Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Strelec Stražay.
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Strelec Stražay.

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5870

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
To je ako hrach o stenu hádzať s vami, pán volejbal 7. Pekne ste si v poslednom príspevku nakydali do vašich úst, pretože ak to bolo regulérne, tak Halanda nemal žiadne právo nariadiť prežrebovanie, podľa vašich slov to regulérne bolo... Trošku sa zamyslite nad tým, čo píšete aspoň trošku, namiesto urážok, by ste občas aj mohli konštruktívnu vec napísať, ak viete, čo to vôbec je

Prečo nebuchol po stole na začiatku sezóny, keď sa dohodlo, že Chemes a VT začnú extraligu hrať v septembri a potom to svojvoľne zmenil, buď Stražay, alebo dokonca pán Halanda (áno, ten vami ospevovaný dobromil, kt. pre slovenský volejbal robí všetko... ) A keď sa to klubom nepáčilo, tak sa aj tak nič nespravilo, lebo Chemes pohrozil, že sa nepríhlási do extraligy a federácia už aj prepisovala VP

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5871

• zaujimamsa
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Ahojte. Je nad slnko jasne ze Halanda to neurobil len tak. Podla mna sa riadi heslom NIECO ZA NIECO. Ako ste si mohli na zaciatku sezony vsimnut kluby sa dohodli ze VTB a Humenne budu hrat ligu od zaciatku. Halanda aj Singer suhlasili o 2 tyzdne neskor zmenili svoje rozhodnutie a o par dni neskor uz svietilo na supiske VTB aj meno Halanda ml. takze by som povedal ze on sa z nich neposral,ale chcel co najlepsie miesto pre syna. a ak povolis jednym tak musis aj dalsim.
Aby som sa vratil k teme,je dost mozne ze to robi Halanda aby si nahnal hlasy. Nikto z nas nevie,ci sa losovalo alebo nie. Ale pred par rokmi,prislo vylosovanie,vsetci drzali huby a hralo sa. Pretoze ak mate dobre druzstvo tak je vam jedno ci budete mat v skupine 3 dobre druzstva alebo len jedno.
A neviem ci sa Svidnicania boja toho ze nepostupia cez Nitru alebo Humenne alebo je to len vysledok ich nastrbenych vztahov prave s Humennym o ktorych sme poculi pocas sezony. Nakoniec je to skoda akurat pre tych chlapcov,na ktorych by im malo zalezat najviac. A nie na nejakom rozlosovani. Takze Svidnik ako najuspesnejsi mladeznicky klub z minuleho roka nam vsetkym prave ukazal ako mu na mladezi zalezi.
Posledná úprava: 7 rokov, 8 mesiacov Autor: zaujimamsa.

