Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra

Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5903

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
focus tu na tomto fóre otvoril niekoľko zaujímavých tém. dokonca p. husár bol aj mierne napálený vraj mu ukradol tú o histórii, pozitívach a negatívach vedenia svf. vraj sa tomu ale bude venovať v matchpointe. v inej diskusii zas p.husár naznačil akési zanalyzovanie cop-iek na ktoré sa chystá. dokonca aj niektorí vyhodňare sa už na to tešia. teda podľa nicku by to mal byť vyhodňar. nuž teda p.husár čo s tou analýzou? kedy? kde a ako sa k nej dostaneme?
p. husár je pravda že vy rozdrbávate slovenský volejbal??? - pozor!!! táto veta je len hypotéza, ničím nepodložená!!!! verím teda že aj vaša analýza nebude len hypotéza ale analytický rozbor podložený a overiteľný faktami. dovolil som si otvoriť túto tému za vás aby ste to nemusel riešiť v iných častiach tohto webu. ak ste aj toto chcel nebodaj riešiť v samostatnej téme vy - ale krista zas vám ju niekto ukradol tak sa ospravedlňujem. samozrejme je tu priestor aj pre maťa krízového manažéra z kanady ak sa tu po mesiaci náhodou objaví.
pozn. maťo snáď aj v kanade sa píše weekend a nie veekend či? kľudne si mohol napísať sobota nedeľa ma ti tu na slovensku normálne aj takto rozprávame. ale ako napísal asterix: maťo gramatika je ok s obsahom je to už horšie
takže p. husár pomôžem vám, začnime napríklad s bodom
ABSTRACT
cop tn a nr ma už ale pekne dlho .... no a ďalej už píšte vy.
echo

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5905

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
FOTO

echo, budeš musieť na odpoveď chvíľu počkať
Posledná úprava: 7 rokov, 8 mesiacov Autor: kozlik.

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5906

• Samuele
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Echo ty tu chces vidiet analyticky clanok s overitelnymi faktami???????!!!!!!!!!!!!!
Tak to sa skor vsetky extraligove kluby dohodnu na riadeni vlastnej sutazi,cize to sa NIKDY nestane...!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5907

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
samuele samozrejme že chcem. čo je na tom divné? aj keď chápem opodstatnenosť viaczmyselnosti tvojej otázky. podľa toho čo tu p.husár za dlhé obdobie popísal sa ti ani nečudujem. p.husár má evidentnú snahu o diskreditáciu chaláňov z junáckej a to je jediný zásadný fakt . no ale čo s tým máme my ostatní vo volejbalovej komunite na slovensku?!!! v čase písania mojej odpovede bolo v tejto téme 113 návštev za 13 hodín od jej vytvorenia. kto tu ale niečo napísal? neskutočne chytrá figúrka kozlík - spolubývajúca a v poslednej dobe aj hovorca p.husára a ty samuele. koľkí sa ešte pridajú? piati, desiati? mnohí si len si zo zaujímavosti pozrú a budú čakať na prípadnú slovnú prestrelku medzi echom, asterixom a p.husárom a ďalšími tradičnými pisateľmi. show, show, show. p.husár ešte stále akosi nechápe že tie jeho neoveriteľné literárne skvosty síce ľudia pravdepodobne milujú ale vážnosť jeho slova je mizerná. a prečo? no kydať vieme všetci, nie možno tak vtipne a sugestívne ako p.husár , ale vieme... keď chceme, či?
kozlík ja nepotrebujem aby si mi dala na známosť zaneprázdnenosť p.husára. hádam mi nechceš tvrdiť, že to je dôvod prečo doposiaľ žiadnu akože analýzu cop nezverejnil? on ešte nenapísal ani slovo aj keď sa k tomu iniciatívne hotoval pred pár týždňami, no ale veď vieš, vyriecť je jednoduchšie ako niečo zmysluplné stvoriť. v postate ma jeho analýza zaujíma len zo strany faktov, čo bude veľký problém pre pisateľa ale aj tak si ju rád prečítam ak budem mať čo... pretože opodstatnenosť cop-iek na slovensku je nespochybniteľná. keď už ten web nečítaš alebo nehľadáš aj iné zdroje lebo tu máte mňa - ako si spomenula v inej téme - tak mi ver. ja čítam a hľadám a viem si aj ja spočítať čo je efektívne pre slovenský volejbal a čo nie je. kozlík len tak pre zaujímavosť si pozri poslednú nomináciu rd mužov alebo že by už aj tomu p. chrtianskemu preplo? možno už aj vyhodňare pochopili že tí trápni copkári za akých ešte nedávno mali a v tomto fóre zomiešňovali robia teraz dobré meno aj ich srdcovke CHEMEEEES, či OSTRAVAAAA, či SETTEEEEE, či atď atď
takže znovu - ľudze ak sa chcete baviť tak ako doteraz, tak čakajte na ďaľšie literárne dielo p.husára k tejto téme ktoré vraj určite po návrate z ostravy napíše, možno až vtedy sa to tu rozpumpuje
echo

