Matchpoint Reporty Halanda so Singerom neprišli

Halanda so Singerom neprišli

1.4.2015 - Bratislava

Neďaleko Bratislavy, cca 80 km, kúsok za Viedňou hrá naša nádejná chlapčenská mlaď kvalifikáciu na ME juniorov.
Prvý deň, najvážnejší súper Francúzi. Ak prehráme, ideme maximálne do baráže. Hop, šup a 0:3 po sympatickom výkone, ale nádeje na priamy postup sú fuč. Ak chcem do baráže, musíme zdolať zaujímavých Nórov a domácich.
Prezident SVF ing.Lubor Halanda a jeho viceprezident Tomáš Singer, marketingový boss vedenia federácie, do dejiska vo štvrtok večer nedorazili.
Doletia až druhý deň, pretože sa turnaj hrá príliš blízko.
Do Viedne sa z Bratislavy nelieta a oni obaja naháňajú letecké míle u rôznych  spoločností, najefektívnejšie u jednej, samozrejme vybranej v transparentom tendri, aby potom mohli vyraziť niekam súkromne. Samozrejme nesmieme zabúdať na diéty a ich vplyv na rodinný rozpočet oboch chalanov.
Takže zo zdrojov vedenia (meno máme v redakcii) sme sa dozvedeli, že vraj leteli vo štvrtok ráno linkami BA - Brusel, Brusel - Londýn, Londýn - Viedeň. Tam už čaká Lubeno s fabiou. 
Prajeme im šťastné lety, príjemné pochutiny v bizniskách a hlavne veríme, že moslimanský ksicht viceprezidenta nespôsobí v prestupovej hale v Bruseli žiaden chaos a zdržanie, lebo toto by už naši mladí a celé športové osadenstvo SVF, prítomné na kvalifikačnom turnaji, neustálo v pokojnej nálade.

1.apríl 2016

Aj keď je to jemná aprílová fikcia, je zaujímavé, že k ich očividnej a nepochopiteľnej neúčasti na kvalifikácii zaujalo pár jednotlivcov úplne zhodný postoj, ako tomu je v správe.
Z toho logicky vyplýva, že na každom šprochu pravdy trochu, ako by povedali bratia za riekou.

 www.lufthansa.sk
www.aeroflot.sk
www.statneprachyanasedane.koc