Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 6 rokov, 11 mesiacov #6462

 • konono
 • ( Užívateľ )
 • OFFLINE
 • Expert Boarder
 • Príspevky: 154
 • Karma: 0
Takže druhý pokus zapojiť sa k tém Cop.Ako mladý telocvikár robil som prieskum s asi 500 respondentmi-stredoškolákmi ohľadom ich názorov na šport, na oblúbenosť športu a tak podobne. Sám som híkal, keď mi na prvom mieste vyšiel volejbal (musím povedať že resondentmi boli chlapci aj dievčatá v pomere asi 1:1) takže aj ke´d som nebol volejbalista začal som na svojej škole tento šport uprednosťovať. Chcem podotknúť pre Echa, že ma nijako zvlášť nepostihli podmienky socializmu, lebo on z nich vyšiel zrejme dokrivený. Mal som lopty, mal SOM dresy, mal som dopravné spoje a mal som na rozhodcu a hlavne som mal chuť s nimi trénovať a žrať všetko nové z trénera a cvičiteľa. Asi po 4-och rokoch sme my gadžove vyradili z postupu na republiku slávny manšaft,prešovskej vyberanej priemyslovky, kde boli také hviezdy ako Palgut, Bodnár a nech si Miško spomenie lebo ja neviem kto ešte.
FINáLE mčssr
Dokonca aj keď sme neboli COPKA, lepšie povedané vtedy Stredisko Vrcholového Športu hneď v prvom zápase sme vyradili SVŠ pražské gymn. Pod štolou. Prehrali sme 2-1 z ďalším strediskom VŠ, z Bratislavy, ktotré viedol Oto Majerský a mali z nás naozaj rešpekt, skončili sme 4.tí. Ale Chcem tým povedaľ, že rozhodujúce pre výkon je najmä srdce,ak sa chce Ešte poviem, že môj ústredný smečiar Janko Drobňak meral 168 slovenských centimetrov a smiali sme sa ako oblboval 2-metrových

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 6 rokov, 11 mesiacov #6463

 • echo
 • ( Užívateľ )
 • OFFLINE
 • Expert Boarder
 • Príspevky: 83
 • Karma: -5
Klára áno "píšem" tu na tomto fóre už niekoľko rokov. Pre objektivitu ale, mojim obľúbencom v začiatkoch mojich príspevkov bol chlopi z humenného - hejhallo a spol. to, že sa ti javím ako zúrivý prenasledovateľ Mr.Poda (IH) ako si ma nazvala, je dôsledkom JEHO reakcií na iné názory ako sú jeho a jeho prívržencov - teraz ich je už možné celkom jasne definovať. tí chlopi z HN boli skôr naivne zábavní ale prestalo ich to už baviť. momentálne sú tu na fóre ostrieľaní bojovníci proti všetkému so značkou svf. a tak o to viac ma zaujímajú ich argumenty.
-v prvom rade Klára ani jedného z dotyčných osôb ktoré sa tu spomínajú či zo strany svf či z hnutia z (ľudu) osobne nepoznám a ani som sa s nimi nikdy osobne nerozprával. preto moje vstupy do tohto fóra neboli zaťažené žiadnou náladou pre niekoho či proti niekomu. argumentom - tuším hugiho - bol napr. že má svoje skúsenosti (asi so svf a s IH) a tak tomu rozumie. no a od tohoto som bol ja v začiatkoch mojich reakcií odľahčený. to že to vidím takto, je predsa spôsobom a formou komunikácie tých na ktorých som podľa teba zúrivý.
-volejbal ma zaujíma ako šport. nikdy som aktívne v ňom nepracoval. ale hobby je hobby. poznám sa vo svojom blízkom okolí s ľuďmi pracujúcimi aj profesionálne pre volejbal. aj od nich čerpám niektoré info. je samozrejmé že v súčasnosti sú možnosti dostať sa k informáciám omnoho menším problémom ako tomu bolo pred pár rokmi nazad. nájsť si na stránke cev-u, či fivb výsledky reprezentačných družstiev, súpisky, pravidlá a iné dokumenty nebolo ani pri starom formáte týchto webov a ani teraz žiaden problém. nájsť si staršie informácie na "aktualizovanom" webe cop tn a nr tiež nie je problém skutočným problémom je však že AKTUALITY sú AKTUÁLNE niekoľko rokov niečo podobné je to aj so stránkou svf nie jeto až tak hrozné, ale predsa...
- k mojej odpovedi asterixovi čo si citovala: ak si teda lustrovala moje príspevky, tak si sa určite dočítala, že poznám rodičov absolventa cop v tn. či mi budeš veriť alebo nie, aj on mal zmluvu. predpokladám že takýchto zmlúv bolo uzatvorených niekoľko desiatok ( podľa počtu hráčov, či hráčiek v týchto strediskách) to znamená, že tieto dokumenty boli distribuované medzi pospolitý ľud už v spomenutých desiatkach - (preto tá poznámka že na slovensku nie je až taký problém určité info získať.) to že som takú zmluvu videl, zvlášť keď už nemala platnosť, predsa nie je nič výnimočné, či nekalé. dokonca pochybujem o tom, že by táto informácia mohla negatívne ovplyvniť niekoho, či niečo. ak mi ale niekto tu na tomto fóre bude tvrdiť, že videl rozpočet cop-ky - dokument ktorý bol spracovaný ako interný dokument nejakého centra a svf a pravdepodobne sa mení každým rokom no a bude tu s týmto argumentovať, tak toto nepovažujem za korektné voči tomu kto mu ho ukázal. či už s týmto súhlasíš, alebo nie. asterix totiž touto informáciou hanobil niekoho, čiže mal snahu touto informáciou škodiť.
- ak Mr. Pod píše podnetné články, tak očakávam, že na základe relevantných podkladov. veď články píše pre niekoho. to znamená, že má snahu ovplyvňovať čitateľa. alebo sa mýlim? určite nie. ak teda chce mňa - ako jeho potenciálneho prívrženca - presvedčiť o tom, napr. že nejaký činovník svf išiel niekde do zahraničia na výlet a nie za pracovným účelom, tak predpokladám že to má niečim podložené. alebo si Klára myslíš že tomu tak nie je? ak by som ja tvrdil v anti liste ľuborovi opak, tak ma tu pár tvrďasov roztrhne v lufte- lebo som pre volejbal nikdy nič nespravil, nerobím vo volejbale a tak nemôžem mať ani argumenty a ani pravdu...
- Klára, čo je útočné na otázke keď sa pýtam KTO JE IH AKO TRÉNER vo vrcholovom volejbale? Odpoveď som sa doposiaľ nedozvedel. Jediné info ktoré mám je jeho neúspešná kvalifikácia na ME - nič viac. Pripadá mi to ako keď sa súdruha Fica pýtajú už rok či v nejakom byte bol,alebo nie. Okrem nervozity, arogancie a ignorancie odpoveď doposiaľ nepoznáme.
Klára a o akú analýzu ma ty žiadaš - nepochopil so ten záver.
echo