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5872

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Je škoda, že juniori Svidníka na M SR nebudú hrať, ale postup funkcionárov klubu je absolútne v poriadku. Hráči klubu si musia byť vedomí, v akomkoľvek veku, že ich šéfovia dávajú do volejbalu AJ SVOJE peniaze a proti tomu vkladu chcú adekvátne právne prostredie. Deti,od najmenších, musia byť vychovávané v duchu, že ľudia ako Halanda a Stražay volejbal prznia. O mládež sa nestarajú, juniorov v systéme štátnej starostlivosti ako kategóriu zrušili (Halanda s Hiadlovským), do reprezentácie sa mládenci a dievčence z vidieka nedostanú, iba ak podpíšu Trenčín,alebo Nitru. Deti musia vedieť, že lož sa stala pracovnou metódou, že Stražay pravdu používa veľmi sporadicky, deti musia vedieť, čo sú to zištné a čo nezištné kroky ... Konečne našiel niekto dostatok sily a odvahy a postavil sa. My sme vo VKP reagovali v júni 2012 veľmi tvrdo. Keď bossovia vedenia SVF nerešpektovali hlas siedmich klubov a posrali sa z Humenného a VTB, hoci 14 dní predtým boli obaja (Singer a Halanda) nadšení myšlienkou hrať extraligu spolu, keď priamo podporovali zlodejov bratislavského klubu a všemožne bránili tento inkubátorový subjekt vo všetkom, ... deti musia vedieť, že prezident SVF neodpovedá klubom na listy, lebo "si nebudem hádam dopisovať" ... deti musia byť informované, že vedenie SVF si zapýta za štartovné na jednorázovej akcii M SR juniorov 100 Euro a sú jediní po akcii v pluse. Deti musia vedieť, že sa bežne stávalo (dnes už nie), že rozhodcovia si z týchto akcií robili skvostné alkoholové žúrky. Deti musia vedieť, že pred dvomi rokmi Stražay vypotil z pozície moci debilnú a nezmyslenú kontumáciu pre Žilinu a potom jej svojvoľne odpustil pokutu, lebo vina bola "kolektívna". Deti musia poznať fakty, že Stražay si doviedol z Pezinka šéfku disciplinárnej komisie a robil si s ňou a trestami, čo sa mu zachcelo. Od buka do buka. Z pozície moci a sily. Deti musia vedieť, že Stražay svojvoľne nepustí na lavičku družstva jeho lekára, ktorý prišiel za tímom nočným rýchlikom, zabudol si doma licenciu, ale fotokópiu licencie predložil. Ktorá ambasáda na svete vám neuzná fotokópiu pasu, ak o neho v zahraničí prídete. Na toto máme web, fórum, anonymné nicky, toto všetko momentálne radikálne pomáha. Halanda bude zrejme v novembri opäť zvolený, lebo elektorát je aj blbý,aj davový, aj senilný, aj neznalý, aj spiaci. To je demokracia. Je ale najvyšší čas, aby Halanda pochopil, muís pochopiť, že ľud má už Stražaya a Singera po krk. Ja osobne Singera až po dva krky. Stražaya prežijem, toho akurát treba pod tým krkom držať. Boj so Singerom je oveľa ťažši, lebo je to diletant. A aj to musia deti vedieť, že slovo diletant nie je urážka, nie je dehonestácia. A nie je to ani blb, resp. idiot.

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5873

• Samuele
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
a deti by tiez mali vediet,ze tu na forume vladne uplna demagogia...

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5874

• volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Akoze ty asi ozaj nerozumies, v tom ti uz nepomozem....Nenasral, po x-ty krat ti pisem,ze ak to teda bolo regulerne (odkazujem na to co si spomenul, ze nikde nie je nap., ze to ma byt verejne), co teda aj bolo.....A nie svojvolne,ale kluby,halooooo kluby......Si na omyle,ziadny mnou ospevovany dobromil,nic podobne som nenapisal.Nech pride novy prez.a budem dalej pisat,pre niekoho blbosti,pre ineho nie....Kluby medzi sebou vedu zabomysie vojny a to vsade!! Preto aj ta neprajnost hrat MEVZU a extraligu od 2.polovice...Ked sa to nestiha,tak sa neda a doprajem (ak na to nemam)druhemu....A nech mi nikto netrepe,ze by volejb.produkt bol zaujimavejsi a chodilo viacej ludi(v 2 mestach) na tie zap.s HU a VT...Pozri basket, futbal, hokej....grc, ale vsetci 'manazeri' su profici! A vobec nie diletanti,pozor,nie je to urazka!

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5876

• Asterix
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Hirčko povýšil vlastnú urazenosť nad záujem vlastných zverencov hrať volejbal.
Ktovie čo na to samotní juniori Svidníka?

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5877

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
"Je škoda, že juniori Svidníka na M SR nebudú hrať, ale postup funkcionárov klubu je absolútne v poriadku."

potom by bolo v poriadku keby tam nehral nikto! ak je to v poriadku tak VKP sa nezucastni? mam to tak chapat?

