Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Reprezentacia muzov aj zien
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Reprezentacia muzov aj zien

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6912

• Ladislav P.
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Chaos v systéme obrannej hry, divné postavenie na prihrávke, mälo prekvapivá útočná hra, "smiešne" plachtiace podanie, timeouty nevedené ani takticky a ani hecošsky. Ešteže diváci boli včera fajn.

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6913

• Kubko44
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
No Flavio či ako sa vola - zbalit kufre a cao Italia ....

Hrôza ...čo oni v tej WL hľadajú?

Ani základnú šestku nemajú stabilnú čo robili celu WL - "cestovatelia" na čele so špageťakom

a ta plna ARENA ...uffff aj na buduce to treba dať do BA vážene vedenie SVF

super podujatie - tlieskam Slovenskemu volejbalu

p.s. Ak vedenie SVF ma na taketo podujatia financie tak nech radšej ich šetri na podobne situácie ako sa stali v HUMENOM a SPISKEJ ... boli by aspoň efektývnješí ...

Zasmial som sa ked Strazo na TA3 povie že "ONI" akože SVF nemaju možnosť vstupovať do integrity klubov aby im pomohli - SRACI - a poplatky a pokuty výberať viete a môžete??????

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6914

• lubenko
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Este raz?co povedal???????

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6915

• Volejbal fans
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Opäť veľkohubé vyjadrenia pána Přidala, ktorý zase raz zjedol všetku múdrosť sveta... to naozaj si nevie SVF niekoho iného zavolať? Miestami ma včera trhalo pred televíziou pri niektorých vyjadreniach nášho najväčšieho volejbalového teoretika, ktorý však pri teoretizovaní vždy len zostal, keďže keď bol on repre tréner, tak mu spomínaná teória veľmi nepomohla. Škoda slov asi, naozaj škoda, nabudúce nech si tam radšej zavolajú nejakú Anču z Hornej Dolnej, tá bude tomu menej škodiť.

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6917

• Sofo 4
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Konecne ho odvolali , len kto ho nahradi, aby uz znovu dosiahli uspech

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6918

• Valeria
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Kto sú potencionálni kandidáti na trénera mužskej reprezentácie?

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6920

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Neobvykle rýchle rozhodnutie odvolať FG; na to sme si tu ešte nezvykli.Pískajúci ťapkač zadkov - výstižné- dobre som sa zasmiala.Všetci sme zvedaví koho to tak rýchle nájdu a v akých vodách zalovia. Pre krátkosť času pred ME by to mal byť jednoznačne slov. tréner, ktorý hráčov pozná, má rešpekt a cieľ posunúť slov. volejbal, ale aj odvahu ísť v vopred nenalinkovaných šľapajách.Ako príklad dám Rusko, kde za neúspech tréner sám podá demisiu!Alekno, ktorý bol rozhodnutý už netrénovať repre sa k tomu postavil priam s národnou hrdosťou a povinnosťou. www.worldofvolley.com/News/Latest_news/R...-without-salary.html U nás sa to nestalo ešte nikdy(mám na mysli teraz ženy:ani Čada ani Rojko-a ani federácia to stále neriešila, pretože ženy boli znova neúspešné, aj tam by mala byť zmena. Zvlášť ak si tréner zamieňa repre za sexzoznamku a uprednostňuje osobné záujmy, sklamal ma). Hlavne objektívne vyhodnotiť schopnosti kandidátov, lebo to môže byť kľudne dohodený flek kamošovi.

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6922

• volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Klara: to myslis vazne?? "by to mal byť jednoznačne slov. tréner, ktorý hráčov pozná, má rešpekt a cieľ posunúť slov. volejbal, ale aj odvahu ísť v vopred nenalinkovaných šľapajách"....A dala by si mi prosim nejaky ten tip?...dakujem

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6923

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
WWW znovu doporučuje trénera pre mužov Slovenska. Z.G.

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6924

• Dubak
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Zoran Gajic ?

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6925

• ekrazitko
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Vedenie federácie nominovalo k repre mužov trénera, ktorého profesijny zivotopis naznacuje skor dobreho agenta ako pracu samotneho klienta. Zinini mal drajf a chcel. Tento nemal ani jedno a podla mna ani druhe. Jedna z mnohych zastavok. To slovensko (male). Skoda. Dobre nastavene na postup a opat raz nejake to poleno, ktore sme si zial hodili pod nohy sami.

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6928

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Pre krátkosť času si naozaj myslím, že tréner má byť niekto, kto už hráčov pozná. Slabé aj silné stránky.Potom by nemusel povedať "mal som šťastnú ruku..."(zápas s Čínou). Ale netvrdím, že niektorí by nedokázali aj za 2 mesiace si spoznať svojich hráčov a vybrať čo najlepšie.A zo Slovákov to kľudne môže byť Chudík, Kalný, Nosek aj Kardoš, a určite by sa adepti ešte našli.

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6929

• volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Toto nemozes mysliet vazne! Nosek??? Kardos ??Ohh boze, to by dopadlo...Skuseni treneri A obavam sa, ze ten respekt o ktorom si pisala by v pripade Kalneho a Chudika vobec nebol. No som zvedavy koho vyberu....ak je z coho

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6935

• libero5
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
... zastaviť pokles. 9.10.2015 bude 0:3 so Srbmi, 10.10.2015 0:3 s Rusmi a 11.10. od 15:00 sa budeme modliť v drevených kostolíkoch na východe, aby sme nedostali od Fínov ako naposledy v Poprade. Potom skončí celá jedna veková skupina v repríku a budem poklesnutí na úroveň Afghanistanu. Vtedy by bolo naozaj veľmi vhodné, aby tu ten jeho taliansky asistent so zmyslom pre výbornú organizáciu ostal. Halanda by mohol vybaviť, aby nás vzali do small

Re: Reprezentacia muzov aj zien 1 rok, 11 mesiacov #6936

• konono
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
"Gulliani chce vyhrávať, to nás presvedčilo", hovorí Halanda. Neverím,že ostaní tréneri to nechceli. Neviem, či takéto bleskové zmeny tesne pred významnými turnajmi sú dobré-viď najmä nepodarenú kvalifikáciu na MS, na ktorú sme mali. Potrebujeme podľa mňa trénera, ktorý vie vytvoriť v kolektíve najmä dobrú atmosféru nabudiť ten správny adrenalín, načasovať to v správny moment, tak ako to vedel Zanini,trénera ktorý pozná charaktery hráčov, dokáže sa zbavíť "škodnej", ktorá naburáva správne vzťahy medzi hráčmi, či dokonca autoritu samotného trénera. Opakujem sa, ale trénovať len techniku,taktiku, fyzičku dokáže snáď každý kvalifikovaný tréner. To ostatné musí byť prirodzene v ňom. Prajem aby sa novému trénerovi toto podarilo. Dobrý kolektív dokáže vyhrávať aj bez "hviezd" a zlý kolektív bude prehrávať aj s "hviezdami!.