci s ostatnými riadiacimi orgánmi navrhuje úpravy v Športovo-technických dokumentoch."

Posledná úprava: 10 rokov, 11 mesiacov Autor: husar.

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5842

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
Je to veľmi jednoduché. Obaja + Singer pracujú pod pracovným krédom - ROBÍME SI ČO CHCEME. Keď tam pracoval dlhé roky majster paragraf Ivan Iro - momentálne sedí v Prahe, boli dni, keď sme laškovali, boli dni, keď som ho škrtil. Na neho zaručene platil hlas v tretej oktáve, nad 180 decibelov a pár tvrdých, veľmi trvdých vulgarizmov. Každému, komu som to v jednaní s ním doporučil, si pochvaľoval, že to funguje. Skrátka sa posral. Ale potom nastali kľudné a mierne dni a vravím Ivan, musíš tu pracovať pokorne, sediac pod sloganom na stene STPV - Som Tu Pre Vás. Chápal, usmieval sa, ale nepracoval tak, lebo to nedokáže. Sami viete, že veľmi dobre a rýchlo dekódujete kvalitného čašníka, talentovaného speváka, nadpriemerného rozhodcu, aj keď mu to dnes nevyšlo.
Trio mocipánov z vedenia SVF - H-S-S - sa dostalo svojim správaním a štýlom práce presne do takých istých koľají ako Gašparovič, Kažimír, Macejková, niekto, kto prepustil Slotu ... Fico má dnes cez 45 % stáda a Halanda má na konferencii v STANOVÁCH zaručených ešte pred prezentáciou cca desať - pätnásť hlasov. VOLIA HO JEHO ZAMESTNANCI !!!!!! GRC GRC GRC. POZOR demokraticky schválené stanovy aj keď podvodným spôsobom.
V diskusii klubov k žrebovaniu M SR juniorov sa objavil názor, že sa sťažovali iba tí zo silnejšej skupiny. Podľa mňa ani jednému klubu vôbec nevadila kvalita jednej, či druhej skupiny. Všetkým vadí to, že si Stražay po tisícíkrát urobil z činovníkov, hráčov, rodičov piču. A že Ing. Halanda nariadil žrebovanie nové? Už asi musel. Zajtra však opäť vyjde slnko, všetci sa otrasú, potvrdia si po telfóne dva tri hlasy na konferenciu aaaaaaaaaaaaaaaaaaa je to. Pomôže jedno jediné - cepy a defenestrácia.
Posledná úprava: 10 rokov, 11 mesiacov Autor: husar.

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5843

  • Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 47
  • Karma: 1
Ráno múdrejšia večera, mám informácie, kt. hovoria, že zajtra to slnko nevyjde . Dúfam, že vyjde niečo iné, niečo nové, niečo neobvyklé... Uvidíme, či sa to potvrdí, alebo opäť zostane iba pri slovách

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5844

  • Bocian
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 20
  • Karma: 0
Ale nebolo divne že Strazay vo Svidniku, rozhodol sa zrebovat vo Svidniku, v tajnej miestnosti bez svedkov, a Svidnik dostal papierovo najslabsich superov?
Ak uz nic, tak to znie dost podivne.

Re: Strelec Stražay. 10 rokov, 11 mesiacov #5849

  • kozlik
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 158
  • Karma: 0
Takže Svidník sa nezúčastní ...