Beach

Po ME v Klagenfurte

Bratislava 4. augusta 2015 (TASR) - Sklamanie zo štvrtého miesta a nezískanej medaily slovenské plážové volejbalistky Natáliu Dubovcovú a Dominiku Nestarcovú už prebolelo. Svoje konečné umiestnenie na európskom šampionáte v rakúskom Klagenfurte s odstupom času hodnotili ako veľký úspech.
      "Hneď po zápase o bronz sme mali aj slzičky v očiach. Ale teraz s odstupom času si myslím, že je veľký úspech, že Slovensko bolo prvýkrát v semifinále majstrovstiev Európy. Keď budeme hrať takto aj naďalej, tak o účasť na olympiáde v Riu sa nebojím," vyznala sa na utorkovom stretnutí s médiami Dubovcová.

Čítať celý článok
   

Dubovcová/Nestarcová o body na OH

Bratislava 27. júla 2015 (TASR) - Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová s Dominikou Nestarcovou sa od utorka predstavia na finálovom turnaji majstrovstiev Európy v rakúskom Klagenfurte. Na šampionáte, na ktorý sa prebojovalo najlepších 32 ženských družstiev, budú štartovať ako nasadené dvanástky.

Čítať celý článok
   

ME 2015 - Klagenfurt

Dubovcová s Nestarcovu štvrté. Muži na ME nešatrtovali

Čítať celý článok
   

MS 2015 - Holandsko

Dubovcová s Nestarcovou 17., Tomašeková s Turnerovou 33.

Čítať celý článok
   

Dubovcová s Nestarcovou chcú do Ria

Bratislava 18. mája 2015 (TASR) - Plážové volejbalistky Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová odštartujú sezónu už tento týždeň na podujatí FIVB Open v Prahe. Slovenské jednotky absolvovali najlepšiu prípravu za posledné roky a chcú si splniť svoj veľký sen - zabezpečiť si účasť na olympijských hrách v Rio de Janeiro.

Čítať celý článok
   

Dubovcová s Nestarcovou s podporou MOV

18.9.2014 - TASR - V septembri 2014 odštartoval nový cyklus celosvetového štipendijného programu Olympijskej solidarity Medzinárodného olympijského výboru (OS MOV) financovaný z výťažkov z predaja vysielacích práv na olympijské hry a zimné olympijské hry. OS MOV v plnom rozsahu akceptoval návrh SOV na podporu 12 štipendistov, ktorý vychádzal z návrhov príslušných športových zväzov. Počnúc septembrom až do skončenia OH 2016 v Riu de Janeiro bude tucet slovenských športovcov čerpať podporu OS MOV v celkovej výške viac než 180-tisíc eur. U športovcov z individuálnych odvetví ide počas 24 mesiacov o sumu v priemere 800 dolárov mesačne, u dvojice plážových volejbalistiek (Dubovcová/NEstarcová) v rámci osobitného projektu podpory kolektívneho športu o celkovú sumu 60-tisíc USD. Uvedené prostriedky môžu športovci použiť na financovanie celkového zabezpečenia svojej prípravy na OH 2016, vrátane športového materiálu, doplnkov výživy, telovýchovno-lekárskych prehliadok, masáží, ako aj účasti na súťažiach. Okrem toho z prostriedkov OS MOV budú mať financovanú účasť na jednom kvalifikačnom podujatí na OH v Riu.

   

ME do 20 rokov 2014 - Cesenatico (ITA)

Sandanusová/Štepanovská 25., Ihnát s Lukáčom 17.

Čítať celý článok
   

Satelit 2014 - Vaduz

CEV Satelit 2014 - Vaduz (LIE) - od 5.8.2014
kvalifikácia 1.kolo
Turnerová/Tomašeková - Giaouiová/Koutchouková (FRA) 0:2 -22.-14
Hukel/Horváth - Cecchini-Colaberardino (ITA) 2:0 16,17
kvalifikácia 2.kolo
Hukel/Horváth - Gordejev/Jemeliančuk (UKR) 2:1 -15,19,10
hlavná súťaž - 1.kolo
Hukel/Horváth - Kosiak/Rudol (POL) 0:2 -17,-16
13. miesto
   

Turnaje World Tour 2014

FIVB tour 2014    rebríček FIVB     Natália Dubovcová     Dominika Nestarcová    diskusia

                                                      Martina Turnerová      Gabriela Tomašeková

Čítať celý článok
   

Po bronze na Long Beach

Bratislava 29. júla 2014 (TASR) – Slovenské plážové volejbalistky Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová sa vrátili z Grand Slamu v americkom Long Beach plné pozitívnych emócií. Spoza "veľkej mláky" si priniesli ďalší bronz, čím vyrovnali svoj najlepší výsledok v sezóne (predtým získali bronz v Stavangeri). Je to nielen ich kariérne maximum, ale aj najlepší výsledok v histórii slovenského plážového volejbalu. Navyše v rebríčku Svetovej série FIVB klopú na dvere prvej desiatky.

Čítať celý článok
   

Stránka 4 z 12

<<ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec>>