Matchpoint Ligy EURÓPY

Ligy EU

Slováci za hranicami - Gabo Chochoľák

chochoolak_g29.03.2009

Ahojte
    Nezvyčajne po krátkom čase píšem opäť malý príspevok do tejto sekcie o dianí v našom klube... Máme za sebou trošku ťažšie obdobie, v ktorom sme sa dosť nahrali a mali sme nabitý program, no chvalabohu už je tomu na chvíľu koniec a mali sme čas si aj oddýchnuť. Hrali sme final four MEVZA a semifinále rakúskej ligy, obe sme zvládli dobre a momentálne nás už čaká "iba" finále ligy o majstra, čo je náš najdôležitejší cieľ sezóny, chceme ho vyhrať kvôli budúcoročnej lige majstrov, ktorej sa chce klub veľmi účastniť a samozrejme aj všetci hráči, lebo je to určite pre každého česť si zahrať s najväčšími európskymi klubmi...
Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - Andrej Patúc

patuc_andrej
22.2.2009

Ahojte všetci.

Dúfam, že vám začiatok roka vyšiel podľa predstáv. Po necelom mesiaci a pol sa vám ozývam opäť a posielam môj tretí príspevok. Za tento čas sme si pripísali do tabuľky 3 víťazstvá zo 6 odohratých zápasov. Proti Sete i proti Narbonne sme dokázali zvíťaziť v troch setoch. No a to tretie víťazstvo sme si pripísali včera v Beauvais kde sme vyhrali 1:3. Paľo vás všetkých pozdravuje a najmä zvolenského alkoholika, ktorý sa práve nachádza v Insbrucku :) Túto sezónu sa mu zatiaľ veľmi darí, v každom zápase dá minimálne 25 bodov. Hrá proste fantasticky.

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - Ivana Zburová

zburova

4.11.2008

Zdravím všetkých ,

 

po minuloročnej sezóne strávenej vo francúzskom MVS La Rochette som sa presťahovala do teplého a krásneho mesta Cannes, kde hrávam za ESCR Le Cannet. Minulú sezónu skončili na 4.mieste a v pohári CEV sa dostali do finále. Takže čaká nás teda náročná sezóna pokúsiť sa skončiť lepšie v lige a v pohári sa dostať čo najďalej.

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - M.Nemec

nemec_m2Martin Nemec, Perugia Volley (ITA)

08.04.2009

čaute,

niečo z diania v perugii:
28.3 sme skončili základnú časť, na peknom 4.mieste, a začali sme domácim zápasom proti piacenze prvý zápas play-off.
Po ťažkom boji sme ho prehrali. Mali sme v zápase momentky, kedy sme hrali zle, robili chyby v sériach a to rozhodlo v náš neprospech, keďže piacenza hrala veľmi dobre celý zápas. Zahral im výborne Marschal a Zlatanov, ktorý sa vrátil po mesiaci na ihrisko. Prehrali sme 1.3.

Čítať celý článok
   

WWW mapuje VI.

.jpg130.1.2008
Jana Maťiašovská

WWW opäť mapuje a prostredníctvom ďalšieho príspevku vám prináša informácie spoza "Veľkej mláky". Jana Maťiašovská je bývalá hráčka Slávie UK i slovenská reprezentantka a už tretí rok študuje a hrá volejbal v americkom meste Louisville, v štáte Kentucky. Ako si zvykala na svoj nový život? A ako sa jej tam žije dnes? Čítajte ďalej.

Čítať celý článok
   

WWW mapuje V.

ivcadaniDanica Hanzelová- Repáková (vpravo) 
18.11.2007
WWW sa podarilo spojiť s ďalšou slovenskou hráčkou pôsobiacou v zahraničí. Po lete plnom piesku a beachvolejbalu sa vrátila Danica Hanzelová- Repáková opäť na palubovku. Ako sa jej podarilo opäť aklimatizovať, a ako sa jej darí teraz vám rozpovie hráčka švajčiarskeho Schaffhausenu v nasledujúcich riadkoch.
Čítať celý článok
   

Stránka 3 z 4

<<ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec>>