Matchpoint Postrehy - píšete nám

Postrehy

Riaditeľ humennského klubu Grosiar na tému Mizerák

Vážení športoví priatelia.
Ako riaditeľ VK CHEMES HUMENNÉ považujem za nevyhnutné vyjadriť sa k  článku: Mizerák môže hrať za Humenné! Celý  obsah  článku zverejnený na webe  SVF považujem za nezmyselný, zbytočný a trápny.  Vidím v ňom zámer  ospravedlniť chyby funkcionárov SVF a  naopak z funkcionárov VK CHEMES HUMENNÉ  urobiť  ľudí  neschopných zastávať svoje funkcie. Je mojou povinnosťou obhajovať svojich spolupracovníkov a vyvrátiť účelové a tendenčné vyjadrenia predsedu SK SVF.

Čítať celý článok
   

Veľmi slabý výkon rozhodcov

V stredu som videl prvé stretnutie semifinále SP mužov Nitra - VKP Bratislava. 3:2 pre domáciach. Volejbal dramatický, pre diváka celkom zaujímavý. VKP duel prehral a preto hneď na začiatku píšem, že rozhodcovia zrejme výsledok neovplyvnili, pretože všetky ich chyby boli hlavne v okamihoch, keď sa to nelámalo.

Čítať celý článok
   

Nemusí to byť kravina

V arabskom svete sa nedávno skončili Majstrovstvá sveta klubov.
FIVB na nich skúšala nové pravidlo, v ktorom by hráči družstva po prihrávke podania mohli útočiť prvý útok iba spoza útočnej čiary.

Korektor poľského Belchatowu Jakub Novotný, ktorý na turnaji pre zranenie nehral a sledoval realitu iba z tribúny, sa vyjadruje dosť skepticky k tejto prípadnej zmene.

Môj názor: FIVB urobila v posledných rokoch dosť výrazné zmeny v pravidlách. Samozrejme nemáme presné informácie, ktoré skúšané pravidlá neprešli, ale všetky, ktoré z dielne FIVB vyšli, mali vždy hlavu a pätu. Povolený dvojdotyk prvej lopty, libero, ako jedny z posledných, plus úplne čerstvé úpravy chýb v sieti, boli a sú pre hru prínosom.

Hu

Čítať celý článok
   

Ako dopadne kauza Mizerák?

 Jednou z realizovaných letných posíl chemesákov bol blokár Milan Mizerák. V humenských farbách odohral aj zápas Stredoeurópskej ligy na palubovke Aon hotVolleys Viedeň. To však bolo všetko, lebo rozhodnutie Arbitrážnej komisie SVF mu ďalšie účinkovanie zastavilo.

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - Marek Kardoš

kardosMarek Kardoš, AZS Częstochowa

22.02.2010

Ahojte

Po tomto kole je jasné, že konečné poradie jednotlivých družstiev sa usporiada až po poslednom kole. Aj sme prehrali v Belchatowe 3-1, tak nám ZAK-sa kedzierzyn pomohla, pretože vyhrala 3-1 v rzeszowe a tým pádom závisí všetko iba od nás, ako zvládneme zápasy s rzeszowom doma a s jastrzebym vonku. Ale späť k zápasu s PGE Belchatow. Mali sme ten zápas vyhrať. To asi na začiatok.

Čítať celý článok
   

DELEGÁTI ROZUM DO HRSTI NEVZALI

Poprad 18.10.2009 - V úvode konferencie SVF mienili niektorí delegáti presadiť do programu bod zmenu Stanov SVF, ktorý v programe rokovania nebol.  Tento návrh predniesol tréner Nitry Dr. Peter Kalný.  Karel Valášek vo faktickej poznámke povedal, že nevidí dôvod na zmenu stanov, lebo nie je nič pripravené.

Hlasovanie o tomto bode: 21 za, 18, proti, 10 sa zdržalo.

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - Martin Nemec

nemec_m2Martin Nemec, Perugia Volley (ITA)

02
.03.2010

č
aute

od posledného listu,keď som vám písal ,ešte s akou takoušancou na playoff,,,teraz už je viac menej rozhodnuté...kedže sme na 9.mieste,,,a od 8. nás delí 10bodov,,,,čo je nemožné dobehnúť, keďže ostáva do konca základnej časti len 5 zápasov. i keď sme vyhrali posledné 3 ligové zápasy, forma nenaznačovala, že by sme porazili silných súperov a predrali sa medzi 8 najlepších... našťastie, so zlým postavením v tabuľke a ligovom neúspechu hráme aj európsky pohár, v ktorom nás delí 1.set od postupu do finalfour (o týždeň v leniku, keďže sme vo štvrtok vyhrali doma3-0) 1.miesto by potešilo ako funkcionárov, tak aj hráčov...aspoň niečo vyhrať a neodchádzať s prázdnou domov, záver sezóny sa blíži,,,,všetkým veľa šťastia do bojov o čo najlepšie umiestnenie v ligách a pohároch....plus čo najmenej zranení.... čaute

Čítať celý článok
   

NESERIE VÁS SÚŤAŽNÝ RIADITEĽ ???

Blížia sa voľby. Predposledná téma je Téma je L.S. 
L.S. je moja maškrta. Toho som si nechal ako predposlednú kvapku kampane
PROTI ZVOLENIU HALANDU, resp. NEZVOLENIU, resp. ZVOLENIU, ALE VYOBCHODOVANIU URČITÝCH ZMIEN.

Čítať celý článok
   

Stránka 31 z 40

<<ZačiatokDozadu31323334353637383940DopreduKoniec>>