ME 2013

Motiív navyše - Zanini

Gdansk 21. septembra 2013 (TASR) - Počas úvodného zápasu ME vo volejbale mužov v poľskom Gdansku nezvládol slovenský výber v B-skupine koncovky druhého a tretieho setu a Francúzom napokon podľahol hladkým spôsobom. Zverenci Štefana Chrtianskeho st. nezvládli ani servis a práve tieto chyby by radi odstránili v dôležitom sobotňajšom zápase proti Turecku. Tento zápas by mal rozhodnúť o ich zotrvaní na turnaji alebo odchode domov.

Čítať celý článok
 

Na úvod prehra s Francúzmi 0:3

Gdansk 20. septembra 2013 (TASR) - Slovenskí volejbaloví reprezentanti prehrali vo svojom úvodnom zápase ME v B-skupine s Francúzskom 0:3. Zverenci trénerskej dvojice Štefan Chrtiansky st., Andrej Kravárik odohrajú druhé stretnutie v sobotu proti národnému výberu Turecka, ktorý trénuje Talian Emanuele Zanini (17.00)
Francúzsko - Slovensko 3:0 (20, 33, 26)
91 minút, rozhodovali: Christensen (Dán.), Simonovič (Srb.)

Francúzsko: Hardy-Dessources, Rouzier, Toniutti, Lyneel, Ngapeth, Le Roux, libero: Grebennikov (Sidibe, Redwitz, Tillie)
Slovensko: Masný, Kohút, Nemec, Chrtiansky, Kmeť, Ogurčák libero: Ondrušek (Zaťko, Bencz, Hupka, Hruška, Paták)

Čítať celý článok
 

Štart Ogurčáka je otázny

Gdansk 19. septembra 2013 (TASR) - Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa v stredu večer letecky presunuli do dejiska ME v poľskom Gdansku, kde v B-skupine zvedú súboje s Francúzskom, Tureckom a domácim Poľskom. Zverenci trénerskej dvojice Štefan Chrtiansky, Andrej Kravárik už vo štvrtok absolvovali úvodný tréning.

Čítať celý článok
   

Chceme zdolať Francúzov

Gdansk 19. septembra 2013 (TASR) - Slovenskí volejbaloví reprezentanti počas ME už v piatok nastúpia na svoj úvodný duel proti súperovi krajiny "galského kohúta" (17.00). Napriek nelichotivej bilancii spred štyroch rokov, keď im podľahli v kvalifikácii o postup na MS 1:3 a o mesiac neskôr rovnakým výsledkom i na ME 2009, by radi omladený francúzsky tím zdolali.

Čítať celý článok
 

Pár dní pred ME mužov

Bratislava 16. septembra 2013 (TASR) - V stredu spolu so svojím posledným sparringpartnerom v príprave odletia zo Schwechatu cez Berlín do Gdanska, kde ich čaká prvá fáza ME. A tam, v prípade, že sa im bude dariť, môžu zostať až po štvrťfinále, nakoľko čisto dánskou záležitosťou (Kodaň) bude až semifinále a finále.

Čítať celý článok
   

Stránka 2 z 4

<<ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec>>