Matchpoint Listy Luborovi

Listy Luborovi

Drahý Lubor - január

       Drahý Lubor,

       Teraz vyšlo napísanie listu na Nový rok. Chcem Ti popriať veľa zdravia, veľa šťastia. Všetko, čo sa na Nový rok praje, prajem aj ja Tebe.
       O pár dní sa začína v mojich rodných Tatrách kvalifikačný turnaj na MS. Z každej strany sa dozvedáme, že generácia dozrela a zaslúži si konečne postup. Je dobré pre šport a volejbal zvlášť, aby muži postúpili. Tá predchádzajúca garnitúra, ktorej postup ušiel o jeden jediný set na turnaji v Prešove proti Bulharom, si tiež postup zaslúžila. Podmienky na prácu, ktoré mala tá predchádzajúca skvadra, boli neporovnateľne odlišné. Oveľa horšie. Nebyť príchodu Zaniniho, sme v podmienkach tam, kde sme boli desať rokov dozadu. On vás, hlavne darmožráča Singera, zobudil. Prebral vás k štandardu. Vraj na vás Zanini neskutočne tlačil, aby bolo všetko tip, top. Ako má byť. Aká je norma. Vraj riadne zúril, keď ste nerobili, ako máte. Povráva sa, že ste ho už mali plné zuby a zase ste chceli a vyžadovali pokojíček. Jeho keci o návrate domov kvôli rodine ...

Čítať celý článok
 

Drahý Lubor

12.12.2013 - Šamorín

       Drahý Lubor,

       blížia sa studené večery, tak premýšľam, či by nebolo dobré, keby som Ti písal listy. Iba Tebe. Lubor, keď som bol na vojne, odbornosť 107, ako Ty, každý deň som písal svojej drahej listy a ona mi na každý aj odpovedala. To je taká bazálna slušnosť.
       Ty si si na svojej teplej, pohodlnej, štátom a transfermi platenej stoličke zvykol hovieť a na listy nikomu z Tvojich ovečiek neodpovedať. Ani Tvojmu vzoru Hančíkovi. Ak napíšem otvorený list ministrovi, Ferkovi Chmelárovi, alebo LAckovi Čambalovi a kópiu samozrejme aj Tebe a médiám, utekáš na všetky inštitúcie sa obhajovať. Samozreme Ťa to vyčerpá a unaví. Lepšie povedané unavuje. To by som už nechcel. Máš svoje roky.

Čítať celý článok
   

Stránka 5 z 5

<<ZačiatokDozadu12345DopreduKoniec>>