Matchpoint Ligy EURÓPY

Ligy EU

Majstri vo vybraných ligách 2010/2011

Prinášame víťazov líg vybraných štátov Európy

Čítať celý článok
   

Majstri vo vybraných ligách 2009/2010

Prinášame víťazov líg vybraných štátov Európy

Čítať celý článok
   

Majstri vo vybraných ligách 2008/2009

Prinášame prehľad majstrov vybraných líg v Európe

Čítať celý článok
   

Majstri vo vybraných ligách 2007/2008

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - Petronela Biksadská

biksadska05.03.2009

Po dlhšej dobe opäť všetkých zdravím. Dúfam, že sa máte prinajmenšom tak dobre ako ja. J Teraz nemám na mysli volejbalovú stránku. V tomto smere by to mohlo byt aj lepšie. V poslednej dobe prehrávame všetko čo sa dá. Ale okrem fanúšikov to nikoho netrápi, v klube sa nikto nestará. V tabuľke sme na ôsmom mieste a do druhej časti sezóny ostávajú len tri zápasy, z ktorých len v jednom sme favoriti.

Čítať celý článok
   

Slováci za hranicami - L.Hatinová a A.Szekelyová

hatinovaszekelyova14.04.2009


Znovu vás všetkých zdravíme z bukurešti.

 ďakujeme všetkým, ktorý ste nám držali palce, lebo ako sme naposledy písali, bolo nám treba vyhrať posledné tri zápasy základnej časti a  to sa nám aj podarilo.
Len škoda, že favorizovaný galati pustil zápas constanci, takže sme nakoniec išli do playoff z nášho tretieho miesta. Prvú fázu proti šiestemu targu mures sme zvládli na výbornú, čiže dva krát výhra 3:0. Potom nasledovala desaťdňová pauza, v ktorej sme odohrali iba jeden pripravný zápas. Ním sme sa pripravovali na finále rumunského pohára, v ktorom sme podľahli 3:0. Ale keďže súper nám bol galati, tak sklamanie nebola prehra, ale to, že sa nám nepodarilo vyhrať ani jeden set. Dva dni potom nás už čakalo dôležité semifinále. Prvý zápas sme odohrali v sobotu, ktorý sme prehrali 3:0 po našom veľmi slabom výkone. Nedelňajší zápas tiež v constanci sa vyvíjal od začiatku v náš prospech, hrali sme koncentrovane a bez chýb. To nám prinieslo vytúžené víťazstvo 3:1. V stredu sme hrali doma, ale zase sme sa vrátili k sobotňajšiemu výkonu, tak ani výsledok nebol iný, zase prehra 3:0. Po tejto prehre si kazdý uvedomoval vážnosť situácie, keďže sa hralo na tri víťazstvá, a hneď to vo štvrtok vyzeralo inak. Podali sme pekný kolektívny výkon a výsledok 3:0 nám priniesol malý úsmev na perách. Malý bol preto, lebo každý si uvedomoval, že ešte nie je koniec a k postupu do finále nám chýbala ešte jedna výhra. O tu sme sa snažili v nedeľu znovu v constanci. Zápas sme začali veľmi zle, ani sme sa nenazdali a bolo 2:0 pre constancu. Našťastie sme v treťom sete začali hrať a vyrovnali sme na 2:2,ale v piatom sete mala znovu navrch constanca....takže za dva týždne nás čakajú súboje o tretie miesto s bacau.

 pozdravujeme všetkých ešte raz a držíme palce na záver sezóny!!

elis a  panda

 ps.:dodatočne vám tiež prajeme príjemné prežitie veľkonočných sviatkov

04.03.2009

Ahojte fanúšikovia volejbalu!

Tak sa vám hlásime znovu. Po novom roku po dvanástich dňoch voľna, sme hneď odišli na sústredenie blízko Bukurešti. Boli sme tam asi desať dní. Ale keďže to bol olympijský areál, kde nič okrem hotela a haly nebolo, zdalo sa nám to ako mesiac.

Čítať celý článok
   

Stránka 2 z 4

<<ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec>>