Matchpoint Postrehy - píšete nám

Postrehy

Nová zlegalizovaná zlodejina.

mikasa K peniazom sa dá prísť od nepamäti rôznym spôsobom. Porekadlo „ako zbohatnúť a nekradnúť?“ je otrepané. Kradnúť sa dá v potravinách pod kabát alebo v banke s revolverom v ruke, ale to by bola už lúpež. No najelegantnejšie sa kradne inteligentne, krásne s kusom nonšalantnosti a nevinnou tvárou. Najlepšie je tváriť sa tak blbo, aby to vyzeralo až múdro. No a ešte jedna rada – najlepšie sa kradne zo spoločného a verejne.
Čítať celý článok
   

Denník reprezentanta - Bojnice I.

bramborova2


14.9.2007


Posielam Vám pozdrav z Bojníc. Tak opäť sme sa tu zišli, aby sme dokončili prípravu na tú dlho čakávanú Európu. Odštartovali sme to v stredu o 13:00, keď sme sa spoločne naobedovali ("neočakávane" bolo kura :)). Privítali nás ale aj horšie správy. Naša spoluhráčka Paula Kubová mala cestou sem autonehodu. Dostala na ceste šmyk. Je v poriadku, ale toto sústredenie s nami neodtrénovala kvôli vyšetreniam, ktoré musela absolvovať. Veríme, že sa s ňou v pondelok opäť stretneme. Taktiež Janka Magátová s nami nepokračuje, pretože ju čakajú cez ME štátnice.

Čítať celý článok
   

Nové Vykonávacie pokyny pre súťaže 2007 / 2008

Vážení priatelia, členovia ZVOK a ostatné kluby.

V stredu 13.júna 2007 sa uskutočnila realizácia jedného z bodov Uznesenia Valného zhromaždenia ZVOK, ktoré bolo nedávno v Žiline. Na pôde SVF sa uskutočnilo rokovanie medzi zástupcami SVF (prezident SVF ng. Lubor Halanda, športový riaditeľ Tomáš Singer a súťažný riaditeľ Ľubomír Stražay), členmi SR ZVOK (Žilina - Jaroslav Kovalík, prezident ZVOK, UK Bratislava - Dr.Vladimír Hančík, DPS Bratislava - Marek Rojko, VKP Bratislava - Ivan Husár) a hosťami, ktorých menovalo na stretnutie Valné zhromaždenie, (Nové Mesto n.V. - Stanislav Minárik, Dr. Kalný Peter, Spoje Bratislava - Ing.Tatiana Vestenická)

Čítať celý článok
   

Povesť o kráľovi na hrade Beckov

Začalo sa to tým, že www.volejbal.sk si dovolil napísať postreh o pochybnej zmysluplnosti poplatku 50 000.- Sk, ktorý musí kupujúci (extraligovú licenciu) zaplatiť v prospech SVF. Tu si to môžte prečítať.
Licenciu pred pár dňami veľmi odvážne kúpil mladý, nedávno založený klub VK Račianska. Od Malaciek.
Čítať celý článok
   

50 000.- pre SVF. Za čo ?

Pred rokom a pol vypovedala SVF Zmluvu o súčinnosti so Združením volejbalových oddielov a klubov SR. Začala sama riadiť všetky súťaže a prebrala aj niektoré myšlienky a iniciatívy ZVOK. Medzi ne patrí myšlienka obchodovania s licenciou na extraligu.
Kluby prišli s touto myšlienkou pred tromi rokmi, pretože si to pýtala doba. Pôvodne súťažný poriadok myslel na právo hrať v najvyššej súťaži iba ak do nej reálne postúpite, resp. sa v súťaži udržíte. ZVOK pridal možnosť zisku miesta v súťaži aj možnosťou kúpy takého miesta.

Čítať celý článok
   

Píše Facetti - jej posledný príspevok

Dobrý deň.
Približne pred dvomi mesiacmi sa skončil prvý blok prípravy na ME, ktorý tiež priniesol koniec písania denníka. Samozrejme dočasne, pretože ako i príprava tak aj denník má a má mať svoje pokračovanie.
Príprava začala, pokračovala, kolegyne odleteli do Bankgoku na Univeziádu. Mne sa, žiaľ, veci skomplikovali. Odchádzam na angažmá do švajčiarskeho Schauffhausenu, objektívne nemôžem byť ďalej v reprezentácii. Pevne verím že medzi dievčatami sa nájde ochotná duša, ktorá sa toho ujme, aby denník pokračoval. Možno už nebudete toľko informovaní o raňajkách, či čistote obrusa, ale určite sa dozviete iné zaujímavosti. Už sa teším na čítanie :)
Celé družstvo na diaľku pozdravujem a novej pisateľke držím palce.
S pozdravom Ivana Čapková   

Poznámka www.
Ak všetko dobre pôjde, tak správy z chodu ženskej reprezentácie bude dodávať Ivana Bramborová (Senica).

Čítať celý článok
   

Simone to zakázal klub

V pondelok sa začali na ME pripravovať už aj reprezentantky. V Bojniciach. Ako sme Vás informovali, z prípravy žien nám mala dodávať krátke správy Simona Kleskeňová, libero reprezentácie.

Čítať celý článok
   

PREČO TO ZAKÁZALI !!!!

Zavolali sme (www) športovému riaditeľovi (R) volejbalovej federácie

Čítať celý článok
   

Stránka 40 z 41

<<ZačiatokDozadu31323334353637383940DopreduKoniec>>