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5908

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Pozri echo, ja si myslim, ze som Ti nikdy nic zle neurobila. Tak Ta poprosim o trochu slusnosti voci mne vo svojich prispevkoch plnych jedu, recnickych otazok, podpichovania a ironie. Raz a navzdy, nie som ani figurka, ani nikoho hovorca. Vsetky prispevky pisem sama a za seba.
Na vsetky volejbalove udalosti mame vsetci vlastny pohlad. Moj na nominaciu RD muzov je urcite odlisny od toho Tvojho. Vlastne na vacsinu veci mame odlisny nazor. Čo sa tu ma rozpumpovat? Na akom inom webe mozes pod nicnehovoriacim nickom napisat kopu hluposti a cakat na to fundovane odpovede? Ludia ked chcu, tak sem pisu, ked nechu, len citaju. Ved o tom forum je...
Obavam sa, ze tato novozalozena tema je len pre teba a Samuele, ale vzhladom na okolnosti ja to chapem chlapci Pekny den na Slovensko aj do zahranicia!

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5909

• volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
iny pohlad na nominaciu muzov ?? Cha, najradsej by tam videli tych stale kvalitne vychadzajucich hracov z tej stodole pri Dunaji (akurat mi tam chyba kvalita na tren.postoch vo vsetkych vek.kategoriach).

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5916

• zaujimamsa
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
volejbal7 autor:
iny pohlad na nominaciu muzov ?? Cha, najradsej by tam videli tych stale kvalitne vychadzajucich hracov z tej stodole pri Dunaji (akurat mi tam chyba kvalita na tren.postoch vo vsetkych vek.kategoriach).

Nie mas pravdu,radsej tam chceme vidiet Lizalu (ktory celu sezonu nehral dobre), Mlynarcika ( ktory hral len ked sa zranil Mizerak,čo su cca dva zapasy)
Myslim si ze kludne mohol byt pozvany aj Kriško ktory nahodou je z tej stodole pri Dunaji,mozno Kubo Joščak,ktory je zase uplnou nahodou zo stodole pri Dunaji.A ked uz sa ti nepaci stodola pri Dunaji tak si pozri kolko hracov ktori su alebo boli v repre z tej stodoly vysli.

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 8 mesiacov #5917

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Jednu vec k teme.... je sice "pekne" ze COP, narazam na tu chalansku zlozku, dokaze vyhrat nejake tie MSR, ale zaroven je absolutna sprostost, povedane velmi pekne, ze na MSR vobec nejaka COP startuje, ved predsa to je vyber (!) tych najlepsich, tak preco si ide nieco dokazovat na MSR?
Nehnevajte sa na mna, ale COP mala v tejto sezone dva vrcholy, dve kvalifikacie, a ani v jednej neuspela!!! A nie je to prvy rok, co sa tak stalo...
Cele je to postavene na hlavu, aby vyber najlepsich na Slovensku hral MSR, a dokazoval si nieco (na juniorke to ani nedokazal) a na vrcholoch sezony vyhorel. Vyhorel, mozno si poviete ze silne slovo, ale nepostupili sme, boli tam silne reci, ale nepostupili, dolezity je vysledok, ten neprisiel....
Vyvodene dosledky? Ziadne, ved predsa sme rozbili amaterske druzstva na MSR... postavene na hlavu. Nedavno sa ku mne dostalo jedno cislo, konkretne ide o rozpocet COP na jeden rok. Pekne cilo, dost velke,, a ked si uvedomim, ze to ide len na zazemie a trenerov tak sa mi chce grcat....

