Matchpoint Lucia Ježíková

Lucia Ježíková - píše pre denník Šport

Noseková v Belgicku

120.2.2015 - pre Denník šport píše Lucia Ježíková

Reprezentačná smečiarka Martina Noseková triumfovala s Dauphines Charleroi v základnej časti belgickej ligy.
„Ak mám byť úprimná, súperky z Kieldrechtu mi už celkom ležia v žalúdku,“ priznáva s úsmevom slovenská volejbalová reprezentantka Martina Noseková. Smečiarka belgického Dauphines Charleroi má pred sebou jednoznačný cieľ: vrátiť vlani zlatému Kieldrechtu požičané a po minulosezónnom striebre získať majstrovský titul.
Triumfovať v základnej časti belgickej ligy pomerom 15:3, tomu sa hovorí skvelý vstup do sezóny. Rodili sa dobré výsledky jednoducho?

Čítať celý článok
   

Pred novou sezónou

11.2.2015 - Lucia Ježíková pre Deníík Šport

Plážové volejbalistky Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová majú pred sebou dôležitú sezónu, v ktorej zabojujú o účasť na OH v Riu de Janeiro 2016
Ak by bola minulá sezóna nominačná...
...už by balili kufre do Brazílie

Čítať celý článok
   

Spišská na čele

22.1.2015 - Lucia Ježíková pre Denník Šport

Tréner volejbalistiek Spišskej Novej Vsi Ondrej SPišák o ukončení základnej časti extraligy na prvej priečke: Začať naplno a postupne pridávať. Symbolicky.
V poslednom kole základnej časti extraligy volejbalistiek si zmerali hráčky Spišskej Novej Vsi sily s Prešovčankami – líder vyškolil nováčika do hodiny 3:0. „Som nesmierne rád, že už vieme v dueloch proti tabuľkovo nižšie postaveným súperom zodpovedne zastať rolu a so zdravým sebavedomím uhrať jednoznačné tri body. Hoci tretí set nebol úplne podľa mojich predstáv,” zhodnotil pochvalne i kriticky záverečný zápas úvodnej časti najvyššej slovenskej súťaže kouč vedúceho tímu Ondrej Spišák.

Čítať celý článok
   

Zmeny na trénerských postoch

20.január 2015 - Lucia ježíková pre Denník Šport Jedného potopili výsledky, druhému dlhujú peniaze. Faktom zostáva, že zápasy posledného 18. kola základnej časti boli rozlúčkovými hneď pre dvoch volejbalových trénerov bratislavských ženských tímov. V BVK skončil Fín Teema Sarna a v Paneurópe Igor Prieložný. Obhajkyne majstrovského titulu z Bratislavského volejbalového klubu vedie od pondelka Tomáš Varga, manažér BVK a doterajší asistent Teema Sarnu.

Čítať celý článok
   

Slováci do finále nemeckého pohára

december 2015 - reprezentačný tréner volejbalistiek Marek Rojko sa počas druhej sezóny v bundeslige opäť zapísal do histórie Aachenu. Slečny v čiernom sú vo finále Nemeckého pohára - píše Lucia Ježíková pre Denník Šport.
V uplynulej sezóne mnohým vyrazili dych. Volejbalistky bundesligového Aachenu si senzačne vybojovali bronzové medaily a začali tak novú éru klubovej histórie.

Čítať celý článok
   

Kijaková vo Švajčiarsku

KijakovaO reprezentačnej smečiarke Miroslave Kijakovej vo švajčiarskom Schaffhausene píše Lucia Ježíková pred Dennék Šport.

Zabojovať o finále.

Keď ju v uplynulej sezóne povolal tréner slovenských volejbalistiek Marek Rojko do reprezentačnej prípravy, pre mnohých bolo jej meno prekvapenie. Výkonmi v národnom tíme však potvrdila oprávnenosť svojej nominácie. V novej sezóne zmenila klubové pôsobisko, z rumunského tímu Alba Blaj sa presunula do švajčiarskeho VC Kanti Schaffhausen. Kalendárny rok zavŕšila na tretej priečke. „Pevne verím, že sa nám podarí prebojovať do finále,” nástojí smečiarka Miroslava Kijaková. Čítať celý článok

   

Hviezda zo Záhoria

14.11.2014 - Lucia Ježíková, pre Denník Šport

Univerzálka COP Nitra ZUZANA PÍSEČNÁ, priebežne najviac bodujúca hráčka extraligy volejbalistiek: Hra nestojí len na mne

„Sama som prekvapená, neviem, čo ma tak nakoplo,” zachichotala sa Zuzana Písečná. Univerzálka COP Nitra je v polovici základnej časti extraligy volejbalistiek so 137 bodmi najviac bodujúca hráčka najvyššej domácej súťaže. Čítať celý článok

   

Martina Mamuti - Veiglová v sieni slávy

29.10.2014 - Lucia Ježíková pre Denník Šport.
Bývalá volejbalová reprezentantka MARTINA MAMUTI, rod. Veiglová  si v USA prevzala významné ocenenie

Navždy v univerzitnej Sieni slávy

Stanley Mikita, Peter Šťastný a … Martina Mamuti. Bývalú slovenskú volejbalovú reprezentantku, známejšiu pod dievčenským priezviskom Veiglová, zaradili začiatkom októbra do Siene slávy americkej univerzity Georgia Southern. Vysokoškolská slávnosť, ktorá je obdobou pocty nehynúcim hokejovým legendám, zanechala v 34-ročnej hráčke hlboký dojem.

Čítať celý článok
   

Stránka 2 z 4

<<ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec>>