Vzdelávanie Kurzy/kempy Kemp Ivana Husára 2014

Kemp Ivana Husára 2014

Čaute milovníci mojich kempov

8. - 13.júla   8. - 13.júla    8. -  13.júla   8. - 13.júla   8. - 13.júla    8. - 13.júla
Leto sa blíži. Skúsime Myjavu. Prešov sa zdal byť najlepší z hľadiska ucelenosti objektov. Jediná komplikácia je, že v Prešove sa ťažko vyberá výlet do prírody. Ale na Myjave tento problém nebude. Zarmútime síce obéznejšie frekventantky, ale šéf lektorov miluje prírodu a to treba rešpektovať.

Ľudia na Myjave dobudovali športové objekty. Pozitívum je aj sympatické bývanie. Som zvedavý, ako vyriešime problém, že v Prešove sú na uliciach najkrajšie ženy sveta.

Dúfajme, že prvá Cigánka kempu Dominika príde opäť a bude líderkou v dodržiavaní večierky. Nádejame sa že Svidničane sa hecnú a prídu tentoraz oni z nami.
Nevieme zaručiť, či príde do kempu ak Kristína. Jednak už určite spyšnela, lebo je z nej po dvoch rokoch reprezentantka a jednak ju mama celý rok nemá doma. Má stále najlepšiu babskú smečiarsku ruku v republike, ale asi stále najhorší smečiarsky krok.

Pod touto strohou informáciou nájdete:
leták kempu
plagát kempu
prihlášku do kempu
prepojenie na facebook - skupina Športový kemp Ivana Husára
Od 10.apríla budeme uverejňovať čerstvé informácie o mojom kempe. Teším sa.

Nedarí sa nám zrealizovať RELAX POBYT pre rodičov. Chápeme, že rodičia odložia deti a prchajú.
Chápeme, že deti sa v žiadnom prípade do kempu neprihlásia, ak by ich mali rodičia spoza rohu "špehovať".
Náš zámer je iný. Rodičov tak unavíme a večer opijeme, že nebudú o svojich deťoch vedieť ešte pár dní po kempe. Deti pomôžte ...

Husár Ivan

CENA KEMPU - 160.- €

ZĽAVY:
Ak prídu do kempu súrodenci - každý z nich má zľavu 5% - t.z. každý zaplatí 152.- €
Ak prídu minimálne piati hráči (hráčky) z jedného klubu, skupina musí byť potvrdená na priloženom zozname s klubovou pečiatkou a podpisom klubového trénera. (všetko si skontrolujeme v databáze licencovaných hráčov a trénerov), každý hráč tejto skupiny dostane zľavu 5% = každý síce platí 160.- € ale zľavu 8.- Euro mu vrátime priamo na kempe po predložení potvrdenia o klubovej skupine.
Informácie o spôsobe platby sú v prihláške do kempu