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 7 mesiacov #5920

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
volejbal fans súhlasím s tebou. prečo a komu majú čo copkári niečo dokazovať na finálovch turnajoch M-SR. vyhrajú je zle - neyhrajú ešte horšie. skôr ale než sa dogrcáš - spomínaš financovanie. na webe svf sú zverejnené čísla ako boli dotované útvary talentovanej mládeže zo štátu. sú tam čísla ešte v korunách. pozri si kto z ctm dostával najvyššie dotácie za uvedené roky. prelož si to do daného obdobia a podľa zverejnených extraligových súpisiek na webe možno prídeš na to kto bol za tie peniaze v tých útvaroch vychovaný a pre akú úroveň volejbalu. zatiaľ som sa ale nikde nedopátral, kto zo súčasných extraligistov ročníka narodenia 1984 a mladších bol za tie uvedené peniaze vychovávaný v niektorej z dotovaných ctm-iek. v copkách by to nemal byť problém zistiť. dočítal som sa že cop ky vznikli v roku 1996. ak je teda kmeť ako udáva stránka coptn ich odchovancom, tak tam začali ročníky 1981. to znamená, že ďalším dvojročníkom podľa kategórií reprezentácií ( dievčatá majú myslím o rok neskôr) sú 1983 a 1984. čiže asi porovnateľná kategória s udávanými dotáciami na webe svf. a ak som dobre čítal, tak v v tejto kategórii boli postupne napr.skladaný, ogurčák, šabo, janušek.... cez tri bodky píšem tých posledných z tn ktorí sú momentálne v tej vami spochybniteľnej reprezentácii mužov lízala, mlynarčík, a tuším aj mladý palgut. fans chemes ešte skús chvíľu negrcať a sústreď sa. ktoré juniorské tímy to tí copkári vlastne rozbili? kto je tým nepostrádateľným z humenného a hrajúcim momentálne v trenčíne? zatiaľ som to nezistil. páni a dámy ak čítate túto tému. prispejte sem informáciou a odpovedzte na otázku ktorú som položil fans chemes-ovi. koho tímy rozbili copkári z tn a ktorí hráči sú tými kľúčovými pre družstvá nitry, vkp bratislava, vranova, komárna, prešova a starej ľubovne. ktoríže sú tými hrajúcimi na finálovom turnaji za trenčín a nie za materský klub? ja som tu už raz napísal, štyria mladíci, ktorí ešte v minulej sezóne hrali v extralige v trenčíne, teraz hrali v juniorskom tíme majstra sr - v nitre. mám pocit že opak je skôr pravdou. ako teda títo štyria z coptn rozbili tím z nitry? alebo že by práve nitre pomohli? to asi nie! to je pre mnohých spravodlivých neuveriteľný blud fans chemes tak už to v sebe nedrž ic še teraz zgrcať a daj potom info kto teda rozbil napr. tím humenného. ozaj a koľko ich v tom trenčíne od 1996 bolo? ak vieš napíš - to by aj mňa zaujímalo zatiaľ som po tom nepátral ale ak vieš niet sa za čo hanbiť či?
echo

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 7 mesiacov #5921

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
COP už iba z princípu nemôžu hrať MSR v žiadnej kategórii!!! Je to projekt na výrobu reprezentantov a ťaží z práce klubov... Ich výsledky v súťažiach by sa nemali započítavať do celkového hodnotenia teda mali by štartovať mimo súťaže (extraliga, 1.liga, ...). Počet zápasov odohraných v sezóne by mal byť upravený ohľadom na reprezentačný kalendár (kvalifikácie, ME, MS)... To že COP Trenčín vyhrá titul je zvrhlé a nechutné. O titul by mali bojovať kluby a nie umelo vytvorené družstvo ktoré parazituje na ich robote. Takto to vyzerá, COP je klub a ten je zvýhodnený oproti ostatným štartujúcim...
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': hugi, jan filicko, Volejbal fans

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 7 mesiacov #5922

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Echo: Nezamienaj si ma s uzivatelom Fans Chemes... to len na margo tvojho nezrozumitelneho prispevku... Slovicko "rozbili" som pouzil vo vyzname porazili, myslim, ze je tym vysvetlene vsetko... absolutne suhlasim s palaniom, nech existuju COPky, je mi to ukradnute, ale preco si tento vyber, resp. repre, potrebuje nieco dokazovat na MSR? Nemyslis si, ze to tie dievcata a tych chlapcov neznechucuje, ked proti nim nastupi pozbierany tim z celeho Slovenska? A ze ich rozprasi len tak, bez sance? Rozpraval som sa s niektorymi trenermi, ktori boli na MSR a niektori zvolili taktiku vypustenia zapasu s COP, lebo vedeli, ze aj tak na nich nemaju, je to smutne, ale je to tak.... Zhrnutie: nech je COP, nech hra, nech vyhrava, ale naco takyto tim ma postupovat na MSR a tam si nieco dokazovat? To ako keby hravala reprezentacia extraligu, ano, repre tvoria prevazne hraci z COP.
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': jan filicko

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 7 mesiacov #5923

• Fans Chemes
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Vo športe treba výsledky,bohužial niesú,čo s tým?Ja negrcám echo,mýliš si ma.Stále je to,boli lepší,tažký žreb,mladý ročník,nieje forma atd atd.......nemám čas tu písat litanie

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 7 mesiacov #5924

• jan filicko
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
cistaaaaa pravda tot palanio autor:
COP už iba z princípu nemôžu hrať MSR v žiadnej kategórii!!! Je to projekt na výrobu reprezentantov a ťaží z práce klubov... Ich výsledky v súťažiach by sa nemali započítavať do celkového hodnotenia teda mali by štartovať mimo súťaže (extraliga, 1.liga, ...). Počet zápasov odohraných v sezóne by mal byť upravený ohľadom na reprezentačný kalendár (kvalifikácie, ME, MS)... To že COP Trenčín vyhrá titul je zvrhlé a nechutné. O titul by mali bojovať kluby a nie umelo vytvorené družstvo ktoré parazituje na ich robote. Takto to vyzerá, COP je klub a ten je zvýhodnený oproti ostatným štartujúcim...

