Matchpoint Postrehy - píšete nám

Postrehy

Danica V.L. je hodná Oscara za réžiu

18.2.2017 - PKO

Slávistky boli zrelé na prehru. Po veľmi dlhom čase to už viselo vo vzduchu. Vlani ich nikto nezdolal po celú sezónu. Teraz im to vydržalo celú základnú časť plus pohárové finále. Slávistky sa momentálne nachádzajú v pre ne nepríjemnom období.
Vianoce, tuhé mrazy, pár dní bez hlavného trénera (Matušov s kadetkami SR na kvalifikácii na ME), cesta do Turecka, odtiaľ rovno do Ľubovne na Pohár. Po "oslavách" ihneď v strede týždňa do Olomouca na dva duely MEVZA. Dve hladké prehry s Olomoucom a Budapešťou a "slovenské vytriezvenie".

Čítať celý článok
   

Kritické oko Lubena

17.2.2017 - PKO.
Zdroj: americká sociálna sieť

(žiadne gramatické úpravy, žiadne www postoje, žiadne www P.S.) len rýchle ctrl+C opírovanie  Ctrl+V loženie názoru.

EXTRALIGA ?!?!!!!  
Dnes ma kamoš, idúc na dva obrátené striky, vytiahol pred piatou do jednej peknej športovej haly. Začínal zápas akýchsi ženských tímov.

Čítať celý článok
   

Mužské semifinále

11.2.2017 - Komárno po príchode trénera Palguta namiesto trénera Oravca postupne stúpa. Dokázalo vo 1/4 finále vyradiť Košice, na ktoré zrejme narazí aj v play off extraligy. Pomaly stabilizuje zostavu. Nejasnosť je už len jedna. Hrušík alebo Halanda. Obaja si nepotykali s prihrávkou podania, takže raz hrá jeden, raz druhý. Korektor Iljič má rezervy. Alebo možno už nemá.  
Rozbeh tretieho - posledného setu zaspal Nitran Kubš, ale inak bola Nitra stále o krok pred súperom. Ak sa náhodou chceli "Maďari" rozbehnúť, Ludha ich chúťky na zvrat nad sieťou zastavil.

Čítať celý článok
   

Semifinále Slovenského pohára žien

11.2:2017 - Kežmarok je od Ľubovne kúsok, ale podpora "domácich" v hľadisku proti neporaziteľnej Slávii EU bola v prvom semifinále SP neočakávane biedna. Myslel som si, že po čase bude na Pohári v hľadisku aj nejaká mastenica. Bieda.Rehakova Netradične len jeden bubon (Doležajov) z Bratislavy stačil na kežmarskú divácku enklávu a na hladké víťazstvo 3:0 a postup do finále.

Čítať celý článok
   

Zaujímavé derby pre Sláviu

2.12.2016 - Hala Mladosť

Volejbalový kemp 2016 vrcholil realizáciou výhry jedného sedemčlenného družstva, ktoré vyhralo dvojdňový, letecký výlet do Bruselu. Po ceste na letisko som sa schoval pred silným vetrom v hale Mladosť a videl som: (väčšinou dvojmo)
- stotožnenie bývalej smečiarky Slávie Hudecovej s farbami jej nového klubu BVK prostredníctvom farby laku na nechtoch,
- dobre hrané dva sety zo strany Slávie,
- celý zápas hlučne, tvrdo, bez chvíle oddychu, pracujúce dva bubny dvoch otcov, 
- dvoch trénerov z kategórie "Yourself",

Čítať celý článok
   

Koment Igora Schimpla - rozhodcu

schimplNa aktuálny stav s rozhodcami v oblasti BA, kde nie sú delegovaní rozhodcovia na zápasy, majú vplyv 2 skutočnosti:

1. Spôsob zmeny fungovania rozhodcov v rámci SVF – z AVR na KR SVF.
Ako spomína Igor Porvazník vo svojom vyjadrení, po rokovaniach so SVF a zmene stanov sa viacerí kolegovia rozhodli neregistrovať v SVF. Nepáčil sa im spôsob, priebeh rokovaní a v konečnom dôsledku ani ich výsledok.
Z tohto dôvodu je v oblasti BA podstatne menej rozhodcov, ktorí môžu pískať oblastné súťaže (dvaja rozhodcovia ukončili činnosť a osem rozhodcov pozastavilo činnosť). BA oblasť má naviac svoje špecifiká – väčšina súťažných zápasov sa hrá počas týždňa, počas pracovných dní, v časoch, ktorým sa treba mnohokrát prispôsobiť či už pracovne, alebo logisticky (začiatky zápasov od 16:00, do 20:30). Častým javom je potreba meniť delegáciu rozhodcu na poslednú chvíľu, najmä z pracovných dôvodov delegovaného rozhodcu, o čom sa neraz dozvedá v konkrétny deň.
Preto je pre bratislavské súťaže aktuálne k dispozícii 11 rozhodcov (z toho štyria  „cezpoľní“, tí môžu pískať len cez týždeň), ktorí majú ochotu rozhodovať aj za aktuálnych podmienok, samozrejme aj s ohľadom na vyššie spomenuté.

Čítať celý článok
   

Ivan Husár a jeho posledný postreh z MS. Cesta domov. Koniec MS.

Je to čudné. Idete 21:55 z Tokya a idete od slnka preč. Takže za dve hodiny je nový deň, ale vy letíte v starom. Za osem hodín by sa malo brieždiť, ale vlastne sa zotmelo. No a keď pomaly bude svitať, tak máte obedovať. Namydlená voda z dubových sudov so sódou a ľadom to mierne koriguje.

Čítať celý článok
   

Čo ma v Japonsku štvalo

Idete dnu, na hranici otvorených desať okienok, desať policajtov, desať asistentov policajtov. Idete von, jedno okienko, jedna policajtka, jedna dlhá rada.

Čítať celý článok
   

Stránka 8 z 40

<<ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec>>