Matchpoint Reporty

Reporty

Spišiačky odvrátili 6! setbolov

Striedavé úspechy junioriek a žien. Cez víkend vyhrali i prehrali po jednom zápase. Ženy v šlágri kola podľahli v nedeľu Paneurópe Bratislava na domácej palubovke.

EXTRALIGA  – ženy – 7.kolo - 5.11.2011
VK Spišská Nová Ves – COP Nitra            3:0  (12,17,18)
400 divákov, 73 minút

Čítať celý článok
   

Na Spiši bez straty setu

/Igor Murko/

Vynikajúce ligové kolo bez straty setu. Svoje zápasy vyhrali ženy i juniorky, pričom nepustili svojim súperkám ani set. Kadetky mali voľno.

EXTRALIGA  – ženy – 6.kolo - 29.10.2011
VK Spišská Nová Ves – UKF Nitra            3:0  (20,21,16)
400 divákov, 72 minút

Čítať celý článok
   

Víkendy ako na hojdačke

Víkendy ako na hojdačke. Tentoraz opäť 100 %-ný úspech  volejbalistiek zo Spišskej Novej svi. Všetky svoje zápasy vyhrali ženy, juniorky i kadetky.

EXTRALIGA  – ženy – 5.kolo - 22.10.2011
AC Uniza Žilina – VK Spišská Nová Ves              0:3  (-14,-9,- 9)
50 divákov, 61 minút

Čítať celý článok
   

Začal sa Slovenský pohár

/Igor Murko/

Slovenský pohár  – ženy – 1.kolo – 1. zápas- 19.10.2011
KV MŠK Oktan Kežmarok – VK Spišská Nová Ves      0:3  (-18, -20, -19)
100 divákov, 71 minút

Začal sa nový ročník Slovenského pohára, v ktorom na svoj prvý zápas cestovali spišskonovoveské volejbalistky do Kežmarku. Tu odohrali zápas v tréningovom tempe a poľahky zvíťazili 3:0 na sety. Kežmarok nastúpil iba so siedmymi hráčkami a kládol iba minimálny odpor. Spišiačky prišli v sile desiatich hráčok a zahrali si až na Katku Bryndzovú všetky, pričom mladá kadetka Kamila Zaťková mala extraligovú premiéru. Víťazstvo Spišskej Novej Vsi sa očakávalo a nakoniec aj dosiahlo, takže odveta o 2 týždne doma by mala byť rovnako jasnou záležitosťou.

Základná zostava:  Kubová, Harčárová, Hnátová M., Becková, Javorská, Olejníková

Libero:  Vartovníková            Striedali: Jakábová, Zaťková,

Tréner žien VK SNV Stanislav Vartovník:  „Odohrali sme zápas ako na tréningu a vyskúšali sme viaceré varianty. Svoju (a hneď víťaznú) premiéru mala na bloku Kamila Zaťková, ktorá je vekom ešte kadetka“.

   

Slováci za hranicami - Martin Nemec

nemecMartin Nemec, odchovanec a dlhoročný hráč VKP Bratislava. Vymenil špagety a pastu za suši, maki, polievky a ryžu na milión spôsobov. Túto sezónu hrá za  Korean air jumbos pro volleyball club.


Ahojte všetci.

Keďže nám ešte nezačala liga a prvý zápas hráme 23.10, opíšem vám na začiatku klasický deň kórejského volejbalistu.

Čítať celý článok
   

Neúspešný víkend Spišiačok

/Igor Murko/

Po vydarenom víkende ani stopy. Čierna sobota a ešte černejšia výsledková nedeľa pre spišskonovoveské volejbalistky, ktorých česť zachraňovali iba kadetky.

EXTRALIGA  – ženy – 3.kolo - 15.10.2011
MŠK Žiar nad Hronom – VK Spišská Nová Ves              3:2  (-20, 20, -22, 19, 9)
100 divákov, 121 minút

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - Martin Sopko

sopkoMartin Sopko, slovenský volejbalový reprezentant, túto sezónu vymenil poľský dres klubu Delecta Bydgoszcz za dubajský. Od leta pôsobí v klube Al-Nasr Club Dubai.

Pozdravujem všetkých z teplého Dubaja.
Po úspešnom päť a pol hodinovom lete na trase Viedeň-Dubaj som zažil v letiskovej hale prvý šok a to scanovanie očí, potrebné pre vstup do krajiny. Prebehlo to úspešne, ale pol hodinku som si v rade musel odstáť. Druhým šokom bola po východe z letiskovej haly neskutočná teplota. Ráno o 9:30 už bolo 39 stupňov.

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - Martina Konečná

konecna1Martina Konečná, dlhoročná slovenská reprezentantka, minulý rok hráčka VK Doprastav Bratislava, túto sezónu prestúpila do fínskeho LP Viesty Salo.

Zdravím všetkých čitateľov volejbal.sk!
Budem Vám túto sezónu písať z chladného Fínska zopár postrehov o tunajšom volejbale a hlavne mojom novom pôsobisku.
Liga tu začína 5. októbra, teda asi aj skôr, ale nám presunuli prvý zápas, lebo tréner pôjde pozrieť pár zápasov do Srbska na ME 2011.
Čo sa týka letnej prípravy, prišla som vlastne už po jej začiatku, družstvo bolo poriadne rozbehnuté. Trénovala som dva týždne a následne som bola dva týždne v reprezentácii. Teraz už tréningy pokračujú v hale.
Baby sú ok, ale najradšej mám Srbku, s ňou si rozumieme úplne najlepšie. Úroveň družstva je asi porovnateľná s Doprastavom, viac určite zistím časom po niekoľkých zápasoch.:)

A počasie zo začiatku bolo tak, ako u nás, teplo a slniečko, ale odkedy som sa vrátila z reprezentácie, tak je chladno a skoro stále prší.:(
To je zatiaľ vo veľkej skratke všetko, nabudúce už pribudnú aj nejaké zápasové výsledky, dúfam, že pozitívne ...
Držte mi palce a všetkých zdravím.

Maťa

   

Stránka 10 z 20

<<ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec>>