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 6 rokov, 11 mesiacov #6464

 • husar
 • ( Administrátor )
 • OFFLINE
 • Administrator
 • Príspevky: 281
 • Karma: 3
Echo choď na web FIVB
Nájdi tam posledný kongres v Amerike, vytiahni z toho dokumenty, ekonomickú smernicu, financovanie delegátov.
Všetko to nakopíruj a zaves sem.
Potom vezmi sklenenú guľu a skús vydedukovať, čo tam robil Singer.
Potom choď na Junácku a vypýtaj si účty daného roka.
Pozri, kto a koľko leteniek platil, plus diety k tomu ... Pozri ale aj, kolko bude vytrhaných listov vo fakturacnej knihe, kym tam prides.
... ked to budes vsetko mat, tak to sem zaves a bude sa okolo toho diskutovat. Echo urob drobnu kontrolu o.z.. K info sro sa nedostanes.
Echulo, skoč na Junacku a vypytaj si ekonomicku smernicu na pouzivanie motorových vozidiel na sukromne ucely.
Alebo chod na Junacku a vypytaj si knihu jazd auta Duccato z rokov 2005 - 2006. Plus knihu oprav. Echulo, chod do Nitry a opytaj sa riaditela Mačeka, či je vsetko o.k.
Alebo chod na Junacku a prezri, odfot to a zaves to sem - vyplacane diety na sluzobnych cestach - plus k tomu vypisane dovolenky.
Echo hlavne nezur. Prichadza play off, chce to klud.
Vzhladom k Tvojej laske k Hejhallovi zacinam veriť - BEZ DOKAZNYCH FAKTOV Echulo, ze nás vsetkých velmi velmi klames s vetami, aký si ty mimo diania. Echulo nikdy som nepovedal a nenapísal, že Singer bol v Amerike nezákonne. Len sa domnievam, že jeho účasť na akcii je drahá, zbytočná a že ak by nebol darmožráč, tak tam nejde. Aj keď je tam na regulérnej dovolenke. To mu žiadna normálna firma nezožerie. Nech si to dá schváliť na konferencii. To stádo mu zožerie aj iné veci, tak čo sa bojí. Echulo, toto bola moja posledná odpoveď k nicku ECHO. Urob si další. Zošalievaš.
Posledná úprava: 6 rokov, 11 mesiacov Autor: husar.

Re: Analýza činnosti COP Trenčín a COP Nitra 6 rokov, 11 mesiacov #6465

 • Klara
 • ( Užívateľ )
 • OFFLINE
 • Gold Boarder
 • Príspevky: 165
 • Karma: 2
Pre echo,
som rada,že odpoveď bola vcelku v pohode bez zjavných urážok a v duchu obhajovania vlastných názorov.Pretože o to ide, aby sme si tu vyslovovali názory a nie sa urážali. Tú analýzu, čo si nepochopil som myslela tak, že keď do toho vidíš, mohol by si spracovať po svojom a určite by bolo zaujímavé mať dva (asi)odlišné pohľady.Ktovie či sa v niečom nezhodnete, alebo sa dozvieme aj niečo nové.Inak poznám stránky cev aj fivb, ale vytýkam našej oficiálnej, že nie je aktuálna, či sa ti to páči alebo nie.