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 7 mesiacov #5925

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
volejbal fans a fans chemes dal som sa uniesť spoločnou časťou vašich nickov. samozrejme že som odpovedal na príspevok volejbal fans.
volejbal fans nezrozumiteľnosť hm... ja som pochopil význam tvojho výrazu poraziť. ja ale píšem o družstve coptn - koho to vlastne oni (tn) porážajú? tímy, ktoré asi nikdy nedodali ( alebo v zanedbateľnej miere) hráčov do coptn. to znamená, že aj tn vo veľkej miere pracuje s chlapcami, ktorí neboli v kluboch s ctm či dokonca v žiadnom klube. to teda ďalej znamená, že navážanie sa do coptn ako parazituje na robote klubov (tvrdí palanio) nebude tak celkom pravda. asi aj oni v tn a nr nepracujú len s talentami ako som to tu niekde čítal. pred pár rokmi tu už zazneli od vyhodňarov z he tvrdenia že coptn kradnú ctmkam hráčov. preto som využil tvoje slovíčko rozbiť. sedí mi do mojich tvrdení . volejbal fans aj ja poznám niekorých trénerov a viem,, že kluby hrajúce finálové turnaje msr si môžu z tn na tento turnaj vziať chlapca pokiaľ je ich hráčom. znovu sa teda pýtam - koho to tí trenčania porazili? kluby ktoré so zvláštnych dôvodov neparticipujú s coptn? kluby ktoré sa rozhodli ísť tvrdohlavo svojou cestou naivne si mysliac že tých trenčanov aj tak porazia lebo sú lepší a lepšie pracujú? ak to vyjde tak sú majstri sveta a trenčín a nitra sú vredmi na volejbalovom slovenskom nebi.ak to nevyjde tak je to zvrhlé a nechutné (palanio). volejbal fans celkom ma inšpiruješ tvojimi tvrdeniami k mojim ďalším otázkam pre teba. tvrdíš že si niekde videl rozpočet coptn. usmerni ma - kde? aj ja by som ho rád videl. ale opýtam sa ťa: podľa teba z akých zdrojov sú financované reprezentačné zrazy a výjazdy na prípravné zápasy či turnaje kadetov, kadetiek, juniorov a junioriek? ak si videl ten rozpočet poskytni nám informácie predpokladám že to tam bolo veď palanio tvrdí a ja s ním súhlasím, že je to projekt na výrobu reprezentantov čí?. ten rozpočet by teda mal byť účelovo viazaný aj na prípravu reprezentácií a nielen na činnosť coptn či copnr. a z toho ti bolo do grcu? no a posledná otázka: ako je to v tom rozpočte so mzdami trénerov? predpokladám že máš dobré informačné zdroje tak zisti aj mzdy trénerov ctm a porovnáme. tuším aj z tohto ti bolo do grcu.
echo
Posledná úprava: 7 rokov, 7 mesiacov Autor: echo.

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 7 rokov, 7 mesiacov #5927

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Skus sa trosku zamysliet nad tym, co pises . Su to fakt nechutne bludy a je vidiet, ze absolutne nevies, ako COP na Slovensku funguje... Ze pracuju aj s chalanmi, ktori nie su az tak talentovani, ze pracuju s chalanmi, ktori nehrali v ziadnom klube? To myslis vazne? Skutocne? Ak hej, tak sa nemam s tebou o com bavit, rozumies sa tomu asi ako hus pivo, prepac, je to tak...

Nebudem tu pisat verejne informacie, ktore som sa dozvedele pri sukromnych rozhovoroch s ludmi, ktori volejbalu rozumeju a tocia sa okolo neho .

P.S. Cop si vytipuje hracov, ci uz papametrovo alebo hracsky dobrych, az vybornych, tychto hracov musel niekto vychovat, dat im to najpodstatnejsie, zaklady... tito hraci idu potom na vyber, ano vyber - vyberaju sa z znich ti najlepsi, a potom sa lanaria do COPky, slubuju sa im hory, doly, pouzivaju sa vselijake praktiky. Ak odidu do Copky, casto sa zabudne na mtersky klub, casto z toho matersky klub nic nema, zalezi od zmluvy. A tento vyberr ma hrat msr?