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5878

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
VKP a ani ja v prvom článku v tejto téme nenamietam rozloženie skupín čo do kvality. To je mi (nám) úplne ukradnuté. Ja som rýpol do Lubenkových spôsobov. Robí si čo chce, on často ani nevie prečo, podľa mňa len tak. My hráme, ak by bol nejaký väčšinový štrajk, isto neostaneme mimo, ale na barikádach od zasadnutia ZVOK v L.Hrádku už nestojíme.Mimochodm nie je veľa klubov ako Svidník, ktorých ľudia dávajú do volejbalu svoje peniaze. Keď sa ľudia v Prievidzi (napríklad) po čase presvedčia, čo za verbež vládne na Slovensku volejbalu a aké používajú metódy, ak sú normálni, začnú radšej prispievať sokoliarom v bojnickej ZOO.

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5885

• Fans Chemes
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Ivan Ivan,ja byt rozhodcom tak po tom všetkom sedíš na tribune

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5887

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Ved povedz, co Husar vyviedol? Na SVF zatial nic o turnaji, ako byva zvykom

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5888

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Olymp. stredoškolákov - ŠG TN 2. miesto
Napísal Administrator
Nedeľa, 12 Máj 2013 08:56
V Trnave sa konala olympiáda stredoškolákov SR.
ŠG Trenčín obsadilo 2.miesto a žiak ŠG Trenčín Marko Putera bol vyhodnotený ako najlepší smečiar turnaja. V čase olympiády prebiehala kvalifikácia o postup na MS vo volejbale juniorov v Srbsku a v reprezentačnom družstve SVK bolo nominovaných 8 hráčov z Trenčína. V prípade ich účasti, by bol reálny predpoklad víťazstva v turnaji.

Som sa pobavila , co budu pisat po 2.mieste na junioroch?

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5889

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
kozlik, v pohode na čo by aj písali? stačí si pozrieť fotku majstrov z nitry na ich webe a je jasné že bez tých štyroch čo obliekali ešte v minulej sezóne dres extraligového trenčína, a boli aj juniroskými majstrami a tiež ešte v dresoch trenčína, tak by ten titul nitra v tomto roku asi nezískala. či? kozlík viacej študuj web a zbieraj informácie a nie hovadiny. ale bav sa ďalej echo
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': Sisa9

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5890

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
naco by som studovala web, ked tu mame teba. Vyborna odpoved. Bavim sa dalej

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5894

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
kozlik ty si úžasná figúrka na tomto fóre s "titulom" administrátor. začínaš mať podobné reakcie ako hejhalllo. na odpovede opierajúce sa o fakty odpovedáš slušne povedané ... bolo to také milé. ale som potešený že to čomu nerozumieš ti vyvoláva úsmev na tvári. a o to nám v tejto ťažkej dobe predsa ide. robme iným radosť. nevadí že nerozumieš dôležité je byť usmiata a šťastná. kozlik autor:
naco by som studovala web, ked tu mame teba. Vyborna odpoved. Bavim sa dalej

Re: Strelec Stražay. 7 rokov, 8 mesiacov #5895

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
vecne sa navazajuci echo: treba sa raz a navzdy zmierit s tym, za ja administrator SOM, nemam ziadny "titul". Situacii vyssie uvedenej rozumiem velmi dobre, mozno trochu po svojom, ale to asi kazdy tak... Nie je hadam uplne jedno, kto kde hral v minulej sezone a hlavne, ked ani v minulej sezone nebol Trencin majster? Skoncili na tretom mieste, ak sa nemylim, ale ty ma urcite opravis, ak ano. Nemalo by druzstvo Centra olympijskej pripravy vvyhravat na MSR? Asi nie, lebo akurat nemali tych spravnych hracov.
V podstate mi je cele centrum ukradnute, ja som len reagovala na vyhovorku pod clankom o umiestneni sa na 2.mieste. Na tuto temu teda stacilo. Odpoved na moju otazku si tu uz uviedol.